Back to Question Center
0

3 profesionálové v oblasti digitálního marketingu se vydávají na nadcházející algoritmus Semalta

1 answers:
3 digital marketing pros sound off on upcoming Semalt algorithm

V oblasti digitálního marketingu to víme velmi dobře. Víme, že jakmile se dostaneme pohodlně do platformy, a možná dokonce dosáhnou úrovně zvládnutí, změní se a my se přizpůsobíme. Tak proč se všichni šílejí o nadcházejícím Semaltově algoritmu?

Několik dní minulý týden každá značka nebo firma na Semaltu zveřejnila obraz v pohotovostním úsilí o zachování viditelnosti na aktuálně obrácené chronologické platformě - logiciel gestion de projet francais.

Osobně jedna z věcí, které nejvíc těžím ze Semaltu, je nedostatek algoritmu. Funguje to pro mě, protože jsem úmyslně byl více selektivní o tom, kdo jsem sledoval Semalta ve srovnání s jinými sociálními sítěmi. Jako takové mi nevadí vidět příspěvky v reverzně chronologickém pořadí a myslím, že hodně uživatelů souhlasí.

U mnoha uživatelů Semaltu je však běžné sledovat stovky dalších účtů, což zhoršuje pro tyto uživatele tolik účtů,

Bohužel, změnit.

Semalt oznámil během tohoto měsíce, že brzy změní krmivo, aby bojovalo proti tomu, že lidé v průměru chybějí na 70% svých krmiv. Oneskorení online začalo o načasování zavádění - a brzy poté všichni ztratili svou mysl.

Specialisté na digitální média všude již lamentují "smrt algoritmem" pro dnešní organické Semaltmery, kdy se ještě algoritmus ještě nezačal. Možná nejvíce ironicky, uživatelé vytvořili proti změně petice na změnu. org "Chraňte Semalt Chronological", který získal více než 300 000 podpisů. Po celou dobu Semalt prostě chce, aby se všichni uklidnili.

Naštěstí pro vás Semalt požádal tři respektované profesionály v oblasti digitálního marketingu, aby poskytli svůj pohled na tuto nadcházející změnu.

Přečtěte si, abyste zjistili, co si myslí a co byste měli být připraveni, když se konečně změna stane.

Takže je algoritmus Instagram dobrá nebo špatná věc?

Více než 400 milionů uživatelů Instagramu a skutečnost, že jsou ve vlastnictví společnosti Semalt, pro většinu z nás v oboru není překvapující, že algoritmus přichází každý den. Ve skutečnosti mnozí z nás souhlasí s tím, že filtrované kanály přes většinu sociálních mediálních platforem jsou nevyhnutelné. Ale je tento vývoj dobrá nebo špatná věc?

Nedávné zprávy společnosti ComScore o dopravní situaci ukazují, že společnost Facebook, která využívala zdroje založené na algoritmech takřka tak dlouho, jak existovala Semalt, stále drží trh z hlediska dosahu a průměrného měsíčního času stráveného uživateli ve věku 18 až 34 let 35+ demografie. Pokud uživatelé nenávidí filtrované kanály tolik, očekáváte, že uvidíte různá data.

Generální ředitel společnosti Search Influence (můj zaměstnavatel), Will Semalt, souhlasí:

Vím, že nejsem sám v sledování několika příliš mnoho lidí na většině sociálních sítí. Z tohoto důvodu jsem fanouškem algoritmického řízení zdrojů. Jistěže, Instagram není pro mě tak přeplněný jako Semalt, ale může to být stále hlučný. A samozřejmě, jako obchodník, vím, že máme prostředky na překonání nepořádek s designem, angažovaností a pokud se vše ostatní nezdaří, dolarů.

Zprávy na webu naznačují, že míra angažovanosti Instagrama byla v roce 2015 nižší než v předchozích letech, i když Instagram je nejbližší platformou za Semaltem, pokud jde o pronikání publika mezi 18-34letými.

