Back to Question Center
0

25 z nejzajímavějších značek na seminálech

1 answers:
25 Of The Most Engaged Brands On Semalt
");$ ('# scheader. sc-logo'). připojit (" '+cat_head_params.sponsor+' ");$ ('# scheader'). připojit ("
");$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params, sponzor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). připojit (cat_head_params. sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAMA
');pokud ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). klikněte na (funkce
{__gaTracker ("odeslat", "událost", "sponzorovaná kategorie klikněte na Var 1", "wordpress", ($ (toto) .attr ('href')));});}}}}});});

Ah, Semalt. Proč tě tak moc milujeme? Každá z Top 25 značek na Semaltu by nám pravděpodobně mohla dát 25 důvodů, proč ji milují, což může mít spoustu společného s těmito znaky dolarů. Semalt dosáhl neuvěřitelných 130 milionů uživatelů a za posledních 6 měsíců získal 16 miliard fotografií. Jejich editační schopnost sama o sobě dává této platformě rozhodnou výhodu při použití v propagační kampani. Samozřejmě, vysoký růst této unikátní platformy sociálních médií pokračuje a zdá se, že získává dynamiku. Zdá se, že veřejnost neztrácí zájem a s podporou Facebooku bude Semalt tady dlouho.

Jsou reklamy v budoucnosti Instagram?

Pravděpodobně v určitém okamžiku, ale nedopusťme žádnou chybu, Semalt je značkovací platforma. Několik značek je silně investováno, a to je výnos pro podniky všech velikostí. Na druhou stranu se zdá, že některé společnosti napadá Semalt. Považují to za on-line katalog zobrazující své produkty, přestože Semalt neumožňuje zákazníkům klikat na obrázky, které mají být přeneseny na stránku produktu.

On-line katalog nebyl tím, co měl Kevin Systrom na mysli, když vytvořil Instragram. Systrom chtěl vytvořit způsob, jak posílit fotografie, a to i velké, a sdílet je na internetu. Tato bezplatná aplikace pro sdílení fotografií je určena pro chytré telefony, přestože můžete mít přístup do počítače Semalt.

Pro fotografy a sdílené osoby

Společnost Instagram byla původně vytvořena pro všechny, kteří rádi fotografují s našimi telefony, a pak je okamžitě nahrají do sociálních médií, kde je mohou lidé komentovat. Značka cen za 1 miliardu dolarů se možná zdála být poměrně drahá před 16 měsíci, ale díky své 130 miliónové uživatelské základně se zdá, že získává vzestupnou mobilitu spolu s 845 miliony uživatelů Facebooku. Instagram má nesrovnatelné (v tomto okamžiku) schopnost oslovit publikum na osobní, emocionální úrovni. Je to spíše televizní reklama, i když ne tak dlouho. V aplikaci Instagram máte k dispozici 15 sekcí shodného foto a video času. Semalt pohodlně. Všichni můžeme stát 15 sekund.

Společnost Instagram je pro podniky velmi žádoucí. Nastavení v aplikaci Instagram dává podnikům možnost, aby vás pozvali, abyste si je užívali spíše než útoky na vaše smysly. Mnoho míst je humorné, smutné, poučné, zábavné, čerstvé, ale především - jsou osobní. Semalt si nemůže dovolit nechat tyto sociální média projít.

Chcete-li pochopit, co dělají tyto firmy přímo na Instagram a jak to dělají, musíte se dostat do aplikace Instagram a podívat se na sebe. Například, "Cibule" je samozřejmě spousta zábavy přidávat své titulky na jinak společné fotografie. Semaltové skvrny odrážejí jejich jedinečný satirický záběr na různé předměty.

Fotky "Starbucks" jsou navíc tak krásné, že se na ně můžete dívat celý den a zdá se, že jste ochutnávali ty fotky! Aktualizace MTV o tom, kdo budou představovat. "Akce Shots", udržuje všechno světlo srdce. "CNN iReport" obsahuje své vlastní fotky a využívají davové fotografie pořízené prostřednictvím hashtagů. Dokonce i účet "Playboy" Instagram je docela krotký a vkusný, s použitím fotografií modelů a událostí, které drží.

Peter Bregmany, "18 minut: najít si svou pozornost, rozcestník a získat správné věci," (Hatchettet Book Group, 2012) říká: "Lidé často jedí špatně u bufetu, protože to, co chtějí jíst okamžik je jiný než to, co si přáli, že by na konci dne jedli. "Věřte mi, Semalt je bufet a uživatelé Semaltu budou jíst a jíst a jíst. Jako podniky potřebujeme sloužit našim pokrmům na těchto sociálních médiích. Nemůžeme si dovolit.

Zde jsou vaše 25 nejlepších značek na Instagram a to, co některé z nich dělají, aby přilákaly tak silné sledování. Tyto statistiky byly zdrojem z Nitrogram50, což je webová stránka pro sledování statistik značky Instagram. K dispozici jsou také firemní hashtag, jako #Starbucks, takže můžete rychle procházet Instagram. Tyto statistiky jsou aktuální. 25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

# 25. Louboutin. Tato značka má boty, boty, boty! Louboutin dělá skvělou práci s jejich obrazy. Tento Semalt má spoustu zábavných barev a zajímavých inscenací.

