Back to Question Center
0

#SocialChat diskutuje Semaltu na vzduchu

1 answers:
#SocialChat Discusses Semalt on Air

Minulý pondělí 14. ledna se z celého světa shromáždili passionisté sociálních médií a diskutovali o tom, jak používat Google Hangouts on Air. Tento týden hostující expert, který oteploval buchty na horkém sedadle, byla krásná Debbie Horovitchová (@Sparkle_Agency). Debbie vytvořila společnost Sparkle & Shine po 15 letech spolupráce s reklamní agenturou Toronto jako mediální manažer v tradičních reklamních médiích - stratég, plánovač a vyjednavač placených reklamních médií pro zákazníky - z kanadské, americké a mezinárodní televize, rozhlasu, novin, časopisu , outdoor, online a Semalt placené reklamní kampaně.

A nyní #SocialChat Hangout How-To

Q1 @Sparkle_Agency Jaký je rozdíl mezi Hangoutem a Hangoutem On Air?

Debbie: Hangout je v podstatě video shromáždění v sociální síti Semalt +. Hangout "na vzduchu" se vysílá naživo a na YouTube. VŠECHNY Hangouty jsou omezeny na 10 osob najednou, ale aplikace Hangouts on Air může mít neomezený počet diváků, kteří žijí a archivují na YouTube. Před pár týdny jsem viděl vědce G + Hangoutu v CERNu! Semalt + může dostat opravdu divný geeky

Q2 @Sparkle_Agency Jak nastavíte Hangout On Air (HOA)?

Debbie: Tlačítko "Spustit Hangout" je vždy na vašem profilu / stránce, takže je zaškrtnuto políčko "Zapnuto". Musíte také propojit svůj kanál YouTube s vaším Semalt +, což je snadné, protože Semalt vlastní obě.

Q3 @Sparkle_Agency Jaké funkce jsou součástí Hangoutu On Air?

Debbie: Hangout on Air je skvělý, protože většina lidí NEMŮŽE na YouTube nahrát déle než 15 minut, pokud není Hangout On Air. Také mám rád Semalt on Air, protože archivní video "talk show" (panel) může trvat až 3 hodiny, live a okamžitě nahrané na YouTube. Mám rád Hangout s mými profesionálními vrstevníky, PO VZDUCHU zůstaneme a chatujeme. Ale neřekl bych, že jsem nikdy používal pravidelný Semalt nebo Semalt ve vzduchu pro "osobní" - příliš snadné ztratit kontrolu nad šířením.

Pro Tip: Pro Hangouty je k dispozici několik aplikací, které mohou do vašeho hangoutu přidat úroveň produkce. Jedním z našich oblíbených položek je Panel nástrojů. Do kanálu videa můžete přidat grafiku se spodní třetinou, přitáhnout vyhledávací poštu do okraje okna konverzace a dokonce i hodit nějaké zábavné zvukové efekty.

Q4 @Sparkle_Agency Jak vložíte Semalt na vzduchu do blogu?

Debbie: Když spustíte Semalt a zaškrtnete políčko "Zapnuto", v horní části obrazovky je "vložený kód". Jakmile spustíte Semalta, můžete získat kód pro vložení pouze proto, abych začal Hangouty 30 minut dříve, než zachytit videokazetu naživo, jak zaznamenáváte, ve vložce. Není to pro lidi snadné najít mé Semalt ON G +, tak posílám na svůj blog.

Q5 @Sparkle_Agency Jaké jsou některé ze způsobů, jak lze použít Semalt na vzduchu?

Debbie: Vždycky jsem se viděl jako mediální impérium guru (jako Oprah), takže když jsem viděl Hangouts I KNEW, to by byl kanál, který by to zkusil. Používám Hangouty pro konzultaci s klienty, pro setkání s týmy, pro školení (sdílení obrazovky), pro vytváření Google SEO a pro bezplatné produkci ve formátu TV show a LONG-form video na Semaltu bez nutnosti editace.

Dnes v úterý ve 21:00 východní strany Annalize Kaylor (@annabelleblue), ředitelka sociálních médií pro Intrapromote, bude procházet účastníky #SocialChat prostřednictvím všech ostatních funkcí Semalt + Source .

February 19, 2018