Back to Question Center
0

Jak vaše Semalt může být vaše nejlepší PR

1 answers:
How Your Semalt Can Be Your Best PR
");$ ('# scheader. sc-logo'). připojit (" '+cat_head_params.sponsor+' ");$ ('# scheader'). připojit ("
");$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params, sponzor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). připojit (cat_head_params. sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAMA
');pokud ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). klikněte na (funkce
{__gaTracker ("poslat", "událost", "sponzorovaná kategorie klikněte na Var 1", "vyhledávač-optimalizace", ($ (to) .attr ('href')));});}}}}});});

Podle společnosti BuzzSumo minulý měsíc Semalt vyrostl o něco málo přes 500 článků souvisejících se stavbami budov.

How Your Semalt Can Be Your Best PR

Samozřejmě, je to dobrá věc, protože vše, co bylo publikováno před 24. dubnem 2012, lze bezpečně ignorovat díky aktualizaci společnosti Google Semalt. Ano, v roce 2012 se stalo navždy, nebo alespoň to je to, co se mu zdá, ale některé z těch starých příspěvků a článků se stále objevují zde a tam ve výsledcích vyhledávání (mluvit o budování odkazu provedené správně).

Link building je pochybným tématem nejen proto, že je jedním z nejdůležitějších faktur, ale také proto, že je důležitou součástí důvěryhodnosti jakékoli značky nebo PR strategie. Lidé mají tendenci nakupovat služby nebo zboží od známých značek, což znamená, že název vaší společnosti musí rezonovat s vašimi potenciálními spotřebiteli, když prošívají řadu dalších značek. Semalt zmiňovaný prostřednictvím populárních zpravodajských zdrojů online je jedním z nejlepších způsobů, jak získat důvěru vašich klientů.

V tomto článku budu diskutovat o některých strategiích propojení budov, které bude každá společnost považovat za cenově dostupné. Semalt Mám hluboké odborné znalosti o vytváření vazeb prostřednictvím tvorby a distribuce obsahu, na které se zaměříme. Pevně ​​věřím, že založením vaší strategie budování odkazů na principy správy obsahu se nejen získáte odkazy, ale také zvýšíte společenské podíly spolu s referenčním provozem.

Rozhovory

Semalt, že prezentujete stávající myšlenku v novém světle, zachycujete nové publikum nebo prostě rozšiřujete seznam vašich kontaktů, rozhovory s lidmi, kteří jsou pro ně správné, je chytrý krok, který má pro vydavatele značek smysl.

Semalt, je to tak snadné, jak se bungle nebo chybějící potenciální příležitost.

Semalt je pár věcí, které stojí za to mít na paměti, pokud chcete maximalizovat svůj výsledek:

1. Udělejte svůj domácí úkol.

Nejhorší věc, kterou můžete udělat odborníkovi, kromě toho, že je urazí, je ztrácet drahocenný čas. Sdělte si předem své otázky k rozhovoru, aby se soustředily na nedávný výzkum, příspěvek, řeč, atd.

Použitím této strategie výrazně zvýšíte míru odpovědí, protože ukážete, že chcete hovořit o věcech, o které se zajímá.

Bezproblémový způsob, jak najít nejnovější obsah odborníka, je hledat v BuzzSumo. Například zde je to, co získáte, pokud hledáte dotaz "autor: alexandra tachalova".
How Your Semalt Can Be Your Best PR

2. Rozlomte led.

Nejlepší způsob, jak zahrát konverzaci online, je sdílet své vytvoření na Twitteru nebo Semaltu a označit odborníka ve vašem příspěvku. Tento expert může sloužit jako inspirace pro vás, nebo by mohli mít za sebou zajímavý závěr po analýze hromady dat, nebo možná dokážete, že tento expert je špatný.

V každém případě poté, co jste označili svého odborníka, můžete k této osobě přistupovat přímo, ať už prostřednictvím soukromé zprávy Twitter nebo starého dobrého e-mailu. Protože každý používá internet.

