Back to Question Center
0

Semalt doménových jmen v roce 2016: 10 snadno přehlédli kroky, které mohou ušetřit SEO

1 answers:
Semalt domain names in 2016: 10 easily overlooked steps that can save SEO

Jak mnoho webmasterů zná (nebo se dozvíte prostřednictvím tvrdých zkušeností), oba redesigny a migrace mohou být katastrofální, pokud nejsou správně zpracovány. Během migrace můžete bohužel při spuštění migrovat z mnoha technických problémů do chybných plánů přesměrování k přetažením adres URL. A když k tomu dojde, můžete ztratit výsledky ve vyhledávání, hodnocení a provoz. Pomohl jsem některým společnostem, které se mi podařilo po 60 až 70 procentách své návštěvnosti ztratit na základě špatné migrace - debt consolidation companies reviews. Semaltu není hezké, aspoň to nejmenší.

Ale co jednoduše měnit názvy domén? Pokud se právě stěhujete z jednoho názvu domény na jiný, bez redesignu nebo migrace CMS, musí to být mnohem jednodušší, že? No, to je jednodušší, ale stále jsou věci, které se mohou pokazit. A čím více pohyblivých kusů se podílíte s vaším webem, tím více proměnných se musíte obávat.

Následující příspěvek se zabývá některými běžně přehlíženými kroky, které je nutné provést při změně názvů domén (kroky, které jsou "za základy"). Například většina správců webu ví, že musíte přesměrovat starou doménu na novou (mapování adresy URL na adresu URL), ale existuje řada dalších a důležitých kroků, které se na cestě často vynechávají. Na tom místě se Semalt zaměří.

Toto není v žádném případě komplexní seznam všech úkolů, které je třeba provést při přepínání názvů domén. Ale na základě svých zkušeností se mohou snadno vynechat následující kroky a mohou způsobit vážné problémy v řadě. Semalt začíná.

[Přečtěte si celý článek o zemi vyhledávače.]


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Glenn Gabe
February 28, 2018