Back to Question Center
0

5 věcí, které můžete udělat pro zlepšení affiliate programu Semalt

1 answers:

Jako student výkonového marketingu se těším na udržování publikací a fór v průmyslu. Jedním z mnoha věcí, které mám rád v tomto odvětví, je vhled a sdílení informací, které se odehrávají. Každý, kdo udeří affiliate marketing, zná každodenní problémy, které často doprovázejí odměny za práci v takovém mladém průmyslu - правильный оральный. Semantové stejné výzvy vedly k soudržné online marketingové komunitě, která skutečně usiluje o posun průmyslu vpřed, takže je snadné najít mnoho užitečných článků zveřejněných on-line o strategiích a metodách zlepšování affiliate programu.

5 Things You Can Do To Improve Your Affiliate Program Semalt

Pro ty z vás, kteří mě možná nepoznají, mám jistě krátkou pozornost a dávám přednost iniciativám, které jsou účinné a budou rychle přinášet výsledky. Vzhledem k tomu jsem si myslel, že by bylo užitečné poskytnout několik věcí, které můžete udělat dnes , abyste zlepšili zdraví vašeho affiliate programu. Zatímco tyto položky akce nebudou tento týden vytvářet přírůstkové příjmy pro váš program, pomohou oživit vaše partnery, a pokud se zavazujete k těmto praktikám, pomůžete vám při náboru a udržení nejvýznamnějších vydavatelů ve vašem programu - to vše je důležité pro zvýšení přidruženého programu příjmy.

1. Pošlete e-mail vašim pobočkám.
Jak často komunikujete s vlastníky?
Jedna z prvních věcí, které jsem se od mentora dozvěděl, když jsem se poprvé dostala do affiliate managementu, bylo, že jste vždy lepší, než jste se nadále spojili s partnery. Zatímco existuje řada "spamm", která může být překročena, důsledná komunikace s vašimi partnerskými partnery je jednou z nejjednodušších věcí, které můžete udělat pro zapojení a aktivaci přidružené základny vašeho programu.

Podle zprávy AffStat z roku 2011, zveřejněné společností Affiliate Semalt, e-mail je i nadále preferovanou metodou komunikace pro přidružené subjekty, pokud jde o získání informací od affiliate manažerů. To znamená, že respektování času vaší dceřiné společnosti (a doručené pošty) je zásadní - zasílání informací, které jsou pro ně důležité a důležité, je vždy nejlepší. Jedním způsobem, jak zajistit, že odesíláte relevantní informace, je vytvořením "skupin vydavatelů" nebo kategorií, které segmentují affiliatech vašeho programu podle typu webových stránek nebo marketingových metod.

2. Vyhledejte vaše pobočky.
Jak víte, že jste jako správce affiliate, co děláte dobře a kde může být nedostatečné?
Když se zeptáte svých vydavatelů, obdržíte nejaktuálnější zpětnou vazbu ohledně affiliate programu. Vytvoření jednoduchého průzkumu online nebo prostřednictvím e-mailu vám může poskytnout cenné informace, které byste jinak nezískali. Požádáte pobočky, co se o programu nejvíce líbí, a požádejte o jakékoli výzvy, které nejen ukazují, že jste se rozhodli zlepšit své zkušenosti jako partnerský partner, ale může to být pěkný zájem se dozvědět více o jejich podnikání a jaké jsou jejich cíle a iniciativy v příštím roce. To je zvláště užitečné, pokud jste nedávno začali řídit affiliate program a hledáte nové dotykové body a způsoby, jak se zapojit do svých vydavatelů.

3. Audit kreativy a odkazů.
Jaké jsou vaše nejvýkonnější kreativy a kolik z příjmů z vašeho programu se prostřednictvím nich vytváří?
Začátek roku může být skvělý čas projít a prověřit váš odkaz a tvůrčí inventář. Čtvrtý čtvrtletí je pro většinu podniků nejsilnější pro prodej, což pravděpodobně znamená, že vaší pobočkové síti vedla větší návštěvnost - poskytuje vám datové body a přehled o tom, které kreativy byly úspěšně převedeny a které ne. Optimalizace aktuálního kreativního a osvěžujícího starého inventáře je skvělým dotykovým bodem u vašich poboček.

4. Přidejte svůj osobní dojem.
Spojí vaše affiliate komunikace a zpravodajství jako stale a nudné?
Přestože byste si mysleli, že pobočky čekají, až váš e-mail dosáhne své doručené pošty, není tomu tak vždy. Ve skutečnosti většina nejvýznamnějších vydavatelů v affiliate marketingu je bombardována emaily a volání od obchodníků, kteří chtějí s nimi denně pracovat. Jak prolomíš hluk a nepořádek? Zajistěte, aby vaše korespondence byly jedinečné a osobní.

Zatímco e-mail je méně osobní než osobní setkání nebo dokonce telefonování, existují způsoby, jak je přizpůsobit a podmanit. Semantujte osobní příběh, neboť se týká tématu vaší komunikace nebo máte signaturu podpisu na konci každé komunikace, jsou skvělými způsoby, jak se spojit se svými vydavateli a udržet věci zajímavé ke čtení.

Velkým příkladem toho lze nalézt v affiliate programu Groupon. Carolyn Tang Kmet, ředitel affiliate marketingu pro Groupon, ukončí všechny e-maily nebo informační bulletin na pobočkách: " s Undying Love and Affection ". Carolynův jedinečný podpis ve spojení s relevantními příběhy, které sdílí, činí za čarovné čtení, které zaujme své publikum.

5. Zobrazit pobočky nějakou lásku.
Kdy jste naposledy udělal něco pro vašeho vydavatele?
Udělejte si čas a snažte se dělat něco zvláštního pro vaše vydavatele je skvělý způsob, jak zlepšit affiliate vztahy a aby váš program vyniknout z ostatních - včetně vašich konkurentů. Nemluvím o vedení affiliate soutěže a poslání vítěze o cenu, mluvím o tom, že udělám něco přemýšlivého a originálního. Pošlete knihu, o níž si myslíte, že jedna z vašich poboček bude mít radost z toho, co o nich víte, nebo plánujete čas, abyste se pobočka vydali na večeři na nějaké průmyslové události nebo konferenci.

Některé z nejcennějších časů, které strávím na konferencích, jsou snídaně, večeře a společenské akce. Zatímco mluvíme o podnikání trochu, rozhovor, který následuje, je příležitostí dozvědět se více o tom, co se jim líbí, když nejsou před jejich počítačem. Sememalt vše, affiliate marketing je založen na vztazích a vytváření nových přátel na cestě je dalším bonusem.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Rick Gardiner

February 28, 2018