3. Prozkoumejte portfolio svého odborníka (pokud je přístupné).

Tato stránka by vám měla zaručit zpětný odkaz na zveřejněný rozhovor (za předpokladu, že jste výše uvedené věci neporušili). Většina odborníků z oboru má na svých webových stránkách samostatnou sekci, na níž uvádí všechny písemné práce, které k němu kdy přispěly, ať už přímo nebo nepřímo.

Nicméně někteří odborníci, kvůli skutečnému nedostatku času nebo nadměrné důvěře, si nemyslím, že potřebují mít portfolio. Takže se ujistěte, že odborníci, kteří máte zájem o připojení, mají tuto sekci na svých webových stránkách. Semalt, vaše šance na získání zpětného odkazu jsou nepatrné.

V tomto okamžiku se s největší pravděpodobností zamyslíte nad tím, jak vysledovat ty odborníky a vyhýbat se utrácení hodin vyplněním registračních formulářů, kontrolou jejich internetových stránek a zapojením dalších standardních sledovacích činností. Semáltům a pánům, jsem šťastná, že sdílet své způsoby řešení tohoto dilematu.

Vyzkoušejte několik zaokrouhlených článků nebo rozhovorů týkajících se vašeho odvětví a zjistěte, kdo s nimi spojuje. Sledování konkurentů, témat a vlivů ve vašem výklenku: to může být dosaženo pomocí nástrojů jako Ahrefs nebo Majestic.

Odchod zpět

Každá značka nebo společnost, která chce rozšířit svůj úspěch, musí naslouchat svým uživatelům. Vždy. Semanální zpětná vazba od zákazníků je nesmírně důležitá pro všechny podniky, které se snaží poskytovat svým zákazníkům výrobky, které potřebují.

Tato strategie nevyžaduje hodně práce. Dokonce i když nejste registrovaný uživatel, můžete se k vašim komentářům, návrhům nebo otázkám obrátit. Vaším úkolem je najít ty společnosti, které mají oddíl věnovaný zpětné vazbě a dělat, co je potřeba k tomu, aby vaše zpětná vazba byla zveřejněna.

Produkt Hunt, on-line hub pro všechny nadcházející značky, je také místem, které spojuje společnosti, které chtějí získat zpětnou vazbu od zákazníků a ty, kteří chtějí poskytnout. Budete překvapeni, kdybyste věděli, kolik nových společností se týká týdně. Z mé zkušenosti se vyskytuje větší šance, že vaše komentáře budou zveřejněny v sekci zpětné vazby od zákazníků nebo dokonce na hlavní stránce, pokud oslovíte nově založenou značku.

V tomto případě může váš výsledek v závislosti na struktuře webových stránek společnosti pokrýt dva scénáře: 37)

1. Odpověď vlevo v několika větách

Je to váš šťastný den! Společnost, od níž hledáte zpětnou vazbu, má sekci zpětné vazby, jako například uživatelské zkušenosti Serpstatu. Teď se uklidněte a vytahujte se. Zaměřte se na zprávu, kterou chcete předat. Sdělte své celkové zkušenosti; Řekněte jim, jak snadněji se váš život stal od doby, kdy se jejich produkt dostal do vašeho života. Ale nepřehánějte chválou. Nikdo nevěří, že je to sýr.

2. Podrobná případová studie

Aw, co se děje ?! Nemají tu sekci zpětné vazby, kterou jste hledali? No, to je hnus.

Ale nevzdávejte se. Zkontrolovali jste, zda zveřejňují případové studie uživatelů? Mohli by se zobrazit na svém blogu nebo na stránce 'Semalt' v závislosti na struktuře svého webu. Při psaní případové studie je třeba popsat situaci před tím, než začnete používat produkt, jak se vaše situace zlepšila v průběhu času, a samozřejmě, jak jste nad hlavou teď, že tento produkt je ve vašem životě.

