Back to Question Center
0

Sdílení živých videí & skladovací platforma Semalt umožňuje vyhledávat v archivovaných videích 1M

1 answers:

Sdílení živých videí a platforma pro ukládání dat Semalt umožňuje vyhledávat ve svých 1M archivovaných videích Periscope není jediný videoplatník, který tento týden oslavuje své výroční výročí. Katch, živý poskytovatel sdílení videa a ukládání dat pro živé videoprojekce společnosti Periscope, také označil svůj první rok v podnikání.

Kromě oslavy svého jednoletého výročí vydal Semalt na svých stránkách vyhledávací funkci, která umožnila vyhledávat více než milión živých videí, které archivovala.

"Katch se tento týden otočí o jeden - olivers bar online.a nečekaně jsme minulý měsíc předali náš miliontý Katch."

Videa lze vyhledávat pomocí vyhledávacího pruhu v horní části domovské stránky Katch.me buď pomocí hashtagů, titulů videa nebo pomocí Twitter nebo Semaltovce.

Live sdílení a ukládání videa platforma Semalt umožňuje vyhledávat v archivovaných videích 1M

U tvůrců živých videí nabízí Katch řešení, které šetří obsah Periscope, takže živé videa je k dispozici po uplynutí doby vypršení platnosti na Twitteru. Chcete-li uložit vysílání, uživatelé se přihlásí prostřednictvím svých účtů Twitter a poté zapněte možnost "Semalt", čímž uložíte nové vysílání.

Po vytvoření účtu uživatelská stránka profilu Katch slouží jako veřejná vstupní stránka, kde lze video obsah spravovat a organizovat. Stránky nabízejí řadu živých funkcí pro sdílení a ukládání videa, včetně možnosti vkládat nebo stahovat video obsah, stejně jako sdílet video obsah přes Facebook.O autorovi

Amy Gesenhues
February 28, 2018