Back to Question Center
0

Jaké jsou dobré zpětné vazby pro SEO?

1 answers:

Realitní podnikání je vysoce konkurenceschopná online sféra, kde pouze ty největší agentury s vynikající pověstí mají šanci na vysokou pozici na SERP. Nicméně, individuální realitní kanceláře také mohou bojovat o vedení. Chcete-li překonat své největší konkurenty na trhu, musíte vytvořit svůj web s ohledem na uživatele a optimalizovat ho podle pravidel pro vyhledávače. Základním prvkem resultativní optimalizační kampaně je budování odkazů - oculos oakley barato. Budování odkazů je proces vytváření příchozích odkazů z autoritativních webových zdrojů souvisejících s výkresy. Je součástí procesu optimalizace mimo lokalitu, který je třeba provést po vylepšení všech vašich místních prvků. Zpětné odkazy pomáhají zvyšovat návštěvnost webových stránek a zvyšovat autoritu značky. Nicméně, jak jsem již zmínil, být lídrem na trhu s nemovitostmi vyžaduje spoustu času a investic. To je důvod, proč musíte být připraveni, aby proces získávání kvalitních příchozích odkazů byl tvrdý a časově náročný. Navíc musíte znát zdroje, kde můžete získat dobré zpětné odkazy pro SEO. V tomto článku budeme diskutovat o realitních SEO backlinkových zdrojích, které mohou zjednodušit vaši kampaň na budování odkazů a přispět vašim snahám SEO.

Zdroje s dobrou zpětnou vazbou pro nemovitosti SEO

Realitní SEO backlinks generování je proces získávání odkazů na vaše webové stránky z jiných relevantních stránek. Digitální trh slouží jako významná stará soutěž popularity, kde účastníci s největším počtem hlasů (backlinků) získají nejvyšší pozice. Celý obchodní model společnosti Google je založen na tom, že hledajícím poskytuje nejkvalitnější a nejrelevantnější informace. Jediným způsobem, jak předpokládat popularitu obsahu, je počítat všechny příchozí provozy, které tento obsah generuje, a počet sdílených souborů a odkazů, které si zaslouží. Například populární sociální síť Facebook má více než 32,348,008,110 zpětných odkazů. Jedná se o absolutní vůdce v SERP o počet dotazů, jelikož pro něj hodně uživatelů hlasuje jako pro autoritativní webový zdroj.

Nicméně ve skutečnosti, pokud jde o méně populární a úzce zaměřené webové zdroje, získání zpětných odkazů může být problém. Kromě toho nejsou všechny zpětné odkazy vytvořeny stejné a některé z nich mohou přinést vaši webovou stránku o nemovitostech více negativních než pozitivní signály. Google je docela chytrý a může jednoduše rozlišovat mezi spammy a autoritativní příchozí odkazy. Google roboty analyzují nejen relevanci obsahu, na který jsou odkazy umístěny, ale i pověst internetových stránek, ze kterých pocházejí.


Proto v tomto článku budu mluvit pouze o autoritativních webových zdrojích, kde můžete získat kvalitní zpětné odkazy na vaše nemovitosti.

Podstatná část této strategie je založena na poskytnutí špatného množství hodnoty vpředu k vašim strategickým obchodním partnerům. ostatní majitelé firem. Můžete například poskytnout lidem ve svém seznamu e-mailů hodnotu tím, že jim poskytnou kupony místním společnostem, s nimiž jste spolupracovali. Část výměny mezi vaší firmou by měla obsahovat zpětné odkazy na vaše nemovitosti. Tímto způsobem vytvoříte vzájemně prospěšné vztahy s partnery a získáte kvalitní odkazový džus na vaše stránky. Vaši obchodní partneři mohou dokonce zahrnout klíčové slovo do odkazu pocházejícího z webu založeného ve vaší komunitě. Výrazně přispěje k vašemu webu SEO.

Jednoduchý výzkum vyhledávačů vám poskytne seznam webových stránek, které mají na nich osvědčení vaše odvětví. Většina těchto webových zdrojů odkazuje na osobu, která opustila recenzi. Pokud stále nemáte takovou stránku, doporučte ji vytvořit a požádejte lidi, aby tam nechali své recenze. Pomůže vám získat relevantnější zpětné odkazy a zvýšit vaši autoritu v očích společnosti Google.

December 22, 2017