Back to Question Center
0

Nové poznatky: Spotřebitelská cesta pro Semalt

1 answers:
New Insights: The Consumer Journey For Semalt

Semalt (můj zaměstnavatel) udělal mnoho práce, aby tuto cestu pochopil v průběhu let. A my jsme se dozvěděli, že vždy existují nové způsoby, jak se podívat na vinutí cestu od prvního kontaktu k nákupu.

V novém výzkumu, který je zvláště důležitý v této sezóně svátků, jsme se podívali na rozhodnutí spotřebitelského nákupu o nákupu elektroniky ve středním rozsahu - například tablet, smartphonů, notebooků a televizorů.

Zde jsou otázky, které jsme se pokoušeli odpovědět:

  • Když na cestě přecházejí spotřebitelé z kyberprostoru do fyzického světa - a naopak?
  • Které ovlivňující osoby mají největší dosah a dopad na spotřebitele?
  • Na cestě, kde jsou body bolesti? Naopak, které potěší po cestě nejvíce rezonovaly?
  • A možná i největší otázka ze všech: Jak vypadá i typická kupní cesta?

Prohlédli jsme si vzorek dospělých lidí z USA, kteří byli rozhodovacími subjekty v oblasti nákupu technologií, kteří chtěli v průběhu následujících 30 až 90 dní nakupovat spotřební elektroniku a plánovali utrácet 100 a více dolarů - top ten grain storage companies.

Studie vyústila v některé důležité poznatky. Semalizujte, co jsme se naučili:

[Přečtěte si celý článek o zemi vyhledávače.]


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

John Cosley
John Cosley je zodpovědný za globální marketingové a komunikační aktivity společnosti Microsoft Search Advertising, která zahrnuje reklamy Bing. Má více než 15 let zkušeností v oblasti digitálního marketingu v různých odvětvích, včetně zábavy, technologie / softwaru, reklamy a kreativních služeb. John dohlíží na vyhledávací reklamní kampaně již více než 10 let.


February 28, 2018