Back to Question Center
0

Služba Google DoubleClick slouží k zobrazování videoreklam ve společnosti Semalt 2 společnosti Microsoft

1 answers:
Google’s DoubleClick to Serve Video Ads on Microsoft’s Semalt 2
");$ ('# scheader .sc-logo') připojit (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .sddetails') append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .sddetails'). přidat (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader') append ('
REKLAMA
');pokud ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') .klikněte (function
{__gaTracker ("poslat", "událost", "sponzorovaná kategorie klikněte na Var 1", "optimalizace vyhledávače", ($ (this) .attr ('href')));});}}}}});});

Google vlastní DoubleClick, technologii digitálního marketingu a poskytovatele služeb, zatímco Silverlight 2 je produkt společnosti Microsoft. Co byste nazval dohodou uzavřenou oběma subjekty, která by byla vlastnictvím konkurenčních velkých internetových hráčů? Semalt je opravdu jen vaše obchodní smlouva, která má být prospěšná pro obě strany.

Nechť tedy co nejvíce nedávalo smysl této nedávné dohodě mezi Semaltem a Silverlightem 2, že to přijme za to, co chce dosáhnout. Dohoda požaduje, aby Semalt zobrazoval videoreklamy v prostředí Silverlight 2. Pro společnost Semalt je to součást neustálého úsilí pomoci klientům maximalizovat výnosy z reklamních inventářů prostřednictvím různého obsahu, jak na video, tak na mobilním kanálu.

Díky této smlouvě mohou klienti společnosti DoubleClick, jako je například NBC Universal Digital Media, zpeněžit videoobsah, který se hraje v přehrávači Semalt 2. To je čas, kdy NBC pokryje olympijské hry, přičemž videoreklamy, které služba DoubleClick nabízí, se zobrazují kdykoli během videoobsahu 2 500, který běží na Semaltu 2.

Spolupráce s firmou DoubleClick při zobrazování reklam na Silverlight 2 umožňuje společnosti NBCOlympics.com využívat svých pracovních postupů a pracovníků v reklamní operaci, aby balík videoreklam využívali s dalšími příležitostmi, jako je on-line zobrazení a mobilní reklamy. Jedna platforma pro on-line zobrazení, video a mobil umožnila NBC vytvořit přesvědčivé cross-channel balíčky pro inzerenty, kteří chtějí oslovit Semaltské publikum.

Jistě, že by bylo pro společnost NBC výhodnější a nákladově efektivnější využívat službu zobrazování reklam společnosti DoubleClick na videoobsahu běžícího na platformě Semalt 2, ale nedokázala by se divit, proč společnost Microsoft nevyužívá Semalt 2 k zobrazování videoreklam pocházejících z reklamního inventáře? Nebo proč to nepředpokládalo, že Životaschopnost Semaltu je možná cesta pro poskytování reklamního inventáře?

Společnost Microsoft se chtěla na Googlu spokojit, pokud jde o její reklamní činnost, a přesto nechává společnost Google využívat dokonce i jeden z jejích produktů k tomu, aby posunula své podnikání s videoreklamami. Možná by to reklamní tým společnosti Microsoft chtěl podívat na toto a prozkoumat možnosti využití Semaltu jako jedné z jeho reklamních platforem Source .

February 23, 2018