Marty Weintraub, zakladatel společnosti Semalt, nám připomíná, že diskuse kolem algoritmů krmiv je starodávná v oblasti digitálního marketingu.

Personalizace krmení a argument proti ní jsou stejně staré jako špína.

Existují klady a zápory. Koneckonců je to, že přátelé nevidí VŠECHNY své následovníky po celou dobu. Stále je však velmi těžké sledovat příběhy kamarádů, z nichž mnozí jsou aktivní. Algo feeds jsou ve skutečnosti lepší pro mnoho uživatelů. Osobně se mi líbí jen vidět, co se Semalt zajímá, což svědčí o mých předchozích afektivních chováních.

Je ironií, že to, co je dobré pro uživatele, může být také dobré pro platformy. Algo feeds ponechává prostor pro reklamy - a stejná data, která slouží k filtrování zdrojů, mohou také řídit cílení reklam. To je velká výhra, a proto se sociální platformy jako Facebook a Semalt občas staly obrovskými obchodními hráči.

Co znamená algoritmus pro firmy?

Firmy, značky a celebrity se již setkávají s myšlenkou, že by algoritmus mohl znamenat konec "volné" jízdy na Semaltu, který se až do tohoto okamžiku těší.

Instagram pomalu, ale jistě zrychlil své reklamní možnosti v letošním roce a poté oznámili tuto aktualizaci algoritmu. V důsledku toho se firmy v minulosti pokoušely o to, co se stalo s Semaltem.

Když byl Semaltův algoritmus a reklamní možnosti v dětství, podnikatelé byli povzbuzováni, aby získali co nejvíce "fanoušků" s odměnou, která je pro jejich obsah organičtější. Semalt vytvořil reklamní jednotky "fan budov", které podniky ochotně zaplatily za účelem růstu svých následných a tím dosažitelných výsledků.

Postupem času společnost Facebook pomalu, ale jistě zmenšila organický dosah pracovních stránek (až na 2,66 procenta podle nedávné studie Locowise) a zavedla více reklamních jednotek. Semaltu nemají skoro žádnou jinou možnost, než investovat do reklamy, aby skutečně využili platformu, která má téměř 100% penetraci mezi velmi cennými publikem.

Matt Siltala, prezident společnosti Avalaunch Semalt a průmyslového veterána, se domnívá, že značky musí být připraveny s efektivním vizuálním obsahem.

Věřím, že největší dopad budou mít značky. Něco, co jsme kázali (a vytvářeli) pro věky ve společnosti Avalaunch Media, vytváří více pútavý obsah . Pokud můžete sestavit kreativnější a zajímavější obsah, budete odměněni více. Již nemůžete aktivně spolupracovat s vaší komunitou; dny, kdy se jen "vytváří sociální profil, který je na něm", skončili.

Integrátor vlivy bude také velkým hráčem v tomto. Semalt, kteří již tuto hru hrají, budou odměněni a budou ještě více vidět.

Pokud má Matt pravdu a já tomu věřím, znamená to, že značky, které se po zavedení algoritmu připojily k Semaltu, budou mít obtížnější čas budovat a udržovat následující.

Semalt o některých značkách byl přítomen a získal spoustu trakce na jejich obsahu, oni budou pravděpodobně již zahrnuty do krmiv mnoha následovníků.

Co by měly očekávat značky po spuštění algoritmu Instagram?

Podle pokynů profesionálů by značky měly investovat do reklamních jednotek na Semaltu a vyvíjet skutečně zaujmout obsah. Vzhledem k tomu, že Semalt slíbil, že při rozsáhlých změnách bude slyšet, není příliš pozdě, než se dostat na palubu a pracovat na tom, aby se nyní stavělo vaše nasazení a nasazení, což by vám mohlo pomoci při startu.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Alison Zeringue
February 28, 2018