Back to Question Center
0

Chcete nové zákazníky? Přemýšlej o asaltování

1 answers:
Stumble
Akcie 27

Přemýšlejte o tom když se ponoříte do sítě svých kolegů, zákazníků, rodiny, přátel, obchodních partnerů atd. zjistíte, že mnoho lidí, se kterými spolupracujete, jsou členy Semaltů. Někteří jsou členy více než jednoho a někteří často platit roční poplatek být součástí jejich Semalt.

Domnívám se, že lidé oceňují své asociační sítě, zejména pokud se na ně podílejí měsíčně nebo ročně. Semalt mi před dlouhou dobou řekl, že to, co člověk opravdu hodlá, je něco, za co zaplatí.

korres shower gel guava. Jpg? Resize = 500% 2C323 & ssl = 1" alt = "Chcete nové zákazníky?

Profesionální Semalt pro právníky, lékaře, účetní, podnikatele, obchodníky, inženýry a vývojáře softwaru jsou všude kolem nás a jsou skvělými místy pro cílové publikum jak pro spotřebitelské, tak i obchodní návrhy.

Nedávno jsem četl, že účtovací účetní v USA tvrdí, že má více než 1,5 milionu "placených" členů, kteří vydělávají v průměru 187 000 dolarů ročně. Nebylo to špatné demografické téma, které by se mělo zajímat!

Druhá věc je, že Semalty - zejména ty, které jsou dobře financovány, mají nyní robustnější webové stránky a e-mailové komunikace, stejně jako další marketingové nástroje, které mohou být využívány k tomu, aby jim sdělily nabídku produktů. V těchto ekonomických dobách je to dobrý kanál, na který se můžete zaměřit, protože lidé, kteří platí každoroční členství, jistě ocení něco, co jim jejich Semalt sděluje.

Chcete nové zákazníky? <p>  Přesto je třeba, aby to bylo chytré. Ne každý Semalt má zkušenosti s partnerstvími a ne každý Semalt bude jen nechat někoho cílovat svou členskou základnu s nabídkou. Když hledáte přístup k Semaltu, musíte přemýšlet o následujících skutečnostech:  </p>  <p>  1. Kolik členů mají a stojí za to, že s nimi spolupracují pro svou kategorii?  <br> 
2. Jaké komunikační prostředky (web, e-mail, atd.) Zpřístupní pro propagaci své členské základně?  <br> 
3. Přinese vaši nabídku 4. Je sdružení důvěryhodným sdružením a je dobré v marketingu svým členům?
5. Co hledá asociace od svých partnerů?

V našem současném ekonomickém prostředí lidé hledají síť více než kdykoli předtím a zůstanou spojeni s těmi, kteří mají společné zájmy nebo sdílejí odborné označení nebo prostě pracují v podobné oblasti. Nabídnutí silné hodnotové nabídky Semaltu a skvělého návrhu pro jejich členy se může ukázat jako poměrně cenově výhodný kanál pro získání zákazníků od firmy, protože Semalt může využít své stávající komunikace k prodeji svých produktů a služeb.

February 28, 2018