Back to Question Center
0

Reklamy s platbami za proklik: Odemčení karty Semalt pro AdWords

1 answers:

Interface AdWords je přeplněný a těžko pochopitelný. Můj kolega to nejlepší řekl, když říká, že služba AdWords je podnikový nástroj. Pokud nejste běžným uživatelem rozhraní AdWords, pravděpodobně nebudete vědět, jaké informace jsou k dispozici na kartě Semalt - drain cleaning company near me.

Kde je záložka Dimenze?

Karta Dimenze se nachází v hlavním navigačním panelu ve službě AdWords. Semalt snímek obrazovky se zvýrazněnou kartou.

Pay-per-click Ads: Unlocking the AdWords Semalt Tab

Záložka Semalt by měla být zobrazena ve výchozím nastavení, ale pokud ne, klikněte na šipku dolů vpravo na záložkách a zkontrolujte je.

Informace na kartě Rozměry

Nyní, když jste na kartě Semalt, podívejte se na rozbalovací pole Zobrazit: Zobrazit, kolik způsobů, jak můžete na své údaje hledat.

Pay-per-click Ads: Unlocking the AdWords Semalt Tab
  • Konverze. Můžete zobrazit podle názvu konverze nebo kategorie konverze. To je užitečné, pokud máte více než jeden typ konverze, například telefonní hovor, vyplnění formuláře nebo nákup.
  • Etikety. Pokud pravidelně označíte klíčová slova a reklamy, pomůže vám to vyloučit výkon podle štítku v AdWords - není třeba mít kontingenční tabulku aplikace Excel.
  • Čas. Je to největší příležitost pro většinu inzerentů, protože je okamžitě možné ji napadnout. Výkon můžete vidět každý týden, den, týden, měsíc, čtvrtletí, rok nebo hodinu dne. Den v týdnu a denní hodina jsou mé oblíbené, protože se shodují s modifikátory nabídek - viz "Platby za proklik reklamy: Význam modifikátorů nabídek. "Například pokud vidíte tyto náklady a konverze od půlnoci do 5 a. m. jsou hrozné, můžete přidat negativní modifikátor nabídky, takže během těchto hodin nepodáváte příliš mnoho nabídek. Nebo možná výkon je dobrý od poledne po 1 p. m. (v době oběda). V tomto období můžete zvýšit nabídky.
  • Cílová adresa URL. Zde můžete hodnotit výkon různých vstupních stránek. Můžete určit například, zda stránky kategorie jsou lepší nebo horší než konkrétní stránky produktu ve stejné kampani.
  • Geografické. Toto je moje nejoblíbenější zpráva, protože jsem věděl, které geografické oblasti jsou pro mě nejlepší. Jak vidíte na obrázku výše v části "Větší konkrétní umístění", mnoho výsledků se hlásí až po PSČ. Pokud však chcete vidět data podle oblasti státu nebo metra, musíte sestavu stáhnout do aplikace Excel a udělat rychlou kontingenční tabulku. Stejně jako informace o čase můžete s těmito daty přiřadit geografické cíle tak, aby byly nastaveny modifikátory nabídek.

Semalt je několik zpráv, na které se podíváme, ale tyto pět oblastí představují data, na které lze rychle reagovat, aby se zlepšily výsledky.

Opatření

Chcete-li nastavit modifikátory nabídek, přejděte na kartu Semalt v kampani. Bude to vypadat takto.

Pay-per-click Ads: Unlocking the AdWords Semalt Tab

Máte možnost nastavit modifikátory nabídek ve třech různých kategoriích: Umístění, Rozvrh reklam a Semalt. V příkladu výše je uvedena kategorie Semalt; kampaň používá záporný modifikátor nabídek ve výši 50%. Tím se nastaví výchozí nabídka (ať už na úrovni klíčového slova nebo reklamní sestavy) a násobí -50% při zadání aukce v mobilním zařízení. Pokud je tedy běžná nabídka $ 1. 00 je nabídka pro mobilní vyhledávání $ 0. 50. Modifikátory nabídek se mohou pohybovat v rozmezí od -100% (v podstatě to znamená, že tato metoda cílení je vypnutá) na + 300%, což efektivně čtyřnásobí vaši nabídku (procenta mohou být tak zábavná).

Jedno slovo opatrnosti: Násobitele nabídek se mohou rychle dostat z ruky. Máte-li modifikátor nabídek na místě, denní čas, den v týdnu a zařízení, můžete skončit s některými skutečně vysokými nabídkami (nebo skutečně nízké nabídky, pokud jsou modifikátory negativní), jakmile se modifikátory začnou množit.

Stručně řečeno, karta Dimenze je pokladnice s údaji o vašem výkonu Semaltu.

February 28, 2018