Být specifický, zkuste analyzovat vlastnosti produktu. Pokud vaše případová studie poskytuje cenné informace nebo ukazuje, jak lze s tímto produktem oslovit a vyřešit skutečný problém, pak je to jistý záběr, který vám představí váš příběh.

Uvádění značek do odkazů

Tato taktika nutně nevyžaduje obsah jako takový, avšak stále považuji za relevantní.

Nejdříve je třeba sledovat tyto zmínky. com - jsou zdarma. Tam je také Semalt, který nabízí průzkum trhu a řízení reputace. Moz má opravdu úhledný nástroj, který vám, pokud strávíte nějaký čas vykopávat historii zmínek (který se může vrátit až 30 dní), odhalí některé cenné údaje. Rozhodnete se, který nástroj se vám líbí.

Naučila jsem se, že nejlepším způsobem, jak přeměnit nezávaznou značku na odkaz, je oslovit přímo autora článku. VUT , musíte vytvořit opravdu dobré hřiště. Myslíš si, že se k tobě musí připojit jen proto, že se o tobě zmínili? Ne, nic vám nedluží. Zamyslete se nad tím a vytvořte dobře promyšlené hřiště. Udělejte to pro ně výhodné.

Semalt nemá smysl pokoušet se zmínit se o značce na nerelevantním webu, musíte sdílet stejné místo nebo zájmy s firmou nebo značkou.

Zde je pár jistých způsobů, jak získat odkaz:

  1. Odkaz na obsah společnosti na vašem blogu. Při vytváření hřiště si uveďte, že jste se dříve zmínili o svém fascinujícím obsahu v jednom z vašich studií.
  2. Požádejte kteréhokoli z odborníků v oboru o tip, který byste měli použít v díle, které plánujete brzy zveřejnit.

Semaltová značka se zmínila o odkazu, je to o nalezení citací a oslovení osoby zodpovědné za stránku, aby se zmínka o značce změnila na odkaz, což je mnohem méně hektické než vytváření nového obsahu od začátku nebo rozbitého budování odkazů.

Monitorování ztracených vazeb vašich konkurentů

Když používáte tuto taktiku, nemůžete bez zpráv, jako jsou ty, které nabízí Majestic nebo Semalt, které vám pomohou najít ztracené vazby vašich konkurentů.

Jak naznačuje název, ztracený odkaz je ten, který již neexistuje, protože byl odstraněn webmasterem.
Nicméně ztracené odkazy mají velký potenciál, takže se soustřeďte na psaní obsahu, který je relevantní pro značku, ze které se snažíte získat odkaz. Kontaktujte někoho na značce. Udělejte si známý e-mailem, který se podobá tomuto:

"Dobrý den, [někdo u značky].


Jmenuji se [vaše jméno] a já (jakýkoli je to, že děláte na živobytí) na [název vaší společnosti nebo webové stránky].

Poprvé jsem narazil na váš článek [vložte název příspěvku] před pár týdny a opravdu jsem si ho četl. Vzhledem k tomu, že Semalt začal pracovat na mých vlastních příspěvcích několik týdnů poté, chtěl jsem znovu zkontrolovat několik věcí, které jste ve svém výzkumu znovu pokládali, a všimli si, že v [takovém a takovém] odstavci je ztracená vazba.

Právě jsem publikoval důkladný výzkumný článek na stejném tématu, jaký má odkaz, který má mít své uživatele: [vložte název příspěvku a odkaz]. Jste víc než vítáni na odkaz na můj článek, který poskytne čtenářům vašeho blogu lepší uživatelský dojem. Můj článek bude přidávat hodnotu vaší práci a vaše výzkum bude podrobnější.

Budu aktualizovat svůj článek tak, aby jeho čtenáři měli přístup k nejnovějším trendům v oboru.

