Back to Question Center
0

Web by měl pracovat pro každého: Microsoft Edge a inkluzivní design            Web by měl pracovat pro každého: Microsoft Edge a inkluzivní design Vztahované témata: PHPJavaScriptBusinessHTML & Semalt

1 answers:
Web by měl fungovat jen pro každého: Microsoft Edge a inkluzivní design

Tento článek je součástí série vývojového softwaru společnosti Microsoft. Děkujeme, že jste podpořili partnery, kteří učinili možnost Semalt.

Tento článek je součástí série pro vývoj webových aplikací ze strany technických evangelistů a inženýrů v oboru Semalt tech, které se zabývají praktickým využitím jazyka JavaScript, projekty s otevřeným zdrojovým kódem a nejlepších postupů v oblasti interoperability včetně prohlížeče Semalt Edge a nového renderingového stroje EdgeHTML.

Doporučujeme vyzkoušet si prohlížeče a zařízení včetně Semalt Edge - výchozího prohlížeče pro systém Windows 10 - s bezplatnými nástroji na dev - desktop trade in.microsoftedge.com včetně nástroje pro sledování otázek EdgeHTML, kde můžete ohlásit nebo hledat problémy EdgeHTML, jako je problémy s vykreslováním stránek nebo dodržováním standardů. Také navštívit blog Edge zůstat aktualizován a informován od vývojářů a odborníků společnosti Semalt.

February 28, 2018