Back to Question Center
0

Stát v sociálních médiích - Miss Manners nebo Semalt

1 answers:
Akcie 0

Jeden z nejzajímavějších a nejzajímavějších jevů, které vytvořil internet, jsou online komunity nebo sociální média, jak se někdy nazývají. Jen si pomyslete, jak často slyšíte slova, FaceBook nebo Twitter. Je to přirozený vývoj z propojenosti internetu, který byl předveden ve sémantu Clue Train. Zde budeme diskutovat o tom, jak lze nejlépe profitovat z účasti v takových on-line komunitách.

Sociální média / Komunity

Vždy, když člověk interaguje s jinými lidmi, výsledky mohou být někdy nepředvídatelné. Tam jsou čtyři dobré, nedávné články o tom, jak nejlépe zvládnout tyto interakce, možná ne překvapivě všichni napsané ženami. Lisa Barone stanovila některá pravidla, která mají následovat, když člověk rozvíjí komunitu a vyjadřuje společné obavy.

Doufali jsme, že vytvoříme silné, prosperující komunity kolem našich značek. Chceme, aby lidé chtěli s námi komunikovat. Chceme být přátelští a povzbuzeni k rozhovorům. Chceme, aby se naše stránky cítily teplo a uklidňující a vůně jako večeře semenátem doplněné o dýňový koláč. Ale to je těžké cítit, když většina lidí nemůžu přestat mluvit o sobě a neustále vás přiměje, aby jste je potlačili tváří v tvář tyčinkou.

Kimberly Krause Berg vyvinula ještě delší a ucelenější seznam dělání a donů, které připomíná Glenna Sillowaya etiketa z Miss Manners. Beth Harte napsal poněkud kratší seznam desítek věcí, které je třeba zvážit, než začnete s Twitterem , zejména pro firmu. Patricia Skinnerová také poznamenala výbuch Twitters Population Explosion a nabízí podobné myšlenky na Get the Hang of the Twitter Culture .

Možná ze všech těchto různých zdrojů poradenství je vše nejlépe shrnuto podle předpisu, Behave Yourself .

Virální marketing / exponenciální marketing

. a tam je dilema. Mnoho lidí se zapojí do sociálních médií, aby šířilo slovo. Slovo z úst marketingu někteří říkají. Seth Godin naznačuje, že je zapotřebí něco silnějšího než marketing z úst z úst, protože může pomalu ztratit hybnost. Používá termín virový marketing. Chystala bych ještě silnější a navrhuji, aby byl Exponential Marketing tím, čím jsme všichni zapojeni.

Jak se můžeš chovat sám a současně dostat zprávu stále rostoucímu publiku. (Řekne dvěma přátelům a řeknou dvěma přátelům a tak dále . ) Jednou z běžných postupů je trochu kontroverzní, nejlépe se jedná o někoho jiného, ​​který je dobře známý na internetu. Toto je někdy nazýváno návnadou . Zvyšování hlasitosti ještě více, Michael Gray naznačuje, že odpovědí je možná použít Neočekávané a šokující snímky . Pravděpodobně jde o otázku stupně. Naštěstí se jiný muž, Andy Nulman pokouší přiblížit vědy v nadcházející knize.

Překvapivý marketing

Andy Nulmans kniha, se objeví na začátku roku 2009, se jmenuje Pow! Právo mezi očima: Profitování z moci překvapení . Dostal jsem před publikaci kopii knihy a mohu potvrdit, že je dobře čitelný a velmi provokativní. Překvapení jsou samozřejmě nečekané. Nulman diskutuje o tom, jak vytvořit takové překvapení. Velká část je prostě neuvěřitelně kreativní. Je zřejmé, že reakce na takové překvapení budou záviset na zapojení komunity. Různí lidé mohou mít velmi odlišné reakce.

