Back to Question Center
0

Jak funguje nástroj zpětného čítače?

1 answers:

Při vytváření kampaně budování odkazů potřebujete znát hodnotu vytvořeného odkazu. Pokud víte, kolik stojí zpětný odkaz, můžete analyzovat, zda stojí za vaše peníze, čas a úsilí, nebo ne. Můžete ručně vyhodnotit příchozí odkazy nebo použít nástroj pro zpětné čtení. Tento článek je věnován externím odkazům výpočty hodnoty a doufejme, že vám pomůže posílit vaši kampaň budování odkazů. Takže se podívejme blíže na tyto metody hodnocení.

 • Odkazy, které na ně odkazují

první faktor, který byste měli věnovat pozornost při vytváření odkazů na vaše stránky - computer tech support near me. Webové zdroje, které odkazují na stránky, určují jejich autoritu a moc. Vyšší PR webové stránky odkazují na doménu, tím lépe se bude hodit na Google. Chcete-li zlepšit viditelnost svých stránek na stránce výsledků vyhledávání Google, měli byste se snažit získat příchozí odkazy pouze z těchto zdrojů webových stránek.

Mnoho nástrojů třetích stran pomáhá měřit kvalitu příchozích odkazů. Pravděpodobně jste o některých z nich slyšel. Doporučuji implementovat takové nástroje jako Semalt Web Analyzer nebo Ahrefs. Tyto nástroje vám mohou poskytnout ty nejpřesnější údaje o vašich zdrojích odkazových budov. Takže, ať už měříte toto pomocí DA, DR, TF, CF nebo nějakým způsobem ručně, je to stále číslo jedna v určení síly spojení (není relevantní).

 • Měření dopravy příchozích spojení

Primárním účelem vytváření příchozích spojení je získání cílené dopravy. Proto je měření přenosu příchozích odkazů nutností. Pokud webový zdroj má hodně příchozího provozu, je to s největší pravděpodobností renomované místo, které uživatelům poskytuje skvělý obsah. Znamená to, že vyhledávače budou pravděpodobně hodnoceny příliš vysoko, čímž se zvýší počet kliknutí, provoz a následná konverze.


Obecně řečeno, webové zdroje, které vytvářejí kvalitní provoz, jsou považovány za rozhodnější z následujících důvodů: 7)

 • Doprava jako faktor hodnocení
 • Doprava je prospěšná pro hodnocení ve službě Google, protože tento vyhledávač hodnotí autoritu webového zdroje a relevanci podle počtu návštěvníků, kteří přicházejí na webové stránky z organického vyhledávání. Znamená to, že stránky, ze kterých získáváte odkazy, se mohou zvyšovat v kvalitě, a tím vytvářet další odkazy, čímž se váš čas příchozího spojení stane silnějším.

  Stránky s velkou návštěvností budou také generovat návštěvnost vašich webových stránek prostřednictvím zpětných odkazů. To pozitivně ovlivní vaši konverzi a zvýší vaši autoritu v očích společnosti Google. Ačkoli je ještě mnohem silnější diskuse. Musíte však zajistit, aby jste navštívili stránky, které mohou přenášet návštěvnost vašich stránek.

  • Relevance

  Při každém vytváření odkazů je třeba zajistit, aby jste je umístili na podobné nebo stejné zdroje webu stránky. Odkazy navíc musí být začleněny do relevantního obsahu, aby uživatelé měli jasnou představu o tom, čeho budou čelit po příchozím odkazu.

  December 22, 2017