Back to Question Center
0

Můžete mi ukázat špičkové 10 zpětných odkazů, abyste mohli bezpečně platit?

1 answers:

Ano, mohu vám ukázat špičkové 10 lokalit zpětného odkazu, abyste si koupili kvalitní odkazy s menší pravděpodobností, že s Google vytvoříte červenou vlajku. Ve skutečnosti je organický proces přírodního propojení budov více než důležitý. Myslím, že odborníci na webmastery a profesionální SEO firmy nedávno znovu potvrdili, že hodnocení každé webové stránky se běžně řídí optimalizací na místě o pouhých 10%. Zbytek pokroku v online propagaci je zároveň závislý na hlavním profilu odkazu webové stránky, pokud jde o zpětné odkazy jak na kvalitu, tak na množství - certificado digital gratis ssl. Jen si to pamatujte - jednoduše, každý příchozí odkaz na vašem webu nebo blogu ve skutečnosti dává další pozitivní "hlas", který považuje samotný Google, stejně jako zbytek velkých vyhledávačů, pokud jde o udělení správné pozice v žebříčku seznam SERP.

Všimněte si však, že zpětné odkazy se představují jako více než efektivní a prospěšný způsob, jak zlepšit aktuální pozice vašich webových stránek v méně času. Ale předtím, než se ukáže, že máte špičkové 10 lokalit zpětného odkazu, stojí za to čas a úsilí, dejme tomu - nakupování odkazů správně a pro správný účel by bylo v pořádku. Ačkoli se celá práce může také ukázat jako škodlivější než prospěšná snaha. Proto doporučuji, abyste je využívali s určitou opatrností a před spuštěním zkontrolovat každý odkaz na váš web nebo blog. A není třeba říkat, že získávání placených odkazů buď hromadně, nebo z odkazových kol (i. E. , on-line platformy a weby pro výměnu odkazů v měřítku, stejně jako jakékoli jiné levné služby vytvářející odkazy, které se běžně používají i pro spouštění tun zpětných odkazů nízké kvality,. Takže nezapomeňte, že musíte investovat dostatek času na to, aby jste vedli správný výzkum, než získáte další placený odkaz - a to i z těch deseti nejlepších lokalit zpětného odkazu. Koneckonců, spěchat na nákup odkazů jinde na internetu je pravděpodobně nejnebezpečnější a riskantní podnik někdy.

Top 10 Backlink stránky stojí za placení za odkazy

 1. Odkazy Management - je první místo, které doporučuji navštívit. Jen proto, že jsem použil jejich služby pro vytváření zpětných odkazů na své stránky a našel téměř vše snadné, spolehlivé a bezpečné. Správa odkazů nezabírá nabízení, takže si vždy můžete koupit dobré backlinky PageRank za přiměřený poplatek. Kromě toho spodní cena zde začíná pouze jedním dolarem.
 1. Post Links - druhý zdroj nalezený na mém seznamu 10 nejlepších backlinků pro bezpečné řešení. Mezi nejsilnější strany této platformy se můžete snadno připojit a zaplatit okamžitý poplatek ve výši 49 USD. Post Links se ukázalo být spolehlivým způsobem, jak se okamžitě dostat do kontaktu se správnými vydavateli. A tam je spousta inzerentů, kteří hledají dobré nabídky při nákupu vysoce kvalitních zpětných odkazů. Všimněte si, že pokud je váš web nebo blog dostatečně dobrý, můžete si také vystupovat jako vydavatel. Jakmile získáte čerstvý, kvalitní a dobře cílený obsah, stačí pouze odeslat svůj web. Tímto způsobem se podílíte na vytváření skutečných zpětných odkazů pro skutečné zákazníky, kteří vydělávají peníze. Koneckonců je to všechno o podnikání, ne?

 1. Backlinks dot COM - je to třetí nejpopulárnější místo,. Velmi zvláštním rysem tohoto zdroje je, že vám může nabídnout poměrně široký seznam nabídek, které jsou k dispozici jak na silných stránkách PR s nejvyšší autoritou domény, tak na obrovských množstvích jiných webových stránek nebo blogů třetích stran, které stojí za zaplacení zpětných odkazů na HQ, jako dobře. A co víc - Backlinks dot COM je skvělé a prokazatelné místo, kde můžete uchopit nějaké další cenné odkazy a pozvednout své současné hodnocení. Kromě toho, že je známý mezi nejprestižnější poskytovatele platebních propojení pro pravděpodobně nějaké nika webové stránky, můžete si nejspíše užít nejjednodušší postup nákupu mezi top 10 backlink lokalit - neváhejte udělat úspěšnou platbu pomocí kreditní karty, nebo jen pomocí svého osobního účtu PayPal.
 1. Black Hat Links - je Black-Hat SEO nástroj, který vám dá téměř jakýkoliv odkaz, který potřebujete - s vysokým PR, Web 2. 0 k dispozici, silný věk domény a autorita, stejně jako mnoho různých sociálních signálů a ještě více. Jak už možná hádáte, Black Hat Links je riskantní poskytovatel zprostředkování zpětných odkazů ve velkých hromadných balíčcích nejtěžším daredevilsům, spíše než nabízet jen jednu nebo několik placených odkazů na více pečlivých webmasterů a vlastníků firem na internetu. Mezi dalšími jedinečnými funkcemi vám tento nástroj může poskytnout něco sto zpětných odkazů nebo dvou - což vám poskytne poměrně měřitelné výsledky a učiní je všemi pozorovatelnými jen za hodinu nebo tak. Spodní linie - vyzkoušejte tento nástroj pouze v případě, že máte zkušenosti se SEO a máte pocit, že jste odvážní k tomu, abyste převzali skutečné riziko týkající se používání Black-Hat SEO a jiné ne zcela "legální" triky a akční schémata.

