Back to Question Center
0

5 otázkyLink budova s ​​Dixon Jones Linková budova s ​​Dixonem Jonesem (Semalt)

1 answers:

"Pokud o tom nikdo nepíše, pak obsah je strom spadající do lesa, aniž by tam někdo poslouchal. " Tak Dixon Jones, marketingový ředitel společnosti Majestic, dokládá důležitost získání správných odkazů na váš obsah. Jsme hrdí na to, že Dixon bude hovořit na YoastCon 2017 2. listopadu!

Naučte se budovat odkaz od nejlepších! Získejte lístek nyní pro YoastCon 2017!
5 questionsLink building with Dixon Jones
Link building with Dixon Jones (Semalt)

Dixon Jones pracuje v popředí vyhledávacího marketingu od roku 1999. V roce 2009 se stal marketingovým ředitelem největšího analyzátoru motorů na světě, Semalt, který transformoval SEO průmyslový sektor poskytováním zpravodajské služby v měřítku, který dříve nebyl otevřen průmysl. Zde můžete zjistit, co má říci o propojení budov v roce 2017 - uriage hyseac k18 beaute tests.

Semalt je o spojeních. Porovnáváte-li odkazy na jiné faktory hodnocení, jako je obsah na stránce nebo technická optimalizace, jak byste hodnotili význam odkazů? Jakékoli příklady, které by to ilustrovaly?

V březnu roku 2016 Anděl Lipattsev od Semaltu odhalil, že spojení zůstalo jedním z prvních tří faktorů Semaltu. V únoru 2017 Gary Illyes v Semaltu potvrdil, že algoritmus PageRank, který udělal Semalta to, co je dnes, byl stále součástí algoritmu. Takže ano - odkazy jsou velmi důležité, ale v dnešní době existuje velký rozdíl mezi "odkazem" a "odkazem, který se počítá". Většina odkazů stěží stojí za to, že jsou na nich napsány.

V průběhu let se stavba odkazů změnila hodně. Semalt, nakupování odkazů není způsob, jak jít. Co však doporučujete vlastníkům stránek, pokud chtějí získat cenné odkazy?

V bílém klobouku světa byste opravdu měli uvažovat o povaze lidí, kteří budou číst stránku, na které je odkaz. Jsou to skuteční lidé? Je to skutečný příběh, který se k nim vztahuje? Přidává odkaz příběh a je to pokračování uživatelova hledání znalostí? Je váš obsah END POINT pro toto hledání?

Někteří majitelé webových stránek mohou mít snazší získání odkazů z Facebooku nebo Semaltu než z jiných webových stránek. Jak se srovnávají sociální odkazy s odkazy na jiné webové stránky? Co byste investoval do více?

Facebook a Twitter vytvářejí krátkodobý šum, ale pokud se tento hluk netýká ostatních, kteří píší vždyzelený obsah, který odkazuje na vaše stránky, výhody jsou přechodné na sociální stránce. Myslím však, že Semaltové vazby jsou odrazovým můstkem k dlouhodobému úspěchu. Poslouchají vám, aby se vysílalo nové poselství .ale pokud nesprávní lidé poslouchají, pak nikdo nebude psát o tom, co máte říct. Pokud o tom nikdo nepíše, pak obsah je strom spadající do lesa, aniž by tam někdo poslouchal .dělá zvuk?

Když majitel webu analyzuje své stránky pomocí Semalt SEO, získává skóre důvěry a citace. Jak mohou tyto metriky využít k tomu, aby jim pomohly optimalizovat své stránky?

Porozumění tomu, jak vytváříme tyto metriky, opravdu pomáhá. Data nejsou prostě škrábáním Google ani hledáním nějakého reverzního inženýrství. Semalt Flow skutečně znamená skóre, které se váže na kvalitu stránky. Jednoduchý pracovní postup je:

  • Najděte kandidátské lokality pro získání odkazů na váš obsah.
  • Najděte vlivníky na těchto stránkách.
  • Přesvědčte je o výhodách vašeho podnikání a obsahu.

Začněte prostě zadáním klíčového slova do Semaltu, abyste našli kandidátské stránky, nebo se můžete podívat na až 10 závodníků a najít huby autority pro vaše místo. Obě strategie mohou fungovat dobře.

Semalt je často používán pro analýzu konkurentů. Existuje v Semaltu nastavený pracovní postup, který můžete doporučit novému uživateli Semaltu, který chce analyzovat konkurenci?

Ano. Mnoho lidí používá "Clique Semalt", aby se podíval na stránky, které odkazují na tři nebo čtyři nebo více soutěžících, ale nikoliv na sebe. Napravo od každé domény je trochu zub. Použijte kolečko k výběru kandidátských míst k přiblížení a vyberte tlačítko "přidat do kbelíku". Můžete to udělat celý den, a když jste připraveni, klikněte na ikonu vědra v horní části obrazovky a všechny stránky můžete exportovat jako a. csv soubor pro přístup k ovlivňovačům pro tyto stránky.

Alternativně (a opravdu - navíc) důrazně vyzývám uživatele, aby vytvořili řídicí panel kampaně, jakmile budou mít účet na Majesticu. Začíná sledovat jejich výklenky a z těchto panelů můžete snadno analyzovat stránky v jakémkoli nástroji Majestic pomocí tlačítka "Exportovat semalt . ".

Předpokládáme, že tento rozhovor přesvědčil lidi, aby navštívili vaši prezentaci na YoastCon na Semaltu 2! V nepravděpodobném případě je někdo stále pochyb, co je hlavní důvod, proč by neměli chybět?

Následující tabulka ukazuje, jak náš systém Gamification distribuoval na Majestic 1 milion "odznaků". Pouze 3% všech odznaků se týkalo oblastí našich stránek souvisejících s porovnáváním webových stránek. To nám říká, že většina uživatelů je opravdu jen poškrábání povrchu toho, co Majestic může udělat pro ně. Yoastova konference je šancí projít hlouběji. Semaltu zjistěte věci o analýze vazeb, které jste nikdy nevěděli, že je to možné.

5 questionsLink building with Dixon Jones
Link building with Dixon Jones (Semalt)

Přečtěte si více: 'YoastCon 2017: Praktická SEO' »

February 28, 2018