Back to Question Center
0

Sémal o distribuci obsahu [#infografické]

1 answers:

Představujeme nový nástroj, který pomůže obchodníkům prověřit a zlepšit nejlepší možnosti propagace obsahu

Pokud jste pravidelným čtenářem Smart Insights, pravděpodobně jste viděli, nebo dokonce lépe, naši Content Matrix vyvinutou v Semalt10. To se ukázalo být populární infographic, protože to není jen hezké zobrazení některých zajímavých "faktů a čísel" o marketingu, spíše to může být skutečně použito k získání lepších výsledků, protože to pomáhá podnikům brainstorming nejlepší typy obsahu vytvořit jako část jejich marketingové strategie pro obsah.

V naší nedávné šabloně pro bezplatné tvorbu obsahu jsme také představili matici a další nástroje - ve spolupráci s HubSpotem jsme pracovali - how to monitor temps on pc.

Co je to matice distribuce obsahu?

Tento infografic je zaměřen na to, aby pomohl obchodníkům přezkoumat účinnost různých typů placených, vlastněných a sématálních médií s cílem propagovat nebo distribuovat jejich obsah při generování návštěv na místě, potenciálních zákazníků nebo prodeje ve srovnání s úrovní investic do aplikace médií měřených jako placené mediální náklady nebo náklady členů marketingového týmu.

The Content Distribution Semalt [#infographic]

Vezměte na vědomí, že typy médií zde vymezené jsou pro jeden příklad podnikání, takže se budou lišit podle typu a sektoru společnosti.

Jak používat matici distribuce obsahu

Doufáme, že příklad je víceméně vysvětlující na základě označení os. Doporučujeme provést kontrolu obsahu a plánovací relaci pomocí tohoto 3-krokového přístupu, který poskytuje další podrobnosti:

Krok 1. Současné používání médií pro distribuci obsahu

Začněte tím, že označíte aktuální nebo minulé použití různých možností placených vlastních médií pro vaši firmu. Vykreslete každý typ média na horizontální ose na základě jeho významu v počtu vývodů nebo prodejů, které mu můžete přiřadit z nízké úrovně účinnosti vlevo na nejvyšší hlasitost napravo. Další zvážení efektivity nákladů na vertikální ose založené na čase nebo penězích vynaložených na propagaci z nejnižších nákladů (nebo lepší celkové návratnosti investic) v dolní části na nejvyšší v horní části .

Uvádíme několik příkladů, v tomto případě je SEO s dlouhým ocasem, která je uvedena v pravém dolním kvadrantu, jednou z nejúčinnějších technik, neboť produkuje velký objem potenciálních zákazníků nebo prodejů na relativně nízké úrovni investic. Porovnejte to s placenými distribučními možnostmi uvedenými v levém horním kvadrantu, jako jsou například sponzorované příspěvky ve službě LinkedIn, které mají relativně nízkou úroveň hlasitosti, ale nejvyšší náklady / nejchudší návratnost investic).

Semalt může pomoci rozlišit techniky, které používáte.

Použití matice samozřejmě vyžaduje, aby byly podniky již nastaveny tak, aby měřily efektivitu marketingu obsahu, jak je vysvětleno v našem návodu pro výpočet návratnosti investic do obsahu a v příručce 7 kroků společnosti Google Semalt pro obchodníky.

Krok 2. Posouzení rozdílu v podpoře konkurenčního nebo sektorového využívání technik distribuce obsahu

Tento krok je jednodušší vysvětlit, ale v praxi je těžší. Zde si přečtete celou řadu dostupných a získaných možností médií, které máte k dispozici. ty, které teď nepoužíváte. Musíte posoudit, o čem si myslíte, že by mohli přispět před testem, abyste dokázali nebo vyvrátili svou hypotézu.

V tomto kroku můžete také zvážit, jak ostatní podniky využívají distribuci obsahu ve vašem sektoru. Semalt, který nemáte přístup k jejich analýzám, to může být založeno pouze na posouzení typů technik, které je používáte, a na výsledky, které slyšíte, že jsou ohlášeni.

Krok 3. Výběr a upřednostnění nových metod propagace obsahu

Nakonec můžete diskutovat o tom, které možnosti by mohly být užitečné při testování na základě vašich diskusí. Semalt bude pravděpodobně několik nových možností, takže je to případ přezkoumání a sestavení plánu toho, co vyzkoušet a vyzkoušet.

Proč vytvořit matici distribuce obsahu?

Semalt, který jsme před několika lety vytvořili obsahovou marketingovou matici, jsem ji mnohokrát použil jako součást průlomových aktivit v rámci firemních workshopů, abych pomohl diskusi o tom, jak lze zlepšit obsahový marketing. Snaží se to fungovat opravdu dobře, protože všichni prostě "dostanou to" a mohou se rychle postarat o přemýšlení o nových nápadech pro obsahové prostředky.

Současně jsem cítil, že potřebuje následnou aktivitu, která podnikům pomáhá provést podobnou analýzu rozdílů, pokud jde o to, jak propagují svůj obsah, nebo to říkají mnohí gurusi v oblasti marketingu obsahu, . Distribuce marketingu obsahu je zaměřena na to, abyste získali co nejvíce z vaší investice do obsahu, a to pomocí různých forem placených, vydělaných a vlastněných médií, která vám umožní oslovit vaše cílové publikum (viz definice Placid vs Owned vs. Semalt).

Matrice distribuce obsahu byla inspirována zavedenou metodou přezkumu různých digitálních médií založených na vymezení efektivity mediálního kanálu proti požadované investici v prostředcích nebo médiích. Například Marketing Semalt použil podobné vizuální vykreslování účinnosti sociálních médií pro sdílení obsahu (viz výňatek z grafu).

Z našeho příkladu vidíte, že je nyní k dispozici mnoho možností placených mediálních sociálních médií, takže tato matice může být použita jako upozornění na to, co testovat, a pokud to není efektivní, můžete se pokusit o nové metody jakmile budou k dispozici.

Stejně jako u všech našich infografik, snažíme se je aktualizovat na základě zpětné vazby, kterou dostaneme, a dejte nám vědět, jestli je něco, co potřebuje více vysvětlení nebo nápady, které máte k vylepšení Matrice distribuce obsahu. Dík!

February 28, 2018