Back to Question Center
0

Můžete mi říct, jak získat EDU zpětné odkazy?

1 answers:

Byl jsem již v oblasti optimalizace pro vyhledávače již pět let. A chápu důležitost dobrého pochopení, jak získat EDU zpětné odkazy. Proto v této diskuzi vám ukážeme škálovatelnou strategii, která vám umožní dosáhnout značného pokroku na vašem webu nebo blogu. Tato strategie se zaměřuje hlavně na stipendia a ve skutečnosti každému umožní, aby si získal takové přesné vzdělávací vztahy, aniž by zaplatil penny, přinejmenším přímo - online casino vulkan lok. Takže níže vám ukážeme, jak získat zpětné odkazy EDU pomocí průvodce krok za krokem, který jsem v nedávné době testoval interně, abych vytvořil vlastní soubor 15 odkazů na vzdělávací webové stránky v období přibližně dvou nebo tří měsíců. Ano, bylo to spíše časově náročné úkoly, ale vždy se to jistě vyplatí.

Úroveň 1: Výběr správného cíle

Než začneme, pojďme tomu čelit - volba správného cílového publika a relevantního výklenku je stejně důležitá nejen pro přirozené zpětné odkazy, ale i pro správné pochopení toho, jak získat zpětné odkazy EDU a začít hýbat správnou cestou od samého počátku. Myslím tím i v případě zdánlivě srozumitelných vzorků budování vzdělávacích propojení, budete muset ještě znát své cílové publikum, které by mělo být velmi relevantní pro váš web nebo blog. Pokud to uvedete na obyčejné angličtině, stačí, abyste zjistili publikum studentů. Zatímco získáte nějaké cenné vzdělávací zpětné odkazy, ujistěte se, že budou mít velký zájem o váš budoucí stipendijní program.

Úroveň 2: Vytvoření stipendijní stránky

Dále budete pracovat na stipendijní stránce. Zatímco je to spíše jednoduchý úkol vytvořit tento typ obsahu, je zde několik bodů odrážky, na které je třeba věnovat zvláštní pozornost. Ujistěte se, že máte vše, co je k dispozici pro následující:

  • Popis společnosti - je to krátké, ale stále úplné, něco jako "interní odkazy stipendium. "Dále jej propojte interně s vaší domovskou stránkou, stejně jako s dalšími důležitými částmi pro propojení šťáv spojky.
  • Způsobilost - budete muset udělat vše, co je možné pro vaše studenty. Nezapomeňte zvážit, zda má program na plný úvazek nebo na částečný úvazek, konkrétní kurzy týkající se vašeho hlavního tématu, od které země (města nebo obce) pravděpodobně pocházejí, atd.
  • Částka - samozřejmě, výše stipendia velmi závisí na vašem rozpočtu na propojení budov. Pokud jde o mě, doporučuji ho nastavit na zhruba tisíc dolarů. V opačném případě by se stejně nedařilo přilákat žádné uznávané vzdělávací instituce a jejich zástupce.
  • Podrobnosti o aplikaci - vše, co zde potřebujete, je vytvořit jasnou a srozumitelnou část. To znamená, že váš hlavní přihláška bude použita každým kandidátem na předložení stipendijního programu. Tímto způsobem nezapomeňte uvést termín a termíny odměn.


Tier 3: Možnosti průzkumu

Pokud jde o mě, hledat hlavní soubor možností vzdělávací odkaz budovy jsem použil Excel tabulku. Tímto způsobem mohu zvládnout přesné sledování všech svých úkolů prostřednictvím stránky o stipendiu, stavu vztahů, jména, e-mailové adresy, domén, poznámek atd.To by mnohem jednodušší!

Úroveň 4: Dokončení oslovení

Konečně, abyste získali plné pochopení, jak získat zpětné odkazy EDU, budete muset dokončit dosah. A zde budete muset jednat tvořivě a tvrdě pracovat, abyste konečně našli správnou kontaktní osobu. Nezapomeňte, že všechny vysoké školy a vysoké školy dostaly několik zodpovědných zaměstnanců, kteří by se měli obrátit. Vše, co potřebujete, je vytvořit pevné e-mailové šablony a poslat hřiště těm lidem, kteří doufají, že budou mít pozitivní odpověď. Poté, co je hotovo, budete muset poslat pouze podrobnosti o stipendijním programu nebo vyplnit konkrétní formu poskytovanou vzdělávací institucí.

December 22, 2017