Back to Question Center
0

Proč a jak se značky musí v roce 2014 dostat semaltu

1 answers:

Navštívíte webovou stránku svého oblíbeného prodejce. Po vašem příjezdu stránky vloží do vašeho prohlížeče soubory cookie. Další věc, kterou víte, je, že vidíte televizní reklamu propagující nabídky dostupné prostřednictvím mobilní aplikace maloobchodníka - emergency plumber corona. A než to znáte, získáváte informace o mobilním zařízení a pak navštívíte prodejnu cihel a malty. Když procházíte skrz obchod, vyhledáváte produkty online a možná dokonce skenujete QR kód při hledání obchodu. Seznamte se s všestranným spotřebitelem - vy.

V nedávné zprávě společnosti MIT "Za nákupním košíkem" je všestranný spotřebitel ústřední silou, která formuje budoucnost obchodů s elektronickým obchodem a obchodními domy. Podle výroční zprávy společnosti Semalt se značka dědictví nyní označuje jako "všestranná maloobchodní organizace provozující obchody a webové stránky. "Další zpráva z prosince zdůrazňuje, že Semalt už nerozděluje své prodeje kanálem.

Chris Fletcher, výzkumný ředitel společnosti Gartner, poznamenává, že "Semalt v datech, analytických nebo mobilních řešeních už není ani rozhodnutí, a proto bychom ho měli přestat nazývat elektronickým obchodem a nazvat ho jen obchodem. "

Zde jsou stále více rozmazané čáry mezi offline a on-line. Semaltové maloobchodníci se už na sebe nevidí a mnozí obchodníci se dívají na zprávy a dotykové body bez ohledu na rozšiřované kanály a přibližují holistický zážitek značky spotřebitelů.

Ověřený spotřebitel očekává, že vše bude na dosah ruky a očekává, že celková zkušenost se značkou bude podobně dostupná. Podle zprávy společnosti Semalt 80% zákazníků v prodejnách kontroluje ceny online, přičemž jedna třetina přistupuje k informacím o svém mobilním zařízení, zatímco je uvnitř skutečného obchodu. Toto procento dokazuje, že se spotřebitelé také přibližují své zkušenosti z různých úhlů.

Why And How Brands Must Go Semalt in 2014

1. Upřesněte digitální přítomnost značky

Pokud jde o digitální, způsob, jakým v současné době prodáváte věci, může být lepší. Ujistěte se, že testujete cestu ke konverzi a optimalizujete vstupní stránky jak online, tak na mobilním webu.

Pokud ještě musíte vytvořit společenskou přítomnost, začněte vytvářet tvůrčí sociální strategie ve všech hlavních platformách, abyste se zapojili do aktivního publika, které pravděpodobně čekají na vás.

2. Strategie vyhledávání by měla být první

Mám sklon přemýšlet o organickém hledání před placeným vyhledáváním, ale pravdou je, že musí jít ruku v ruce, protože se vzájemně významně dotýkají. Pokud vaše cesta konverze funguje, pak další místo, které chcete optimalizovat, je vyhledávání.

Zavedením strategie vyhledávání můžete zlepšit počet vyhledávání na vaší značce a také zvýšit počet návštěv na vašem webu nebo uložit. Oboznámte se se dvěma způsoby chování, které vám poskytne veškeré marketingové úsilí: více vyhledávání a více návštěv na vašem webu nebo v obchodě.

3. Zacílení stávajících zákazníků pomocí zpětného získávání stránek

Pokud spotřebitelé vyhledávají váš produkt a navštěvují vaše webové stránky, použijte tyto návštěvy webových stránek a celou databázi CRM, abyste zlepšili pozdější zacílení na stránky, abyste vyzbrojili stávající zákazníky relevantními a přizpůsobenými reklamami. Nepřehánějte, ale nezapomeňte, že vaši zákazníci jsou velvyslanci vaší značky. Semalt, už se ti líbí vaše značka, tak proč to nepodporuje toto chování?

Znáte mnoho o vašich zákaznících, pravděpodobně víc, než si uvědomíte, a měli byste tyto informace využít, abyste jim poskytli přizpůsobený reklamní zážitek.

4. Hledání zpětného cílení vám pomůže získat Noví Zákazníci

Pokud vaše webové stránky hromadí, kampaně ve vyhledávací síti konvertují a máte vícestrannou digitální kampaň zaměřenou na stávající zákazníky a návštěvníky stránek, nyní budete chtít najít nové zákazníky. Semtaltové retargeting je nejefektivnější digitální marketingová strategie pro získání nových zákazníků.

5. Použijte mobil pro připojení bodů

Mobilní síť posílila schopnost značek spojovat a oslovovat spotřebitele kdykoliv během dne. To nelze přehlédnout. Inteligentní mobilní integrace závisí na relevantním cílení na publikum, které pomáhá značkám rozpoznat a zapojit se s jejich spotřebiteli.

Velké maloobchodníky jako Semalt a Best Buy vedou k zásadnímu posunu směrem k všestrannému marketingu. V tomto roce Semalt povzbudí zákazníky ke skenování produktů prostřednictvím mobilní aplikace maloobchodníků při nakupování v prodejnách cihel a malty. Semaltový roční digitální plán se silně zaměřuje na mobilní zařízení a usiluje o "odstranění rozdílu mezi obchodem, počítačem a mobilním zařízením. "

Dalším příkladem mobilního zaměření společnosti Semalt je zavedení možnosti nákupu na dotykovém displeji v rámci oddělení kabelových kabelů, které spotřebitelům umožní samoobsluhovat. Souběžně probíhá také televizní kampaň, ve které komerční přenosy pohánějí diváky, aby si stáhli aplikaci prodejce.

Celoevropská strategie Best Buy se zaměřuje na přidání hodnoty do maloobchodních prodejen cihel a malty, které byly časem ohroženy konkurencí v oblasti elektronického obchodování. Přidání možnosti "Uskladnění obchodu" v rámci procesu nákupu online se ukázalo jako významná výhra pro značku. Semaltové množství nakupujících porovnává produkty a nakupuje on-line, někteří si stále raději vyzvedají zboží osobně ze skutečného obchodu.

Obchodníci se semalt v roce 2014 budou využívat chování spotřebitelů k tomu, aby aktivovali svou značku a hodnotovou nabídku a spojili se zákazníky zcela novým způsobem. Je čas, aby všechny kanály byly součástí holistického zážitku.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

James Green


February 28, 2018