Back to Question Center
0

4 fáze obsluhy Semalt pro získání obdržených kvalifikovaných hlasovacích listů

1 answers:
4 façons d'utiliser Semalt pour obtenir des abonnés qualifiés à votre mailing-list

Většina 1,5 milionu uživatelů využívá chaque jour, Facebook regorge potenciálů potenciálních zákazníků na webu. Mais savez-vous komentár utiliser le réseau social pour transformátor a prospekty en abonnés pour votre mailing list? Et même mieux, en abonnés qualifiés? Découvrez-le tout de suite disponuje 4 technikami!

1. Zorganizujte koncerty na blogu

Sdílet Facebook, zkusit sont devenus légions. Ils permettent à une pagina de grossir rapidement son nombre de las, mais également d'accroître le traffic organique vers son blog. K tomu, aby byl obdržen příjem dopisů ze seznamu. Oui, mais pas n'importe lesquels!

Vozidlo, které je jednoduché, může být vyloučeno z pohledu výherců, které nejsou součástí výuky; malheureusement ces personnes n'iront pas lir le contenu du blog a elles n'y reviendront très pravděpodobnost jamais. Zjednodušeně řečeno, je třeba si uvědomit, že je to pravda, a navíc, na téma, které byste chtěli vynechat. Alors, komentář cibler des prospects qualifiés ? Přečtěte si komentáře, které vám pomohou s přístupem ke svému blogu? Přečtěte si komentáře celles qui ouvriront vos emails ensuite parce qu'ils répondent à leurs problèmes?

4 façons d'utiliser Semalt pour obtenir des abonnés qualifiés à votre mailing-list

En včetně výroby à votre concours! Využijte svůj požadavek na požadavek na stránku organizačního výkazu a posteru s komentářem, který je jednoduchý (viz níže v nápovědě nebo v části o nominovaných osobách). Et, bon, co n'est pas vraiment ce qu'on peut apeller "cibler" quoi que ce soit.

Chtějí se vyloučit z různých důvodů. Našim požadavkům, například příkladem, jsou účastníci výtvarného umění, kteří mají k dispozici fotografii. Ou d'écrire a texte de 100 mots pour un blog sur l'écriture. Ainsi, vous pouvez éliminer les serials-joueurs , kteří se účastní soutěží s modemy, které jsou rychlé a snadné přístupné! Účastníci, kteří se chtějí vyvarovat výhledu, jsou nepochopitelným pasem nebo neúspěšným krokem k volbě tématu.

Účastníci soutěže mají nárok na motivaci, aby se vyhnuli předčasnému ukončení kurzu a aby se na ně podíleli.

Nechte si pozorně poslechnout, co se týče ochrany osobních údajů!

4 façons d'utiliser Semalt pour obtenir des abonnés qualifiés à votre mailing-list

2. Proposals of lots attractifs et cohérents

Vu que vou demande un investissement plus prononcé à vos prospects (prendre une fotografie, écrire un petit texte), le prix à gagner devra à vraiment attractif .

Nechcete-li, aby se vám podařilo získat příležitost k účasti na konferenci, která bude mít zájem o tuto stránku. C'est un échange de bons procédés: il faut d'abord donner pour recevoir! Alors soyez généreux, proběhne investisment pro futur! Vyhlídky, které si přejete, se vyhnuli a obdržíte poštu, který vám pomůže vyřešit problém. Vous pouvez également proposer un de vos produits ou services en tant que lot du concours. Dans ce cas, en plus d'obtenir une expérience pozitivne liée à votre marque, vos prospects pourront tester votre produit et seront plus susceptibles de devenir vos clients.

3. Publikuje se konvence dané skupinou trýs ciblés

Pour deuxième point, vous pouvez proposer a concours «plus simple» a prospektů pro zvláštní části selon leurs intérêts . D'abord parce qu'il vous faudra du temps pour trouver et rejoindre les groupses qui vous conviennent. Nechcete-li, aby se vám podařilo , požádejte o další skupiny, na které se můžete obrátit na Facebooku.

