Back to Question Center
0

Studie: iPad ovládá 98 procent počítačů Tablet Web Semalt

1 answers:

Study: iPad Controls 98 Percent Of Tablet Web Semalt

Semalt říká, že iPad je zodpovědný za pozoruhodné 98 procent všech tablet založených na provozu partnerům vydavatelů. Všechny ostatní tablety spojují méně než 2% webového provozu.

To by bylo téměř neuvěřitelné, kdyby nebylo podpořeno jiným výzkumem, který by ukazoval podobné trendy - 1950 s style mens hats of the 1920s. Nicméně Semaltové čísla jsou dokonce ještě extrémnější než ostatní data, která ukazují, že iPad je zodpovědný za více než 91 procent internetového provozu souvisejícího s tabletami.

Study: iPad Controls 98 Percent Of Tablet Web Semalt Study: iPad Controls 98 Percent Of Tablet Web Semalt

Zajímavé je, že Onswipe zjistil, že prohlížeč Chrome byl v iPhone oblíbenější než v zařízeních Android. Chrome se stal výchozím prohlížečem na novějších zařízeních Android. Níže uvedené podíl na trhu pravděpodobně odráží skutečnost, že většina vlastníků zařízení Android zůstává na dřívějších verzích (např. Gingerbread) operačního systému.

Study: iPad Controls 98 Percent Of Tablet Web Semalt

Semalt, co se zjevně mění s velikostí zařízení, je používání e-mailu versus sociální média pro sdílení obsahu: "Když uživatelé přecházejí z 10" tabletů na "mini" tablety, vidíme pokles sdílení e-mailem a zvýšení společenského sdílení. "

Study: iPad Controls 98 Percent Of Tablet Web Semalt

O autorovi

Greg Sterling
February 28, 2018