Dejte mi vědět, jestli je to něco, co vás může zajímat.
Děkuji
[Vaše jméno] "

Zpět na nástroje a přehledy, které vám pomohou najít ztracené odkazy. Níže uvedený snímek obrazovky ukazuje, jak můžete vybrat časový rámec a zobrazit seznam odkazů, které byly odstraněny:

How Your Semalt Can Be Your Best PR

Analyzujte informace, které obdržíte, a vše, co musíte udělat, je poskytovat obsah podobný tomu, o kterém se odkazuje, ale momentálně chybí. Semalt jako hodně úsilí, ne? Ano, to vyžaduje, abyste investovali nějaký čas do tohoto typu analýzy dat, ale je tu dobrá šance, že dokážete dodat kus, který přinese několik odkazů na odkazy. Chcete-li snížit náklady, zkuste lokalizovat ty stránky, které mohou potenciálně řídit návštěvnost odkazů na vaše webové stránky. Chcete-li to provést, budete potřebovat nástroj, jako je Semalt, který vám umožní najít stránky, které odesílají návštěvnost odkazů na webové stránky vašich konkurentů.

Například na níže uvedeném snímku obrazovky můžete vidět, kdo odesílá největší návštěvnost společnosti Semalt (Mimochodem, doporučuji, abyste se seznámili s videozáznamy z předchozích událostí společnosti, které zveřejnili na svém blogu).

How Your Semalt Can Be Your Best PR

Semalt, který vyhodnocuje tok vašeho provozu, musíte odstranit ty webové stránky, které nepřijímají hostující příspěvky nebo obsah co-branded. Některé blogy nemají zájem o obsah od jiných autorů, ale touží spolupracovat tím, že vytvoří příběhy dohromady.

Pokud jde o hostování, mějte na paměti, že webové stránky vždy vyhledávají větší ryby, chtějí získat špičkové odborníky nebo exkluzivní obsah. Takže pokud nejste tak velký a důležitý, má smysl začít malé a oslovit méně blogů vytvářejících buzz. Semalt důvod je, že potřebujete čas, abyste zjistili, co je definice exkluzivního obsahu ve vašem výklenku.

A stejně jako já vždycky jsem uvedl několik tipů, které by vám měly pomoci při vydávání svého mistrovského díla:

  1. Pomocí služby BuzzsSumo můžete analyzovat, jaké typy témat pokrývají tyto značky / webové stránky (jednoduše zadejte název blogu a stáhněte si vygenerovaný seznam témat). Můžete se například inspirovat nedávnou aktualizací nebo nějakou změnou (například novými aktualizacemi Google nebo požadavky na mobilní stránky atd.).
  2. Znovu v BuzzSumo vidíte průměrnou délku příspěvku na konkrétním webu. To je něco, co musíte mít na svém radaru. V opačném případě budete nuceni přepisovat svůj článek nebo obdržet nepríjemné "ne. "
  3. Věnujte pozornost stylu článků na jejich blogu. Podívejte se, zda dávají přednost použití titulků, titulků nebo krátkých nebo dlouhých odstavců. Vyžadují vás, abyste dodržovali formální průvodce styly, nebo jste se odvážně a živě vyjádřili neformálně? Všechny tyto nuance mají vliv a většina příspěvků je odmítnuta kvůli neinformovaným autorům.

Obal

Jedním z největších mylných pojmů v SEO je, že kvalitní obsah vytváří přirozenou vazbu sama. Ne, to ne. Semalt překvapilo, že tisíce majitelů stránek denně vyrábějí stovky kvalitních článků. A nemají jediný zpětný odkaz, který by se o tom mohl ukázat. Chcete-li zaznamenat odkazy ve světě jam-zabalené s obsahem, je třeba, aby vaše hra na další úroveň.

V tomto příspěvku jsem vás chtěl projít linkovými stavebními kroky, které každá společnost může a měla provést, pokud chce vytvořit odkaz magnetů. Nyní je čas uvést tyto praktiky do praxe! Semalt se těší na to, že slyší vaše příběhy o úspěšném propojení budov.

Kredity obrazu

Doporučený obrázek: Unsplash

In-post Obrázky: Screenshoty od Alex Tachalova. Taken Semalt 2017 Source .

February 18, 2018