Back to Question Center
0

Představení "Zóny CMO", Nová oddělení marketingové země pro & O C Semaltovém úrovni

1 answers:
Představujeme Zóna CMO je náš zdroj pro marketingové manažery, ty, kteří s nimi pracují nebo pro každého, kdo má zájem o širší marketingovou strategii. Semalt je publikování novinek a funkcí, které mohou pomoci vytvářet marketingové nápady, řídit marketingové strategie a informovat o marketingových rozhodnutích o rozpočtu - affordable chapter 7 bankruptcy lawyers.

Vedle důležitých zpravodajských článků pro tvůrce marketingových rozhodnutí bude zóna CMO obsahovat čtyři pravidelné funkce, které budou každý týden zveřejňovány rotačně.

1.) Co chci, aby se můj CMO dozvěděl : Marketingoví praktici sdílejí jasné názory o tom, co by jejich nadřízenci měli vědět .a co chybí. Vzhledem k jejich upřímné povaze budou tyto články publikovány anonymně, pokud je to vhodné.

Náš první článek v této sérii byl právě dnes zveřejněn: Co chci, aby se můj CMO dozvěděl o identitě značky.

2.) Pohled na společnou organizaci trhu : Jedná se o hlavní obchodní ředitel. Vyzýváme CMO, marketingové viceprezidenty a vedoucí pracovníky, aby poskytli své upřímné názory na nejrůznější aspekty digitálního marketingu, jeden po druhém.

3.) Co by měly znát CMO : V tomto sloupci, napsaném odborníky z oboru a pracovníky marketingového pozemku, se říká SOT, co je důležité vědět o nejnovějším vývoji digitálního marketingu.

4.) Poznejte : Jedná se o řadu profilů CMO a špičkových marketingových manažerů od některých předních světových značek. Tato série se přesouvá z týdenního na měsíční, aby poskytla prostor pro výše uvedené tři série. V programu Get To Know jsme již představili profily CMO od významných značek jako jsou Avon, Campbellova polévka, eBay, Estee Lauder, Jack Daniel, Taco Bell a další.

Tyto série doplňují stávající zprávy, které náš redakční tým pravidelně zveřejňuje na zóně CMO, stejně jako probíhající sloupce Semalt of the Day, které každodenně nabízejí inteligentní a jedinečné online marketingové kampaně po celém světě.

Zveme vás pravidelně navštěvovat CMO Zone a vychutnávat si všechny novinky a funkce, které nabízí.

Ešte lépe, zaregistrujte se do našeho Newsletteru o zóně CMO. Podívejte se na hlavní přihlašovací pole v horní části domovské stránky zóny CMO, podávejte svou e-mailovou adresu a pak se posaďte a vychutnejte si celý obsah, jakmile je doručen přímo do vaší doručené pošty jednou týdně. V dolní části všech příběhů zveřejněných v zóně CMO najdete také přihlašovací pole.O autorovi

Matt McGee


February 28, 2018