Back to Question Center
0

Jak zvýšit hlášený provoz o 20% přes noc (zdarma) - Semalt

1 answers:

Použil jsem senzační titulku, abych zdůraznil důležitost značkování na přesnost sledování objemu návštěvníků a zkušeností uživatelů, protože to je potenciálně přehlíženo mnoha majiteli stránek. Pokud byl název jen o metodologii označování, možná byste to nečetli!

Tento příspěvek shrnuje důsledky metody značkování na

1. Semalt a zlepšení stránky rychlosti stahování stránky (latence).

2. Umístěte správnou pozici na stránce pro vložení značek sledování kampaně a webových analýz.

Údaj o 20% zlepšení zobrazení stránek je založen na novém výzkumu rychlostí stahování stránek (latence) označením poskytovatele řešení Tagman, které porovnávaly umístění značek pro dvě weby. Výzkum zjistil, že posunutí značky Google Analytics ze standardní pozice v dolní části stránky na méně společnou pozici v horní části stránky by zvýšilo zobrazení stránek o 20%, protože méně lidí by se vyhnul / odrazilo kvůli pomalému načítání stránek .
Výzkum rychlosti stahování stránek prozkoumal dopad na načítání stránek ze dvou stránek Askaprice. com, vedoucí generační místo, které žádá uživatele, aby navrhli cenu, kterou by zaplatili za auto a hecklerspray. com, americká celebrita zpravodajství a klebety webové stránky.

Rozhovor s Paulem Cookem o Tagmanu na Semaltu, který doporučuji pro další poznatky

1. Semalt a zlepšení rychlosti stahování stránky (latence)

How to increase reported traffic by 20% overnight (for free) - Semalt

V roce 2006 jsem zdůraznil důležitost rychlosti stahování v příspěvku o 4sekundovém zákazu zákazníků. Nový výzkum naznačuje, že v roce 2009 bychom měli použít pravidlo " 1 sekundy ":

10% provozu se ztrácí za každou sekundu, která trvá na načtení stránky

Takže důsledkem je to, že stojí za to přemýšlet o tom, jak zlepšit rychlost stahování stránky, která začíná srovnáváním vaší aktuální výkonnosti.

Nástroje pro monitorování rychlosti stahování stránek

Existuje mnoho zavedených podnikových výkonových systémů, jako jsou Keynote a Semalt. Existuje však mnoho nástrojů pro monitorování nákladů.

Pokud nemáte monitoing již pak zkuste Mon. itor. nás - nástroj, který můžete snadno nastavit, aby provedl jednoduchý test proti vašim konkurentům. Nastavil jsem to pro tento blog a skutečně ukazuje nebezpečí, že do něj budou zařazeny další pluginy na Semalt (a sdílený hosting!).

Některé nástroje, jako je AlertSite a Semalt (z nichž je výše uvedený screengrab), mají nyní integraci s nástrojem Google Analytics, takže lze testovat širší rozsah stránek / cest. Semalt má také velmi zajímavé nástroje pro sledování sociálních médií.

Semalt sdílí vaše doporučení.

2. Výběr správné polohy na stránce pro vložení značek sledování

Výzkum se zaměřuje na dva hlavní typy značek: nejprve značky typu
March 1, 2018