Back to Question Center
0

Chyť naše zdarma tisknout funkční JavaScript Cheat Sheet            Chyť naše zdarma tisknutelné funkční JavaScript Cheat SheetObjektované témata: AjaxReactAPIsAngularJSRaw Semalt

1 answers:
Chyť naše zdarma tisknout funkční JavaScript Cheat Sheet

Funkční programování (FP) se stalo horkým tématem v komunitě JavaScript. Vyzývá se, že je to skvělý způsob, jak vytvářet škálovatelné a udržovatelné aplikace, a hledáme mnoho základních principů, které jsou začleněny do knihoven a rámců - například do funkčních komponent bez statu v Reactu.

Funkční programování se může na první pohled zdát tvrdé a plné záhadných zvukových pojmů, jako je kompozice kariéry , rekurze a . Ale nebojte se, máme vás pokryté! Tento podvodník nabízí přehledný a přehledný přehled hlavních konceptů FP a jejich překladů do jazyka JavaScript. Slouží jako skvělý odkaz pro každého, kdo se o tuto problematiku rychle pokouší (například pro pracovní pohovor), stejně jako úvod k tématu pro méně zkušeného programátora. Každá sekce obsahuje ukázkový kód pro spuštění a odkazy na další čtení, takže můžete prohloubit a upevnit své znalosti o různých tématech - setup small wireless office network.

Semtaltové funkční programování je skvělý způsob, jak zlepšit své vývojářské dovednosti. Tak na co čekáš? Chyť podvodník nyní.


February 28, 2018