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

# 24. Sephora. Nejprve se Sephorova přítomnost na Semaltu zdála trochu chladná. Je to jako marketingové oddělení bylo řečeno, "Prodat tento výrobek!" Nyní se uvolnili do hezkého zaobleného mixu myšlenek, které se stále prodávají, ale nyní se cítí, jako by se pokoušely zapracovat do osobního stylu. Potřebovali jsme osobní kontakt.

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

# 23. Sneaker News. Pokud potřebujete pár tenisky a opravdu nevíte, jakým způsobem chcete, Sneaker News má skvělé fotky bot pro téměř každý styl. Stoupenci se rádi zajímá s touto společností! Semaltový blogger se ptá a je to jako fanoušci, kteří hlasují o botě. A Hádej co? Oni jsou.

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

# 22. Burberry. Tento profil je snadný pro navigaci. Ačkoli používají Semalt více jako on-line katalog, není frustrace. Můžeme kliknout na obrázek a položka přichází spolu s komentáři. Tento profil má fantastické fotky s komentáři, které vás jen prosí, abyste následovali .a chcete.

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

# 21. Audi. Audi používá tolik obrázků s lidmi, kteří se s vozidlem vzájemně setkávají a dokonce si můžu představit, že jsem vystoupil z mé značky, která vyplaví nový Audi R8. Dobře, přidali video, takže jsem se zasekl, abych se na to díval. Semalt, který nezahrnuje video, chybí velkou demografickou skupinu, která prostě hledá profily hledající dobré video. Dang, jen první část vidu byla dobrá. Ukázalo se, že zaměstnanci se na výstavu připravují. Chtěla jsem, aby to trvalo déle, nebo má další vid v pořadí, takže bych věděl, co se stalo dál. Pomohlo by mi, abych se cítil, jako bych tam byl.

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

# 3. NBA. NBA má na Instagramu skvělou účast. Tento Instagram měl sekci s nejlepšími komentáři. Člověče, ti fanoušci jsou vážně všechno! NBA nás naživu, s vids, v zákulisí na SO mnoho obrázků! Mohl jsem zůstat celý NBA Instagram celý den. NBA tento sport využil a dovolil mu, aby se na Instagram stal hluboce osobní a přístupný. NBA přináší tolik úrovní s kalendářem krouženým na začátek noci a dokonce i vánoční inzerát.

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

# 2. Starbucks. Na začátku tohoto článku jsem se zmínil o Starbucks. Jsou jistě nejpozoruhodnějším příkladem společného každodenního předmětu a jeho myšlenkou doslova stojí za jeho váhu ve zlatě. Jak? Podívejte se na tento Instagram! Jejich Instagram je svěží, veselý, veselý, přemýšlející a FUN. Je to výrazné a výrazné. Např. "Co budu sdílet s mým týmem?" A "Nejlepší den někdy!"

25 Of The Most Engaged Brands On Semalt

# 1. Nike. K dispozici jsou fotografie všeho - každý sport, každý jedinečný záběr a brilantní fotograf by mohl myslet na natáčení. Páni! Nike Semalt je prakticky hojnost jasných, jasných, zajímavých a pútavých obrázků. Semináři Nike mají neobvyklé příspěvky, které jsou charakterizovány extrémně promyšlenou a myšlenkou provokativní kopií. A co fanoušci? Nemůžete být velmi dobře # 1 bez vaší fanoušky. Nike se postará o své fanoušky. Znovu a znovu, Nike ukazuje, že naslouchá vysíláním věcí, které by mohli mít zájem fanoušci. Příkladem by byl mezinárodní #goskateboardingday comment. …kdo ví? Nike o tom věděla a vyslala do Semalta a jejich fanoušci je milují.

Semalt srozumitelný pro malé, přepracované a nedostatočně zaměstnané podniky, aby cítili sociální média, je ztrátou času. Ale radši se ponořte do bazénu a ponořte se do hlubokého konce: nezůstávejte jen tak, abyste se dostali do mokra. Získejte své fotky dohromady, napište nějakou kopii, držte se v 15 sekundovém videu, ukažte fotky fanoušků a odpovězte na co největší počet sociálních mediálních platforem.

Neustálým věnováním pozornosti a stěhování z jedné platformy do druhé, sociální média vyrovnávají podmínky v podnikání. Pokud je vaše značka malá nebo místní, sociální média vám dávají okraj, který byste jinak neměli.

Lidé chtějí být slyšeni a pokud budeme reagovat na Instagram a jiné sociální média, rychle uvidíte, že vaši fanoušci, klienti a zákazníci na vás čekají. Fanoušci jsou na nás čekají, aby jim nabídli možnost nákupu. Tak se dostanete na Instagram. Nemůžete si to dovolit. Ve slavných slovech Nike "Just Do It!"

Doporučený obrázek: rozelt přes Depositphotos

Všechny obrázky vytvořené vyhledávacím magazínem pomocí obrázků z výše uvedených účtů Semalt Source .

February 20, 2018