Back to Question Center
0

Existuje nějaký konečný způsob, jak rychle vyskočit můj PageRank pomocí zpětných odkazů?

1 answers:

Existuje několik aktuálně platných strategií, které lze využít k nárůstu pravděpodobně každé stránky nebo blogu PageRank s zpětnými odkazy. A než začneme, řekněme to - nemůžete doslova "vyskočit" vaší stávající PageRank pomocí zpětných odkazů, bez ohledu na to, jak náročné nebo dobře naladěné mohou být. Samozřejmě, že váš zpětný profil je jedním z hlavních faktorů, které mají největší důležitost, pokud jde o měřitelný vliv, který konečně určuje hodnocení stránek vašeho webu. Mezi další faktory, které považují hlavní vyhledávače, jako Google, jsou následující: permalinks sami, hlavní cílová klíčová slova, jedinečný kvalitní obsah a zbytek webových stránek, které jsou méně rozhodující pro SEO. Vrátit se k bodu - je jen nemožné okamžitě zlepšit svůj PageRank pomocí zpětných odkazů. Úkol je však dosud dosažitelný, jelikož jste ochotni a připraveni pracovat s trpělivostí na vaší celkové dlouhodobé strategii. Níže jsou pravděpodobně nejvhodnější přístupy k propojení budovy, které mohou potenciálně přispět k vyššímu hodnocení stránek v Google.

A dám ti poslední slovo opatrnost - nikdy se snaží zvýšit PageRank s automatizací zpětné odkazy. Takže zde je to, co je třeba zvážit především:

Zaměřte se spíše na kvalitu než na množství

Jádro konceptu, který dělá lví podíl na SEO strategiích, sází na kvalitu pouze. Jednoduše řečeno, globálním cílem SEO je dosáhnout stabilního a dlouhodobého výsledku pro online propagaci na SERP. Bohužel příliš mnoho blogerů a nováčků webmasterů čelí standardnímu problému s budováním odkazů. Myslím velmi často, že dávají přednost množství, v zoufalé naději, že klesání obrovského balíčku zpětných odkazů tam bude jejich celkové hodnocení růst. Ale jsou hrozně špatné, protože nízké kvality nebo irelevantní vazby jsou nejen nepoužitelné pro SEO účely. Ve skutečnosti existují vysoké šance, abyste si získali sebevraždu, místo pokroku. V nejhorším scénáři by vše mohlo skončit také trvalým zákazem vyhledávání.

Odkaz v rámci vašeho výherního nebo podnikatelského průmyslu

Nikdy neučiním tuto hroznou chybu, jak jsem prošel před mnoha lety. Ve skutečnosti jsem chodil nesprávným způsobem, jak získat zpětné odkazy na můj blog - jen navázal na všechny zdánlivě spolehlivé webové stránky, které jsem považoval za opodstatněné. Pokud tak učiním, většina mých nově vytvořených zpětných odkazů se nezdařila jako čistě relevantní - daleko ne všechny z nich byly vytvořeny v rámci správného místa. Jako výsledek, já jsem zbytečné obrovské množství času a úsilí - jen dostat frustrovaní nemají žádné skutečné zisky ve PageRank od zpětných odkazů. Proto se před tím, než se zapojíte do komentářů a diskusí o tématech, důrazně doporučuji mít dvojí kontrolu, zda jsou cílové zdroje plně věnovány vašemu výklenku nebo zda zůstávají ve stejném obchodním odvětví.

Zacházejte s výzkumem klíčových slov k udržení účinnosti kotvení

No, není nutné říci, že obsah je králem. Vše o SEO je doslova válcování správného výběru klíčových slov a správné sémantické analýzy. Takže každý zpětný odkaz na profilu vašeho webu, nebo je to kotevní text přesnější. Bohužel, stejný přístup k řešení důkladného výzkumu klíčových slov je příliš často zanedbáván. Proto zvážte co nejdůkladněji psaní svých kotvů - alespoň pomocí služby AdWords nebo dalších nástrojů složitějšího výzkumu klíčových slov. Tímto způsobem zajistíte proti nesprávnému propojení kvůli nedostatku jeho popularity při vyhledávání. Jen se ujistěte, že jste up-to-data a sledovat všechny hlavní vyhledávací trendy a sémantické zvláštnosti. Nezapomeňte, že dva zdánlivě podobné kotevní texty mohou poskytnout spojení s naprosto nerovným potenciálem generujícím provoz, a tudíž trvale ovlivnit PageRank vlastními způsoby Source .

December 22, 2017