Back to Question Center
0

Jak vytvořit vítěznou obsahovou strategii, jako je Brian Dean, Backlinko SEO tool creator?

1 answers:

Podle pravidel pro optimalizaci pro vyhledávače musí všechny webové zdroje, zejména obsahově orientované, pravidelně vytvářet obsah. Jaká je však standardní frekvence pro publikování obsahu? Ve skutečnosti neexistuje žádný takový pojem jako standardní nebo ideální frekvence, protože vše závisí na vašem webu, vašich obchodních cílech a vašem cíleném publiku. Samozřejmě může být dobré, abyste publikovali obsah kdykoli máte něco společného s veřejností - langdale kia valdosta kia sportage. Musíte však být připraveni, aby v tomto případě nebyl váš obsah vysoce ceněn a rychle zmizel.

V tomto článku budu s vámi sdílet své myšlenky k tomuto tématu a dokázat proč "méně je více" obsahová strategie je dobrá pro vaši podporu podnikání.

Můžete získat spoustu likes a podílů, získat více příchozích odkazů a přilákat více cílenou provozní implementaci přístupu "méně je více". Brian Dean, majitel nástroje Backlinko SEO, provedl svou obsahovou strategii s velkým efektem. Publikoval omezené množství SEO příspěvků za posledních několik let. Všechny tyto příspěvky vedly na své stránky hodně cílenou návštěvnost a staly se tak jedním z nejvýznamnějších webových zdrojů na webu. Některé ze svých pracovních míst si zasloužily 3 tisíce akcií a více než dvě stě organických odkazů z relevantních a autoritářských zdrojů. Takže, jak vidíte, vlastník nástroje Backlinko SEO úspěšně implementoval přístup "méně je více".

Strategie obsahu "méně má více"

Strategie obsahu "méně je více" vyžaduje pouze kvalitní publikování obsahu založené na výzkumu. Musíte zaujmout uživatele s tímto typem obsahu a věnovat jim pozornost až do příští publikace. Umožňuje vám vytvářet publikum tím, že prokážete své odborné znalosti a pověst.

Tato jednoduchá, ale kreativní obsahová strategie vyžaduje:

  • Vysoce kvalitní, jedinečný obsah od výzkumu až po případové studie;
  • Referenční obsah;
  • Komplexní obsah včetně výmluvy;
  • Texty s dlouhým tvarem;
  • texty založené na výzkumu;
  • Silné zaměření na zesílení a propagaci.


Strategie "Méně je více" dokonale vyhovuje těm webmasterům, kteří kladou důraz na kvalitu obsahu, který publikují spíše než množství. Vyšetřování a vytváření vysoce kvalitního obsahu jednou za měsíc může trvat více času a úsilí než publikování několika příspěvků za týden.

Tento přístup není vhodný pro všechny webové zdroje. Například to nemá smysl používat pro zábavu nebo vzdělávací blogy nebo sociální média, protože tyto platformy vyžadují častější publikace.

Jak jsem zmínil před nejlepší příklad "méně je více" obsah strategie je Brian Dean publikace na Backlinko SEO webové stránky. Produkuje své výzkumné a referenční články každé čtyři týdny nebo tak. Nicméně, navzdory tomuto častému publikování obsahu se uživatelé těší na své nové články.

Statistiky ukazují, že přístup publikování obsahu Brian Dean je resultativní, jelikož průměrné a mediánové akcie všech 53 příspěvků jsou neuvěřitelně vysoké. Průměrný počet akcií činí 2 490 a medián je 1 280. Průměrný počet jedinečných propojovacích domén je také překvapivý - 275 na příspěvek a 175 na medián. Všechny jeho příspěvky v komplexu přilákaly téměř 4 miliony návštěvníků a 11 milionů diváků. Ukazuje, jak inteligentní přístup k obsahové marketingové kampani může drasticky měnit metriky webových stránek a zvýšit autoritu webových stránek na digitálním trhu.

December 22, 2017