Back to Question Center
0

Je možné získat kvalitní zpětné odkazy z vysokých PR stránek?

1 answers:

Při vytváření odkazů na vaše stránky je třeba věnovat zvláštní pozornost zdrojům, které vyberete pro tento účel. Největší množství webmasterů a senior SEO specialistů tvrdí, že nejsilnější zpětné odkazy, které přenášejí cenné linkové džusy, pocházejí z webových stránek s vysokou PR, jako je Google, YouTube, Wikipedia nebo Facebook.

Začneme tento článek s předpokladem, že již máte obchodní účet na Facebooku a webovou stránku nebo přinejmenším vstupní stránku pro vaši společnost.

Tak, jak ukazuje praxe, vše, co potřebujete k vytvoření velkého množství kvalitního provozu na vašem webu, je vytvořit správně nakonfigurovaný obsah pomocí relevantních vyhledávacích dotazů a vytvářet zpětné odkazy ze stránek s vysokou PR.

Vysoká PR webová místa pro získání kvalitních zpětných odkazů

Bolestnou úlohou je získat kvalitní zpětné odkazy z domén s vysokou autoritou,. Nicméně, neměli byste se vzdát, protože existuje spousta lahodných organických propojovacích stavebních technik, které vám pomohou dostat se do TOP vyhledávačů během krátké doby - sigelei mini 30w box review.

  • Vysoké PR zpětné odkazy z YouTube

YouTube je oblíbená mediální platforma vlastněná společností Google. Hodnota autority domény tohoto webového zdroje je 10 z 10. Můžete získat kvalitní zpětné odkazy z tohoto zdroje a nahrát své video tam. Vše, co potřebujete, je vytvořit podrobné video o vašich produktech nebo průmyslu obecně a nahrát toto video na web. Poté budete muset vytvořit popisný popis videa, včetně jeho adresy URL.

  • Vysoké PR zpětné odkazy z Wikipedie

Wiki je jedna z největších on-line encyklopedií vytvořených za pomoci dobrovolníků. Tento webový zdroj se vyznačuje jeho autoritou a relevancí. To je důvod, proč má nejvyšší hodnost na Googlu řada různých dotazů Autorské skóre Wikipedie je také 10 z 10. Je dokonalým zdrojem pro zvýšení důvěryhodnosti a autority jakékoli domény, ať už je to nová, nebo již existovala. Existuje mnoho způsobů, jak získat vysoký PR zpětné odkazy z tohoto cenného zdroje. Nicméně, pokud jde o manuální ověření, věci se stávají komplikovanějšími. Než zveřejní nějaký příspěvek, skuteční lidé jej zkontrolují a schválí. Z tohoto důvodu mohou být vaše zpětné odkazy během procesu manuálního ověření odstraněny.


Nicméně, existuje několik užitečných technik, které vám pomohou získat mocné zpětné odkazy z Wikipedie i přes jakékoliv omezení:

  1. Vytvořte novou stránku na Wiki, tím, že nic neuveřejníte. Po určitou dobu bude tato stránka ve fázi návrhu.
  1. Pak vyberte stránku Wiki některými méně populárními dotazy a vložte tam odkaz na místo. Není možné ověřit všechny stránky, proto dobrovolníci Wikipedia pouze ignorují informující dotazy, které nejsou populární.
  1. Váš odkaz se zobrazí v seznamu referenčních zdrojů.

Za zmínku stojí, že zpětné odkazy Wikipedie jsou odkazy bez odkazu. To je důvod, proč odkazy z tohoto zdroje nepřinášejí návštěvnost. Chcete-li však zvýšit důvěryhodnost a autoritu vašeho webového zdroje, doporučujeme získat zpětné odkazy z vysokých PR stránek, jako je Wikipedia.

December 22, 2017