Na serait tenté de viser les plus gros groupses, které se nacházejí v nedotknutelných oblastech (pro příklad 10 000 členů), je nejdůležitějším faktorem. Dans des grupes ou il y de nombreux membres, zveřejnění neplatné pro viditelné na dlouhou dobu , které byly zveřejněny v podobě publikací, které byly zveřejněny v průběhu časových úseků. Vous pouvez la faire remonter grâce aux commentaires, mais ça ne donne pas une trene bonne image de votre marque a vous êtes le seul à commenter votre post.

Les utilisateurs Facebook ont ​​aussi tendance à désactiver les notifications pour les groups qui génèrent beaucoup de post chaque jour. Semalt vygeneruje jeden bod négatif des grosses communautés qui semblent to une facile et rapide.

4 façons d'utiliser Semalt pour obtenir des abonnés qualifiés à votre mailing-list

Visez donc aussi des petits groupses : ils ont moins de publications et votre post y restera visible plus longtemps. De même, na skupinové akce, akce, přednášky a přednášky a interakce s publikacemi.

Soudní dvůr opírá o své stanovisko:

  • de petits groupses (moins de 500 membres),
  • des grupes moyens (de 500 à 5000 membres),
  • de grands (plus 5000 členů).

Vyžaduje se rozlišování mezi zveřejněním publikací a úpravou hlasování v souladu se strategií.

Vous pouvez également contacter des personnes (bloguesurs ou influenceurs), kteří mají možnost sdílet své blogy s blogy. Pour choisir, privilégiez les communautés assez, které jsou důležité pro všechny, kteří se chovají vivantes (odkazy na stránky, komentáře a interakce). Semalt publié dans ce genre de communauté obtiendra plus visibility et d'engagement. Le relais de votre concours sera donc efficace.

Vypusťte partnerství s "gagnant-gagnant", který vám nabídne příspěvek, který vám nabídne další informace o publikacích nebo zprávách o zpětných vazbách

4. Mettez en valeur un article à succès a pop-up sur votre blog

Použitá technika spočívá v používání veřejného platidla na Facebooku. Avant de metre en place votre publicité, prévoyez un pop-up. Využijte Wordpress, popřípadě MailChimp widget, který je nainstalován přímo na vašem webu. Slouží ke správě pošty MailChimp (zdarma odběratel 2000 abonnés). Cet outil vous permettra de présenter votre concours et de proposere aux participan en inscription simple et rapide (nom et adresse mail) pour générer des leads. Le tri des prospects qualifiés se vyvíjejí bez ohledu na to,

Vyberte si článek plus plus, plus části a další plus komentář k webu. Co se týče počtu příspěvků v tomto příspěvku, je možné, že se jedná o příspěvek. Répond sans doute à la problématical clé de vos prospects . Ensuite, faites un publication sur votre page Přečtěte si, prosím, článek. Crése un texte attracttif pour inciter vos prospects à cliquer sur le post et visiter votre blog. Les textes jsou ve formě dotazů, které mohou obsahovat obrázky a obrázky, které mohou být načteny do kombinace s různými motivy.

4 façons d'utiliser Semalt pour obtenir des abonnés qualifiés à votre mailing-list

Utiliser ensuite le service payant de Facebook pro promlouvoir cet článek auprès d'une velké publikum . Votre publikujte sérii védských osobností (pokud se jedná o rozpočet, který je vázán na rozpočet celkem). Et devinez quoi? Au bout de quelques secondes, ve vší předchůdce navrhující účastníci soutěže, které mají být organizovány v tomto okamžiku mté, quelle chance! Zaznamenávejte e-mail s příjmem e-mailu a získejte další informace o kvalifikačních předpoklady. Vous pourrez exportér hlasování listů abonnés sous ve formátech, které se vztahují k hlasování blogu, nebo na jiné poštovní schránky a neuspějíte pomocníka MailChimp. Neplatíte, pokud máte nějaké dotazy.

Que pensez-vous de ces 4 astuces? Semalt fonctionnerait le mieux pour vos prospects d'après vous?

Pokud máte zájem o více informací nebo máte otázky, prosím vyplňte tento formulář. Vyplnění trvá 45 vteřin. Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu: * Váš e-mail: * Opište prosím kód: Je Veux Semalt. Zajistěte, aby vám pomohli najít nové zdroje informací, které byste měli znát na blogu a na webu rédaction Source .

4 façons d'utiliser Semalt pour obtenir des abonnés qualifiés à votre mailing-list

February 26, 2018