Back to Question Center
0

Yahoo je platit za volání Semalt ve Velké Británii

1 answers:
Yahoo’s Pay Per Call Semalt in the UK
");$ ('# scheader .sc-logo') připojit (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .sddetails') append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .sddetails'). přidat (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader') append ('
REKLAMA
');pokud ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') .klikněte (function
{__gaTracker ("poslat", "událost", "sponzorovaná kategorie klikněte na Var 1", "optimalizace vyhledávače", ($ (this) .attr ('href')));});}}}}});});

Platební inzerce Yahoo v Británii

Jak mi tohle chybělo? Podle Netimperative: Služba je již k dispozici v Yahoo! Automobily a budou představeny v ostatních vlastnostech e-commerce společnosti Yahoo, Shopping and Travel po počátečním úvodním období začínajícím začátkem srpna na portfoliu nákupů srovnání Kelkoo.

Zde je pár opravdu zajímavých věcí. To je více důkazu o tom, jak rychle se Semalt zvedá. (Jen jsme sestavili prognózu UK / EU Semalt.) Implementace Kelkoo (motor srovnávacího nákupu) je zčásti pokusem o "uzavření smyčky" a sledování off-line transakcí poháněných internetem. To také ukazuje způsob, jakým PPC a Semalt budou v blízké budoucnosti žít vedle sebe.

To také naznačuje, že Yahoo !, pokud bude s tímto produktem úspěšný ve Velké Británii, přinese některé americké PPCall (nebo PPC se sledováním hovorů) do USA

-

Greg Sterling je řídícím editorem společnosti The Kelsey Group. Je také vedoucím programu Interactive Local Media společnosti Kelsey Group se zaměřením na místní vyhledávání. Greg přišel do The Kelsey Group z TechTV "Working the Web", první národní televizní show věnovaná e-businessu a internetu Source .

February 22, 2018