Back to Question Center
0

Můžete mi říct, jak v roce 2016 vytvářet zpětné odkazy s Web 2. 0 způsoby propojení?

1 answers:

Před cokoli jiného, ​​dejme tomu - Web 2. 0 způsoby propojení stále fungují! Takže pokud chcete zjistit, jak v roce 2016 vytvářet zpětné odkazy, využijte správnou výhodu toho nejlepšího webu 2. 0 způsoby propojení, podívejme se na níže uvedený stručný průvodce. Naším cílem je posílení hodnocení vašich webových stránek nebo blogů - aniž byste ubližovali průměrnému uživatelskému zážitku živých vyhledávačů. A samozřejmě chcete, abyste měli vše, abyste zabránili podezření, že použijete nepřijatelnou taktiku nebo schémata. Tímto způsobem můžete potenciálně jít za porušení hlavních pokynů pro webmastery, a proto si vydělat penězi s výrazným hodnocením. To je důvod, proč vám ukážeme, jak v roce 2016 vytvářet zpětné odkazy nejlepší a nejbezpečnější možnou cestou, než se s Googlem rozbijete.

Mějte na paměti, že prospěch z budování webu 2. 0 zpětné odkazy byste měli spustit v rámci vyvážené celkové strategie SEO. A to bude vyžadovat, abyste investovali hodně času a úsilí do vytváření jen poměrně pracovních vazeb, které mohou nabídnout návštěvníkům stránek skutečnou hodnotu. V opačném případě by vaše webové stránky vyvolaly s Googlem červenou vlajku a to vždy skončí s hodnocením trestů - dříve či později. To je důvod, proč se vždy musíte vyhýbat těm velkým internetovým stránkám, které slibují různé balíčky prodávané hromadně, nebo dokonce obrovské soubory placených HQ zpětných odkazů - se svými medovými projevy prohlašujícími, že všechny jejich zpětné odkazy pocházejí pouze z nejpřesvědčivějších a nejlepších webových stránek a blogů PR.

Je to jen moje upřímné slovo, které vás upozorní, abyste to považovali za samozřejmost - spěcháte se na rychlou dohodu, znamená to, že nejen že ztratíte peníze, které jste si těžko vydělali, ale všechno je těžko předvídatelné a s největší pravděpodobností skoro ubližujete než dobré. Tak pojďme zpátky k bodu - vytvoření webu 2. 0 odkazy, které jsou skutečně schopné poskytovat to nejlepší ze špičkových výsledků SEO. Níže naleznete seznam hlavních bodů, kde můžete pochopit, jak vytvořit odkazy v roce 2016 - správnou cestou.

Vytvoření online přítomnosti

Vytvořte správný základ pro aktivní a dlouhodobou společenskou přítomnost vašeho hlavního obchodního webu nebo blogu. Prvním krokem je dokončení profilů na hlavním webu 2. 0 sociálních stránek relevantních pro vaše nika nebo obecnou diskusi o tématech. Takže budu chtít postavit zpětné odkazy v roce 2016 od samého začátku - začneme s vyplněním profilů na následujících společenských místech:

  • vyplňte svou osobní stránku ve službě Moje firma na Googlu;
  • vytvořte svou vlastní stránku na Yelpu;
  • kompletní sociální účty na Twitter, Facebook, LinkedIn;
  • pokračujte vyplněním potvrzení o odkazu stránky Alexa;
  • navštívit TripAdvisor (musíte-li, pokud máte co do činění s B2B, nebo vaše firma má cihlovou a maltu komponent).

Identifikujte značku

Jakmile jsou všechny sociální účty a stránky profilu zavedeny, každý. V takovém případě nezapomeňte ukotvit nově vytvořené odkazy na správný text klíčového slova. Tip: mít zdravý blog nebo dobře strukturované podpůrné stránky s otázkami a odpověďmi (jako Quora). To funguje jako peklo!

Vytvořit stránky komunity

Konečně vše, co musíte udělat, je úplně omezit svět SEO a dobře pracovat na kvalitním obsahu, který přináší hodnotu uživatelům. Aby vše vypadalo přirozeně, měli byste se soustředit na následující:

  • vysílání vzrušujícího obsahu, aby byl příležitostně spojen;
  • budování maximálně pěti odkazů za týden;
  • publikování propagačních příspěvků na blogy Tumblru, stránky fanoušků na Facebooku, blogy WordPress, účty v Instagramu a videokanály na YouTube Source .
December 22, 2017