Back to Question Center
0

Jaký je nejlepší způsob, jak získat externí zpětné odkazy pro SEO?

1 answers:

Podívejme se na to - budování externích zpětných odkazů pro SEO je jednou z hlavních komponent, které mohou řídit vaše webové stránky nebo blogy, aby se lépe projevily v on-line vyhledávání. Ale než začnete, zvažte tuto ošklivou pravdu o jejich budování v optimalizaci vyhledávače. Takže se ujistěte, že jste připraveni s následujícími základy, než budete rozumně pokračovat v získávání externích zpětných odkazů pro SEO:

 • Měli byste mít svůj web nebo blog dobře optimalizovaný na technické úrovni.
 • Měli byste vytvořit architekturu pevných stránek - networking equipment companies san jose.
 • Měli byste investovat svůj čas a úsilí do čistě jedinečného obsahu, který přináší hodnotu.

Zde jsou některé z nejlepších způsobů, jak získat externí zpětné odkazy pro SEO:

. Zvolte správný nástroj kontroly odkazů, jako je Semalt Analyzer, Screaming Frog SEO Spider, Moz je Open Site Explorer - testoval jsem je na praxi pro pár webů a blogů. Pracujte dobře na odstranění všech technických chyb, které mohou mít vliv na dobré uživatelské zkušenosti podle následujících vzorců:

 • Rychlost načítání stránky.
 • Mobilní webový design a zkušenosti uživatelů.
 • Duplicitní obsah webových stránek a duplicitní metadata.
 • 302 přesměrování a přesměrování řetězců.
 • 404 chyb a zbytek kanonických chyb.
 • Nesprávné použití externích zpětných odkazů a směrnic SEO (např. G. , noindex, nofollow).

2. Zaměřte se spíše na potřeby uživatele než na manipulaci s vyhledávacím algoritmem Google. Mám na mysli, že váš obsah MUSÍ přinést skutečnou hodnotu a prosím uživatele. Tím, že investujete svůj čas a úsilí při vytváření externích zpětných odkazů pro SEO - získáte je přirozeně svým obsahem - ujistěte se, že nemáte alespoň následující problémy:

 • Váš obsah nesplňuje požadavky skutečný uživatel (příliš dlouhé nebo nudné spisy, které by sotva apelovaly na hlavní potřeby živých hledajících).
 • zastaralý obsah (nezapomeňte - vaše webové stránky nebo blog se očekává, že s tím hrají příjemně a pomohou uživateli více než vaši konkurenti).
 • Nedostatek hloubkového průzkumu dat (samozřejmě s tím, že byste měli hodně pravomocí být v pořádku, abyste se ocitli v horní části vyhledávacího dotazu Google, ale rozhodně není dost na to, abyste vyhrál).
 • Nedostatek čitelnosti a osobnosti (zvažte vytvoření vlastních případových studií, zajímavých tabulkových tabulek, infografiky a dalšího cenného obsahu, který je pro vaši cílovou skupinu přitažlivý).
  Špatná vizuální přitažlivost (usnadňuje čtení s odrážkami, jemnými nadpisy a popisnými seznamy, používá pouze snesitelné bloky textových spisů, přesvědčivé záhlaví a obrázky, stejně jako vizuálně přitažlivé písma a vhodné pozadí).

3. Jediný způsob, jak získat externí zpětné odkazy pro SEO ekologicky je budování vztahů. Podívejme se na to - vaše webové stránky nebo blogy nejsou vzdálený ostrov oddělený oceánskými vodami. Pouze dobré spojení a zdravé vztahy mohou vést k získání silnějších zpětných odkazů a získávání informací na internetu. Chcete-li mít prospěch z procesu, který běží téměř takovým způsobem, zvážit následující:

 • Odpočítávání s vaším obsahem vám může dát nejen získat více zpětných odkazů směřujících na váš web nebo blog na oplátku, ale pomohou vašemu webu nebo blogu vygenerovat více potenciálních zákazníků, akcií, následují atd.
 • Vytváření těsných a vzájemně prospěšných vztahů s průmyslovými ovlivňujícími a špičkovými blogery. Nikdy se nedotýkejte toho nepříjemného a běžně zbytečného dosahu prostřednictvím studených e-mailů.
 • Psaní některých dobře promyšlených a čistě relevantních komentářů na nejnavštěvovanější blogy nebo nejoblíbenější webové stránky ve vašem podnikatelském průmyslu nebo na trhu.
 • Otočení vašeho webu nebo blogu do poměrně zasloužícího, za to, že si jistě získáte ty cenné zpětné odkazy. Myslím tím, že můžete udělat laskavost s vlastními články, příspěvky nebo cennými hostovanými blogy o nejžhavějších nebo nejžádanějších tématech - jen proto, abyste svůj obsah propagovali přirozeně a stali se viditelnými pro co nejvíce zainteresovaných uživatelů na internetu.

Na závěr nezapomeňte, že vaším konečným cílem je počítat s nespočetnými poznámkami a sdílením prostřednictvím populárních sociálních médií - jen během několika hodin po zveřejnění nejnovější aktualizace, čerstvého skartování obsahu nebo zcela nového produktu nebo služby. Proto doporučuji, abyste se do budoucího výzkumu zaměřili na širokou oblast podpory obsahu. To se vždycky vyplatí, jsem si jistý.

December 22, 2017