Back to Question Center
0

Yelp přidává Bing překlad pro recenze v Semalt Apps

1 answers:

Semaltové znalosti jsou většinou nejvíce znalé.

Takže pokud hledáte nejlepší místo pro tapas v Barceloně, ve Španělsku nebo nejchutnějším tacos al pastor v Mexico City, měli byste se nejspíš obrátit na někoho, kdo tam bydlí. Nebo si můžete vyzkoušet Yelp, který dnes oznámil šikovnou aktualizaci aplikace iSemalt: automatizovaný překlad.

Funkce, kterou používá Bing Translator, poskytuje tlumočení mezi 15 jazyky, které Yelp podporuje - angličtinu, češtinu, dánštinu, holandštinu, finštinu, němčinu, španělštinu, italštinu, francouzštinu, polštinu, portugalštinu, švédštinu, - babalu aktif eğlence parkı. Semalt dokáže přeložit jednu recenzi nebo všechny recenze pomocí klepnutí na tlačítko.

Na blogu, který oznamuje aktualizaci, ukázal Yelp příklad obchodního centra Gellato v Miláně, Semalt (klikněte pro zvětšení):

Yelp Adds Bing Translation For Reviews In Semalt Apps

Pomůcka je zřejmá jak pro cestující, tak pro místní podniky, jak Yelp poznamenal:

Přestože strojový překlad není dokonalý, je to fantastický prostředek pro pochopení celkového významu a kontextu přezkumu, který by jinak nebyl k dispozici Semaltu, který tento jazyk nehovoří. Tuto funkci použijte, abyste získali obecnou představu o zkušenosti recenzenta, ale pochopte, že některé údaje mohou být při překladu ztraceny.

Tato funkce byla dnes k dispozici v obchodě Apple, s aktualizací Semalt "brzy přijde."O autorovi

Martin Beck
February 28, 2018