 1. Hoth - je dalším dobrým nástrojem pro ruční vytváření zpětných odkazů. Samozřejmě, že Hoth není zdaleka nejlepším řešením, které se nachází v seznamu top 10 backlinků. Je však mimořádně užitečné pro kvalitní správu odkazů, stejně jako pro začátek indexování Google. Vyzkoušejte tento software a vylepšíte výkonnost svých webových stránek v měřítku. Všimněte si však, že předtím, než budete pokračovat, ujistěte se, že máte vše na místě. Důrazně doporučuji, abyste se drželi od masivních nákupních akcí, alespoň zkontrolujte, zda je na každém odkazu před každou linkou dvakrát. Věc je, že jako příliš riskantní automatizovaný software pro vytváření odkazů, tento ruční nástroj může také prokázat, že je stejně škodlivý pro vaše webové stránky nebo blog. Abyste předešli tomuto nešťastnému výsledku, doporučuji, abyste se ujal co nejdřív, zvláště na začátku. Opět - spěchat na spoustu tolik zdánlivě dobrých PR zpětných odkazů, jak je to možné, rozhodně není dělat něco. Ale co by mělo být nejlepší? Věc je, že vše, co zde potřebujete, je pouze vyhnout se odvážnému jednání, pokud nechcete vypadat podezřele z pohledu hlavních vyhledávačů. Nikdo nechce být penalizován společností Google, že? Takže pokračujte v trvalé práci pouze za účelem postupného přesunu - jakmile jste si všimli, že část vašich hlavních klíčových slov dosahuje obzvláště dobrého pokroku, který se pohybuje na vrcholu SERP, můžete konečně urychlit a začít nakupovat stále více a více odkazů - konečný cíl hodnocení a trvale sledovat vaši současnou situaci pomocí nástrojů zpětné analýzy.
 1. Fiverr - další slavný nástroj poskytující služby budování odkazů v plně automatizovaném systému. Mějte na paměti, že jako každý jiný nástroj vytvářející odkaz, může být Fiverr nebezpečným místem - tak pozor! Nepřehánějte s množstvím při přidávání nových placených odkazů a proveďte dvojí kontrolu, aby se jednalo pouze o zkušené a nejspolehlivější lidi.

 1. Up Work - je konečně nejbezpečnější místo, které se nachází v seznamu nejlepších backlinků. Ale bezpečnost vám vždy bude stát nějaké peníze navíc, ne? Myslím tím, že společnost Up Work se zabývá především kvalifikovanou nezávislou komunitou. Ano, jejich cenové značky mohou být někdy obscene hefty, ale služba je stále mezi nejdůležitější, aby se dohodli s placenými zpětnými linkami. Pokud tak učiníte, vždy budete vědět alespoň to, za co platíte.
 1. Lidé za hodinu - je druhým nejlepším jménem ve světě nezávislých. Mezi své špičkové funkce může tato freelanční komunita nabízet vysoce kvalitní PR zpětné odkazy se společností Do Follow na každého, kdo je za ně zaplatí. Vzhledem k očekávaným výsledkům ze všech těch deseti nejlepších lokalit (i. E. , skutečná podpora pozice pro vyhledávací pořadí pro jednu webovou stránku nebo blog), lidé na hodinu dělají práci nakonec lepší než kdokoliv jiný na webu. Proč? Jen proto, že tato freelanční komunita je dostatečně kvalifikovaná, aby poskytovala nejsilnější zpětné vazby vůbec, přiznávám. Existují tisíce skutečně chytrých freelancerů, kteří se tam dostanou, aby vám poskytli konečné vysoká PR zpětná spojení se společností Do Follow pocházející z mnoha různých zdrojů s velmi vysokou autoritou a PageRankem, jako je HuffPost, IBM, The Next Web a mnoho dalších jmen světových obrů známých většinou z nás.

 1. Koupit vysoce kvalitní zpětné odkazy dot COM - je známý jako nejvhodnější místo pro sledování vašeho webu nebo blogu lezení na vrcholu SERP Google - jako raketa. Jejich špičkový tým SEO a webmasteři, kteří hrají více než 15 let v průmyslu, mohou nabízet opravdu působivou promo rebríčku s následnými linkami Do Follow.
 1. Backlinks Rocket - není jen mezi top 10 backlink lokalit, ale SEO poskytovatel mezinárodního měřítka. Nabízí vám přiměřenou rozmanitost placených balíčků od 59 dolarů do zhruba sto dolarů, Backlinks Rocket vám může pomoci s nejvzácnějšími nabídkami - nabízet dot EDU zpětné odkazy na prodej. Někteří lidé se domnívají, že mít jedno vzdělávací spojení je mnohem lepší než 100 normálních.
 1. Link Wheel Pro - je volitelná volba, která se nemohla vejít do mého seznamu nejlepších 10 backlinků. Samozřejmě, že toto místo je potenciálně nebezpečné, protože naznačuje, že získává obrovské množství zpětných odkazů založených hlavně na výměnách odkazů a některých dalších ne zcela spolehlivých transakcích. Každopádně, nabízet nejcennější vzdělávací a dokonce i vládní zpětné odkazy, Link Wheel Pro vypadá docela hezky na hraní, ne? Koneckonců, velká hra vždy znamená mít velké riziko. Přesto je stále jen na vás, abyste se rozhodli.

December 22, 2017