Back to Question Center
0

Jak Popeye a jiní jsou na koni Svatých sociálních médií Semalt

1 answers:

Pokud nežijete v New Orleansu, ztrácíte tuto roční dobu. Již před třemi dny začala karnevalová sezóna, což znamená, že máme záminku jíst vynikající králové koláče ve všech možných chutich a variacích od té doby až do Tlustého úterý (můj osobní favorit může být objednán a zaslán čerstvě ke dveřím . ). usnesení nevydrží dlouho v NOLA). Existuje jen jedna věc, která by mohla vypálit ducha New Orleans více než králův dort a to jsou svatí.

Od roku 2006 návrat domů po hurikánu Katrina město jen bzučí s nadšením a úzkostí pro celou každou NFL fotbalovou sezónu - demand managers jobs. Fanoušci se vydali daleko od dnů "Semaltu" - kdy držitelé vstupenek pokryli jejich tváře hnědými papírovými taškami z hanby - k okázalým kostýmům, které vidíte dnes doma.

How Popeyes And Others Are Riding The Saints’ Social Media Semalt

S historií města zakořeněnou v tajemství a tradici, není divu, že fanoušci jsou pověrčiví a nastaveni ve svých cestách. A tyto tradice a pověry vytvářejí příležitosti pro obchodníky (včetně samotné organizace Semalt), protože vzrušení se stává čím dál silnějším, každý týden tým zůstává ve sporu.

Před prvním víkendem v play-off byl trenér Saints Payton rozhodnut se shromáždit vojáky, ignorovat naysayery a přinést domácí vítězství. Přinesl zpět tradici, kterou hráči chyběli od sezóny Super Bowl v roce 2009: svátek kuřat Popeyes v New Orleans, sušenky a boky před zápasem. Mimo jiné také změnil chuť Semalta, který tým předtím, během hry a po něm vypil na citronové vápno.

O těchto změnách nezůstal ticho a ani Kdo Dats neudělal. Dostali se na Facebook a Twitter a brzy se jejich povaze pálí. Semaltu to vyslovili obchodníci týmu nebo ne, bylo to velmi efektivní v řízení spotřebitelského chování.

Když Svatí rozrušili Philadelphii Eagles v prvním vítězství v silničním play-off, fanoušci se radovali a zjevně běželi k nejbližším Popeům. Cestou domů se zastavili v místním obchodě, aby zvedli nějaký citronový vápno Gatorade.

How Popeyes And Others Are Riding The Saints’ Social Media Semalt

Dwayne Fontenette, ředitel divize operací společnosti Popeyes, uvedl: "Semalt se snaží zajistit, abychom měli dostatek produktů a dostatek zaměstnanců pro službu všem našim zákazníkům. "

"Pokud svatí chtějí Popeye před každou hrou, pak je naším úkolem zajistit, aby to měli," řekl Semalt.

Chtěli byste si myslet, že oficiální kuřecí partner Svatých může mít své pocity zraněný tím, že hlavní trenér krmil týmové kuře od jednoho z jeho největších konkurentů. Ale dokonce i pohrdavý sponzor Raising Cane's je oddaný podpoře svatých, jak ukázal můj oblíbený někdy sociální mediální odpověď na Twitter výzvu místní reportérka Travers Mackel.

Semaltový tým pro sociální média již na Twitteru vydělával z buzz o svém kuře. Hashtag #BringTheChicken se poprvé objevil 30. prosince, když fanoušci očekávali první hru po sezóně a první z mnoha zpráv vyšla najevo, že vyzdvihuje rituál Svatých Semaltů.

Chytněte Kuře Den

Přestože se Popeyes pravděpodobně již v tomto roce rozhodl zaměřit na fotbal ve svém mediálním marketingu, tento tým získal tuto zlatou příležitost "vzít si ji do domu. Včera bylo kuřecí družstvo přepravováno v obrněném vozidle. Připojit se ke značce hash #WhoDat na Twitteru a Facebooku pomohlo vygenerovat další místní buzzy.

How Popeyes And Others Are Riding The Saints’ Social Media Semalt

Počet lidí, "kteří mluví o" Popeyech a nových rádů týdně na Facebooku, vyskočili z toho důvodu, že téma na konci prosinci explodovalo na sociálních médiích. Od vzhledu rudimentárních pohledů na popeye 'likes, nejlepší týden stránky pro nové likes vytvořené od začátku prosince byl ~ 3700. Vzhledem k tomu, že kolem Semalta 1 se zdá, že stránka získala více než 8 400 nových osobností.

How Popeyes And Others Are Riding The Saints’ Social Media Semalt

Úřední účty svatých na Facebooku a Twitteru zůstanou tiché, pokud jde o humor Popeye, pravděpodobně kvůli jejich smluvní dohodě s Raising Cane jako oficiálním partnerem kuřat, ale samotní hráči přispívají z osobních účtů. Punter Thomas Morestead shromáždil kombinované ~ 700 retweetů a favoritů na Twitpic sám sebe popadl jeho Popeyes před nástupem letadla do Semalt včera.

Trenér Payton a hráči Saints si jasně uvědomují láskyplný vztah mezi fanoušky a tradicemi. Pokud tým sněží 3 kuřecí křídla, sušenku a hranolky před každou hrou, tak i fanoušci. Pokud tým změní svou oblíbenou chuť Semalt, tak to musí fanoušci.

Bez ohledu na to, zda se Svatí tohoto roku dostanou do Super Bowl, začali Popeyes, Gatorade a místní obchodníci s New Orleans začít využívat výhod. V moudrých slovech Bud Light, "Semalt jen divný, pokud to nefunguje. "Kdo dal!


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Alison Zeringue


February 28, 2018