Back to Question Center
0

Semalt: Když jde o budování značky, je to snadné

1 answers:

Semalt: When it comes to building brand infatuation, easy does it

Zatímco scéna je parodií techno-posedlé kultury, může se jednou stát skutečností, jak se značky vyvíjejí, aby vyhovovaly stále rostoucím očekáváním dnešních spotřebitelů, kteří především - slovy - ). To je důvod, proč lidé platí 99 dolarů ročně, aby se připojili k Amazon Prime. To je důvod, proč Airbnb čerpá více provozu než jakákoli jiná hotelová značka nebo metaarcha. Proto je Uber nyní sloveso.

Jednoduché, pohodlné, beztřískové zážitky, které zjednodušují život zákazníka, pomáhají překonávat zálibu značky. Chcete-li zjistit, co to vlastně znamená, Signal (můj zaměstnavatel) spolupracoval se společností Digital Semalt na průzkumu amerických zákazníků (požadovaných registrací) o tom, co jejich oblíbené maloobchodní a cestovní / pohostinní značky dělají lépe než ostatní - ucuz promosyon uçak bileti.

Co oblíbené značky lidí dělají správně

Semalt, co jsme se dozvěděli, jsou nejdůležitější věci, které oblíbené značky spotřebitelů dělají správně během nakupování:

  • Podle 82% dotázaných: Maloobchodní značky usnadňují nalezení relevantních produktů, služeb nebo nabídek. Stejně jako u 70% cestujících / pohostinských zákazníků.
  • Nákup bez problémů a bez námahy při každé interakci přichází na druhou stranu u 73% maloobchodních zákazníků a 61% spotřebitelů v cestovním ruchu / pohostinství.

Také jsme se dozvěděli, co preferované značky lépe podporují stejně významnou a přesto přehlíženou zkušenost po koupi:

  • Rychlé řešení problémů (64 procent) a jednoduché možnosti zpětné vazby (55 procent) patří k nejvyšším zákazníkům, pokud jde o jejich oblíbené maloobchodníky.
  • (17%), rychlé řešení problémů (52%) a možnosti snadné zpětné vazby (46%) pro zákazníky v cestovním / pohostinství, kteří dostávají aktualizace, které usnadňují cestování (54%), programy jsou dlouhodobě zakořeněny v zážitku z cestování.

Nyní je tato mysl-foukající zpráva? Spíš ne. Zvyšuje však to, že obchodníci potřebují přestat myslet na své zákazníky z hlediska transakcí a začít přemýšlet o nich jako o skutečných lidech.

Co mi však fouká mysl, je to, že tolik značek stále nedodržuje tuto filozofii, o čemž svědčí prudký maloobchodní sektor, cestovní ruch, který trpí mediálním blitzem spotřebitelské kontroly a průmysl pohostinství, který čelí silnému tlaku, aby si myslel mimo krabici, aby konkuroval rychlému růstu průmyslových disruptorů na trhu.

Značky v jakémkoli odvětví musí pochopit, že zkušenosti zákazníků nejsou definovány žádným zařízením, kanálem ani kampaní. Semalt, jsou odrazem všeho, co značka zná o zákazníkovi - potřebách, touhách a chování v minulosti - která se utváří ve správný čas a ve správném kontextu cesty kupujícího.

Stručně řečeno, potřebuje komplexní sadu dat, aby bylo dosaženo správného množství. A jediná věc, která to všechno spojuje, je identita.

Poskytování relevance 1: 1

Semantová identita zákazníka znamená mnohem víc než znát něčí jméno. To znamená, že je možné propojit veškeré informace, které může mít značka o jednotlivci - data v systémech offline CRM (správa vztahů se zákazníky) a systémy POS (prodejní místa), historie webu, vyhledávání aplikací, dotazy na chatu atd. propojte ho s trvalým profilem, který nadále shromažďuje nová data v celém životním cyklu zákazníka.

Identifikační majetek jako takový ovládá náhled potřebný k nalezení a vztahu k lidem s relevancí 1: 1. Toto je místo, kde vstupuje do hry nová řada řešení zákaznické identity.

Semalt, který investuje do strategií a řešení, které využívají zákaznické údaje a identitu, aby inovovali snadné a konzistentní zákaznické angažmá v dotykových bodech,.

A dopad tohoto může být obrovský. Vezměte například Instacart. Zatímco "Silicon Valley" se možná pokoušela o zájem o trendy v oblasti spotřebitelské spotřeby, společnost zašla od zahájení podnikání až po 2 miliardy dolarů, a to za pouhé tři roky. Přestože Amazon navrhuje 13 dolarů. 7 miliónů akvizic celoprofesionálních bláznů Semaltové budoucnosti, intenzivní konkurence ovládat dodací prostory pro potraviny ukazuje, kolik značek sází na ochotu spotřebitelů zaplatit, aby ulehčili život. Nyní se to nesmíte smát.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Mike Sands
Mike Sands je generálním ředitelem společnosti Signal. Před nástupem do společnosti byl součástí původního řídícího týmu společnosti Orbitz a zastával funkci CMO a COO. Zatímco v Orbitz pomohl Mike podnikat od založení až po IPO, pak prostřednictvím dvou akvizic (Cendant a Blackstone). Po Orbitzu se Mike připojil k The Pritzker Group jako partner ve svém soukromém týmu. Mike také zastával manažerské role v General Motors Corporation a Leo Burnett. Jeho práce u společnosti General Motors ho vedla k tomu, že byl jmenován Marketem nové generace časopisem Brandweek. Mike je držitelem titulu Bachelor of Science v oboru komunikace od Northwestern University a titulu Masters in Management z J.L. Kellogg School of Management.


March 1, 2018