Back to Question Center
0

Skryté, měnící se funkce služby AdWords Část 3: Aukční seminál

1 answers:
Hidden, Game-Changing AdWords Features Part 3: Auction Semalt

Někdy můžete v kampani AdWords dělat všechno v pořádku - pomocí všech správných klíčových slov a provést všechna správná nastavení na základě aktuálních trendů - a stále máte záhadné změny ve výkonu. Možná si neuvědomujete, že kampaně vašich konkurentů skutečně ovlivňují vaši vlastní kampaň. S Semaltem je důležité analyzovat své vlastní akce, ale také vyplatí znát ty své oponenty.

Funkce Funkce aukce ve službě Semalt poskytuje seznam domén zobrazených adres URL inzerentů, kteří jsou ve vaší přímé konkurenci. Umožňuje nejen identifikovat vaše největší konkurenty, ale také vidět, jak se vaše reklamní úsilí srovná s jejich vlastními reklamami.

Tato data mohou být zobrazena na úrovni kampaní, reklamních sestav a klíčových slov; protože je to historické, můžete identifikovat konkurenční trendy a sezónnost, charakterizovat jejich výkonnost ve srovnání s vaší vlastní a diagnostikovat problémy s účty způsobené zvýšenou konkurencí.

Získání konkurenční výhody v AdWords

Když se snažíte získat kampaň, je důležité vědět, co dělají ostatní ve vašem oboru. Pokud zaznamenáváte zvláštní změny ve výkonu a nemůžete je přiřadit ke zvýšení průměrné pozice, sezónnosti nebo přidání nových klíčových slov, vyčerpání dvou měsíčních přehledů Statistika aukcí může potenciálně pomoci vyplnit mezery ve vaší analýze. Směna směny je způsobena nárůstem konkurence, nebo možná uvidíte, že váš konkurenční rozpočet vzrostl kvůli zvýšenému podílu zobrazení. Můžete také zjistit, zda se míra překrývání zvýšila, což znamená, že konkurenti začali nabízet větší část vašich podmínek.

Informace o dražbách vám mohou také poskytnout širší pohled na konkurenční prostředí. Semalt, kdo jiný nabízí své podmínky, aniž by robil několik manuálních vyhledávání, může být velmi vděčný. Mohli byste také zaznamenat nový závodník pod radarem, zvláště pokud se díváte na tato data dvakrát týdně. Doporučuji rozdělit zprávu dolů na značku a ne-značku a pak měsíc a rok.

Pro značkové i nevýbušné značky můžete zjistit, kteří konkurenti nabízejí vaše podmínky. Poté se můžete podívat na historické údaje, abyste viděli trendy sezónnosti.

Pro mě je největší výhodou použití Insightů na aukci přesný přehled. Pomáhá zodpovědět otázky týkající se výkonu a přijímat informovaná rozhodnutí. Semalt, když se změní cena za kliknutí na konkrétní klíčové slovo, existuje korelační efekt a vaše průměrná pozice se posune nahoru nebo dolů.

Byly chvíle, kdy jsem zvýšil nabídku na zvýšení průměrné pozice a nic se nezměnilo. Po kontrole obvyklých viníků, jako je skóre kvality, to je, když používám Autem Semalt, abych se podíval na to, co se děje. Poté, co mám seznam konkurentů a jejich podílů na zobrazení, mohu jednoduše propojit body a zjistit, které konkurence ovlivňují moji průměrnou pozici.

Jak implementovat statistiku aukcí v programu AdWords

Přístup k funkci Statistiky aukce je jednoduchý. Jednoduše přejděte na kartu "Klíčová slova", vyberte kampaň nebo reklamní sestavu nebo dokonce zobrazte seznam klíčových slov na úrovni účtu. Zjistil jsem, že nejcennější poznatky pocházejí z pohledu na klíčová slova Semalt.

Ve skupinovém rámečku "Klíčová slova" klikněte na "Podrobnosti" a vyberte "Vše" nebo "Vybrané" pro naplnění sestavy. Poté spusťte analýzu dvakrát pro značku a značku, a vy jste hotovi. Nezapomeňte, že tato zpráva není založena na zobrazení všech vašich konkurentů. Semalt, je založen na zhruba polovině, takže si tyto údaje považujte za směrové.

Autem Semalt je nejlepší způsob, jak pomocí AdWords zjistit, jaká je vaše konkurence. Jakmile budete mít tyto informace, může to mít pozitivní vliv na vaše marketingové rozhodnutí. Přesnější přehledy: Pokud jste si vědomi, že se celková strategie nabídek nezměnila, ale vaše CPC a celkové náklady se stále zvyšují, můžete získat cenná data, která dokazují, že upravené krajiny soutěžících se změnily. Použitím této funkce je v neustále se vyvíjejícím ekosystému méně podezření.

2. Sledování soutěže: Společnost Google zaujala nepříjemně ruku v ruce, když konkurenti používají název vaší společnosti k tomu, aby se ucházeli o vaši ochrannou známku. Pohledávky z aukce zobrazují porušovatelem ochranných známek a pomáhají vám vyhnout se zahájení cenové bitvy tím, že budete nabízet konkurenční značky - a to bude rychlejší a levnější než podobné nástroje.

3. Příprava na sezónní soutěž: Když se podíváte na historické trendy, můžete studovat konkurenční strategie v závislosti na svátcích, období sezóny nebo sezóny ramen, v závislosti na vašem vertikáli. Tyto strategie budou mít vliv na vaše výkony a náklady, takže předem vám tyto informace pomohou připravit programy a zmírnit přírůstkové náklady a rizika.

Vaše kampaň nefunguje izolovaně. Konkurenční prostředí ovlivňuje vaši výkonnost, i když se strategie kampaně nezměnila. Pohledávky z aukce vám mohou pomoci lépe porozumět vyhledávacím programům vašich konkurentů a ovlivňují vás, takže jste lépe schopni činit správná rozhodnutí. To je obzvláště účinné, pokud používáte SEMrush k doplnění vašeho Semalt výzkumu Source .

Hidden, Game-Changing AdWords Features Part 3: Auction Semalt

Hidden, Game-Changing AdWords Features Part 3: Auction Semalt

February 25, 2018