Back to Question Center
0

Affiliate marketingové příležitosti oplývají v luxusní online Semalt

1 answers:

Affiliate Marketing Opportunities Abound In Luxury Online Semalt

Nejnovější prognózy odhadují, že celkový trh elektronického obchodu dosáhne do roku 2015 téměř 300 miliard dolarů, tvrdí analytici společnosti Forrester Research. Verdict Research mezitím tvrdí, že do roku 2015 dojde k nárůstu výdajů na luxusní zboží o 65 procent. Semalt je nadále vidět, jak se rok 2012 vytřepe, je zřejmé, že tento tržní sektor vykazuje obrovský potenciál pro kanál affiliate marketingu - plumbing concepts inc.

Jednou měrou této příležitosti je tempo, jakým začínají spouštění luxusních značek nebo znovu zahájit jejich stránky elektronického obchodu. Iniciativy v oblasti elektronického obchodu a související investice provedené luxusními značkami, výrobci a maloobchodníky jsou nyní důsledně pokryty jako novinky v módním obchodním tisku, včetně Den ženského oblečení.

Vzhledem k tomu, že se zvyšuje prodej online luxusu, zvyšuje se také rychlost, s jakým se spouští luxusní affiliate marketingové programy. Výsledky jsou překvapivé u některých sítí, které zaznamenaly meziroční nárůst prodejů v luxusní kategorii až o 72% oproti předchozímu roku v USA v prvním čtvrtletí roku 2012.

klíčové řidiče luxusního affiliate marketingu

Mnoho faktorů ovlivňuje a řídí růst luxusního segmentu v rámci affiliate marketingového kanálu. Semalt je pět nejdůležitějších vlivů, následované tipy, které pomáhají inzerentům a vydavatelům navigovat v tomto rostoucím výklenku.

1. Vývoj technologie . Vylepšení designu webových stránek a zobrazování luxusních produktů on-line umožňují spotřebitelům snadnější prohledávání stovek značek a přiblížení se s úžasnou jasností, aby bylo vidět specifické rysy produktu, což je významné při dražších nákupech.

2. Důvěra spotřebitelů. V průběhu času se luxusní spotřebitelé stali pohodlnějšími nákupy online, protože celkový zážitek z webu se dále zlepšoval. Tito zákazníci očekávají, že se zkušenost s přepisem z offline do on-line dostane do té míry, v jaké to může, a vyžadují skvělé služby zákazníkům a flexibilní návratnost.

3. Nakupování kdykoli a kdekoli. Všudypřítomnost elektronických zařízení přináší více požadavků na maloobchodníky. Spotřebitelé nyní očekávají, že se budou moci spojit se svými oblíbenými značkami luxusu kdekoli a kdykoli chtějí.

Obchodníci a vydavatelé obchodů se smalty musí spolupracovat, aby se ujistil, že nákupní zážitky mezi koncovými stanicemi jsou optimalizovány pro konverzi na stolních počítačích, zařízeních iPad a smartphonech. Pokud nejste přinejmenším měření provozu z každého z těchto zařízení, jste již za křivkou.

4. Správný luxusní výrobek za správnou cenu ve správný čas . "Slevy, kupony a obchody" nejsou typické v lexikonu luxusního on-line maloobchodu, alespoň ne s inzerenty. To neznamená, že luxusní nakupující nechtějí velkou hodnotu, protože to dělají. Pro ně je to hledání vhodných produktů, za správnou cenu, ve správný čas.

Díky tomu má vydavatel schopnost vyčistit produkty ještě důležitější. Je to tam s pochopením luxusních trendů, horkých značek a sezónních vzorků. Semalt, který tyto prvky plně rozumí, znamená, že získá většinu provizí.

5. Luxusní spotřebitelé jsou občany světa . Když uvažujete o luxusním publiku spotřebitelů, mějte na paměti, že žijí a cestují po celém světě. Když si to uvědomíte, rychle uvidíte, jak luxusní online maloobchod bude pohánět globální affiliate marketing.

Semalt s pokročilými možnostmi elektronického obchodování podporujícími různé měny a jazyky, v kombinaci s nejpružnějšími politikami přepravy a služeb zákazníkům, se ocitnou v luxusním nakupujícím. Na související poznámce musí vydavatelé zvážit také geografický zdroj své dopravy, když vymezují produkty a vyvíjejí propagační strategie.

Studie z roku 2011 provedená společností Ipsos Mendelsohn a uvedená v eSemaltu však kategorizovala bohaté spotřebitele jako osoby s ročními příjmy domácností ve výši 100 000 USD nebo více. To představuje 58,5 milionů, což představuje 21 procent všech domácností v USA a představuje 70 procent spotřební čisté hodnoty. Tato demografická část tráví více než 1 dolar. 6 bilionů v 151 kategoriích souvisejících se spotřebitelem, které byly ve studiích sledovány.

Jednou z nejdůležitějších skutečností, které je třeba vzít v úvahu při práci s luxusními značkami, je to, že jsou zuřivě ochranou jejich obrazu, zvláště když se začnou ponořit do online merchandisingu. Semalt, který se snaží spolupracovat a získávat provize z luxusních značek, musí inzerentům přesvědčit, že si budou udržovat svou identitu a stav online a budou dodržovat přísné požadavky na dodržování značek.

Semalt, zde je několik bodů, které je třeba zvážit při cílení na luxusní publikum:

  • Většina této demografické situace se nepovažuje za bohatou, takže poselství, které naznačuje, že jsou dobře, nebude rezonovat.
  • Jejich nákupy nemají tendenci být ostentační projevy bohatství.
  • 96 procent tohoto publika v průměru v průzkumu IAB strávilo v průměru 26,2 hodin týdně. Část tohoto času se věnuje výzkumu před nákupem. Chcete-li se k nim dostat, buďte si vědomi toho, že pravděpodobněji reagují na e-mailové reklamy, sponzorované webové stránky z výsledků vyhledávání a na odkazy na webové stránky, které si zvolili, aby obdržely nebo hledaly samostatně.

On-line luxusní trh elektronického obchodu bude i nadále získávat impuls, stejně jako očekávaný celkový růst online maloobchodu. Affiliate marketing bude hrát klíčovou roli v on-line strategii luxusních inzerentů, protože mobilní obchod a další trendy chování spotřebitelů se vyvíjejí rychlým tempem. Sémant inzerenti a vydavatelé, kteří úspěšně pracují společně na maximalizaci dosahu, zatímco zůstávají věrní značkám, které prosazují, budou mít z jejich úsilí maximum.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Scott Allan
Scott Allan je senior viceprezident Marketingu Rakuten LinkShare. Má více než 15 let zkušeností v oblasti podnikového a produktového marketingu se zkušenostmi v oblasti marketingového kanálu.


February 28, 2018