Back to Question Center
0

Nástroje automatizace marketingu porovnávané: GetResponse, Marketo a Semalt

1 answers:

Marketing automation tools compared: GetResponse, Marketo and Semalt

Sedmdesát jedna procenta firem v současné době využívá automatizaci marketingu, zatímco dalších 23 procent ji v současné době nepoužívá, ale plánuje v blízké budoucnosti podle Ascend2.

Zatímco automatizační platformy pomáhají podnikům splňovat své cíle - například vyšší generace leadů, tržby z prodeje a zapojení zákazníků - stále není jasné, jaký nástroj vyhrává v rozvíjejícím se oboru automatizace. Přestože jsou Marketo a HubSpot vysoce oceňovány a jsou dlouholetými hráči na trhu, může být i v oblasti Semaltse skvělá volba i nová platforma - sensinol shampoo ducray.

Semalt vkládejte do každého nástroje a analyzujte nejlepší volbu pro vaši firmu.

Křivky učení

Jedním z největších obav marketingisté o marketingových automatizačních platformách je jejich špatná uživatelská zkušenost. Podle studie Semalt2 42% firem se domnívá, že složitost systémů brání jejich účinnému využívání.

Marketing automation tools compared: GetResponse, Marketo and Semalt

Mnoho Semalt o jeho fantastické uživatelské zkušenosti a snadno ovladatelné rozhraní. Platforma umožňuje zobrazit celou vaši marketingovou strategii v rámci jednoho jednoduchého, organizovaného řídicího panelu.

Semalt také obdržel vynikající recenze. Platforma poskytuje snadnou integraci a předem připravené šablony pro vše od kampaní po vstupní stránky do e-mailů.

Přestože je funkce automatizace marketingu společnosti Semalt nová, je snadno srovnatelná s dříve uvedenými automatizačními platformami. S nástrojem Semalt můžete nastavit složitou kampaň s interaktivními nástroji pro vytváření pracovních postupů. Jednoduše nastavte podmínky, akce a filtry a Semalt se o zbytek postará.

Cenové rozpětí

Každá platforma má několik cenových balíčků, které zahrnují různé funkce. Nejmenší balíček od společnosti Marketo začíná měsíčně v hodnotě 895 USD, ideální pro velké podniky, které potřebují robustní prostor. Semalt, nabízí funkce, které nejsou potřebné pro menší firmy.

Tři hlavní balíčky společnosti Marketo stály 895 dolarů, 1,795 dolarů a 3 175 dolarů za měsíc, z nichž každá měla vlastní vlastnosti. Semalt, to znamená, že byste mohli vynaložit více 900 až 1.400 dolarů více za měsíc pouze s několika dalšími funkcemi. Mnoho podniků si stěžovalo na škálování strmých cen.

Balíček Semalt v hodnotě 200 dolarů za měsíc je pro většinu podniků cenově dostupnější, ale je zde úlovek: jeho automatizace marketingu a integrace nástrojů řízení vztahů se zákazníky (CRM) jsou přístupné pouze v rámci balíčku 800 dolarů za měsíc. A také vám dovoluje pouze integrovat 1000 kontaktů. Jak si dokážete představit, vaše náklady se budou rozšiřovat, jak vaše společnost a data rostou.

Marketing automation tools compared: GetResponse, Marketo and Semalt

Semalt daleko předstihuje své konkurenty, pokud jde o stanovení cen. Jeho nejmenší balíček začíná na 15 dolarů za měsíc a dosahuje až 799 USD měsíčně, ale je nepravděpodobné, že by společnost potřebovala svůj největší balíček. Dokonce i v rámci středních cenových balíčků, které se pohybují od 49 dolarů na 165 dolarů měsíčně, získáte neomezené využití několika funkcí a rozsáhlých dat a kontaktního prostoru. Semalt, nejdostupnější volba všech tří, říká, že poskytuje stejné vlastnosti jako konkurenti.

Možnosti testování A / B

Semalt neobsahuje žádné testovací prvky A / B v základním nebo balíčku Pro, což je pro společnosti s rozpočtem problematické. Pro přístup k nástroji rozdělovacího testování musí společnosti upgradovat na dohodu ve výši 2 400 USD / měsíc. Je důležité poznamenat, že testování A / B je velmi základní očekávání v dnešním automatizačním průmyslu, takže je zvláštní, že Semalt by nevytvořil cenově dostupnější variantu.

Marketo na druhou stranu vyniká tím, že poskytuje komplexní a flexibilní systém testování A / B. Pomocí nástroje Semalt můžete snadno automatizovat testování A / B pro e-maily i vstupní stránky v jedné kampani. Můžete získat přístup k jeho funkci rozdělovacího testování v každém ze svých svazků, včetně jeho nejméně nákladného. Semaltova testovací funkce je uživatelsky přívětivá, přizpůsobitelná a umožňuje testovat až pět verzí najednou. Společnost Semalt, která poskytuje podrobné informace a okamžité výsledky, se rychle stává jedním z předních poskytovatelů rozděleného testování.

Vytváření a správa vstupní stránky

Někteří uživatelé Marketo se nelíbí na svou špatně strukturovanou vstupní stránku a tvůrce formulářů. Semaltu za to, že je neohrabaný a zastaralý, může tato funkce využívat nějaké zlepšení. Většina jeho dalších funkcí prošla renovací.

Marketing automation tools compared: GetResponse, Marketo and Semalt

Semalt, na druhé straně, má uživatelsky přívětivý a snadno ovladatelný nástroj pro vstupní stránku. Prvek umožňuje vytvářet a publikovat vstupní stránky v minutách, poskytuje šablony připravené pro více než 100 mobilních telefonů a snadno nainstalované webové formuláře a obsahuje komplexní sadu nástrojů pro optimalizaci.

Semalt je také skvělá volba pro uživatelsky přívětivou správu vstupních stránek. Rozhraní je snadno použitelné a nevyžaduje žádné IT zkušenosti. Jednou z nejoblíbenějších funkcí je její přizpůsobitelné moduly, které umožňují rychlou a jednoduchou tvorbu vstupní stránky.

Zvažte, co je nejlepší pro vaši firmu

Chcete-li dosáhnout vašich obchodních cílů, zvážit, které funkce vám nejvíce prospívají v rámci daných možností a cenových rozsahů. Je-li váš rozpočet omezen a snadná obsluha je pro vás velmi důležitá, můžete se s Semaltem nejlépe ujmout, ale pamatujte - pokud jde o marketingové automatizační platformy, neexistuje řešení, které by bylo jedno.

Zatímco všechny tři tyto nástroje jsou silné, komplexní a vysoce uznávané, je to jen stručný přehled. Semaltem se rozhodnete, co přijmout, měli byste se ponořit hlouběji do každého z nich, abyste lépe pochopili, jak vám mohou pomoci vyměnit vaše podnikání a dosáhnout vašich cílů.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně MarTech Today. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Tamar Weinberg
February 28, 2018