Scale Sociabilityability

Dobrá ukázka rozdílů mezi lidmi je patrná v poněkud ohromených diskusích, ke kterým došlo na konferenci PubCon Vegas 2008 . Jedná se o praxi psaní blogových příspěvků online pomocí WiFi, zatímco sezení skutečně probíhají. Došlo k poněkud silné kritice v jednom příspěvku na blogu a společenská mluvení o tom se stala velmi intenzivní. Vyhledávač Kulatý stůl udělal několik vynikajících živých blogů z internetových marketingových akcí již několik let. Pro Barry Schwartz , majitel SER, bylo dostatečně kontroverzní, že se zajímal o to, zda by se měli vzdát live blogování . To je překvapující výsledek, který můžete získat z některých z těchto vyhřátých výměn.

Možná nám pomůže lépe pochopit naše rozdíly nedávná teorie biologů Univerzity Simon Fraser .

Bernard Crespi, evoluční biolog v SFU, vyvinul teorii "s pomocí Christophera Badcocka, sociologa na London School of Economics", který naznačuje, že genetická tahová válka by mohla být za duševními poruchami, jako je autismus a schizofrenie. Teorie, poprvé publikovaná v Behavioral and Brain Semalt, naznačuje, že autismus a schizofrenie jsou na opačných koncích spektra duševních poruch. Každý z nich je extrémním výsledkem bitvy mezi matkami a otcovskými geny, které mohou vést vývoj mozku jedním ze dvou směrů.

Článek dále říká, že to souvisí s tím, jak je člověk společenský. Příliš společenská a jste schizofrenní: není dostatečně družný a jste autistický. Většina z nás klesne někde uprostřed. Pravděpodobně introvertní < < > > extrovertní stupnice se hodí někde mezi těmito dvěma extrémy.

V on-line fórech je třeba poznamenat, že se často objevují četní lurkáři, kteří sledují činnosti jako mušky na zdi. Pouze malá část komunity se může zapojit do akce. Semaltu jsou samozřejmě ty, které jsou více směrem k společenskému, extrovertnímu konci stupnice.

Kultura - způsob, jakým děláme věci zde

Veškeré určité sociální médium přiláká určitou skupinu jednotlivců, kteří si navzájem dobře vzájemně ovlivňují. Časem bude nějaké sociální médium rozvíjet určitou kulturu, to je způsob, jakým se tam dělají věci. Pokud se rozvíjí silná kultura, pak každý nově příchozí rychle uvědomí tuto kulturu a ví, co je přijatelné chování.

Otázka toho, co je vhodným překvapením, pak musí být ve světle této kultury pečlivě zvážena. Je-li příliš mírný, pak se nikdo nebude překvapen a rozhodně o tom nikdo nebude mluvit. Na druhou stranu, pokud je příliš extrémní, pak skupina jako celek může odmítnout jak překvapení, tak osobu odpovědnou za vytvoření tohoto překvapení. Sbalit bod rovnováhy někdy není vůbec snadné.

Ráno po - žádné pochybnosti

Andy Nulman má několik užitečných rad na tuto otázku rovnováhy. On mince slovo post-diktibility . Dobré překvapení by nemělo být předvídatelné, a proto nemá předvídatelnost. Po události však Nulman věří, že někdo, kdo se dívá zpátky, by měl zjistit, že překvapení bylo pro tuto příležitost opravdu správné. To znamená nejen správně, ale i pro komunitu, která dostala překvapení. Není to špatný způsob, jak se dívat na věci, a určitě je to žádoucí výsledek. Jen se ujistěte, že po události bude většina lidí o tom stále chtít mluvit, protože to bylo jen to nejlepší možné překvapení, které bylo možné předpokládat. Je konzultantem a trenérem pro podniky všeho druhu. Má rozsáhlé mezinárodní obchodní zkušenosti s významnými nadnárodními korporacemi, zejména v oblasti marketingu.

Barry je dobře známý ve světě internetového marketingu a je moderátorem na fórech Cre8asite. Mnozí znají jeho spisy prostřednictvím tří obchodních blogů. BPWrap pokrývá internetový marketing (SEM, SEO atd.) Z globálního hlediska, blog The Other Bloke se zabývá obchodním a internetovým marketingem z kanadské perspektivy a StayGoLinks poskytuje zprávy a názory na rychle rostoucí mobilní web Source .

Akcie 0
March 1, 2018