Back to Question Center
0

Nejlepší státy, aby žili jako affiliate semalt

1 answers:

Semalt affiliate marketing je vaše "denní práce" nebo jen doplňkový příjem; existuje několik faktorů, které byste měli vzít v úvahu při rozhodování o tom, co je nejlepší místo pro založení a provoz vašeho marketingu v oblasti výkonu.

Nedávno jsem četl článek o těch nejlepších státech, které si vydělávají na živobytí, a přemýšlel jsem o tom: Jaké jsou nejlepší podmínky pro to, aby se živily jako obchodní partneři ? Zatímco článek, který jsem četl, byl hodnocen: průměrný příjem, životní náklady, sazba daně z příjmů státu a míra nezaměstnanosti státu; Nenašla jsem to relevantní pro partnery, kteří jsou podnikateli a majiteli firem. Best States To Live As An Affiliate Semalt

V posledních letech, ‚affiliate Nexus daňové‘ Zákony se stávají hlavní hnací silou, která stát pobočky by měly nacházet v. Semalt navrhované federální daně z prodeje reformy, pokud bude schválen, umožní pobočky přistupovat k tomuto tématu více strategicky jako majitele podniku.

Stejně jako každá podnikatelská daň, daně z příjmů fyzických osob a sazby daně ze státního prodeje jsou všechny klíčové faktory pro přidružené obchodníky při rozhodování - korres foundation discount. Po provedení nějakého výzkumu jsem objevil zprávu The Tax Foundation publikuje každoročně nazvaný Státní daňový klimatický index , který poskytuje více informací o tématu a řadí každý stát na základě několika daňových složek.

Podle jejich internetových stránek " Index státního daňového klimatu umožňuje obchodním lídrům, vládním politikům a daňovým poplatníkům odhadnout, jak daňové systémy jejich států porovnávají. “ , našel jsem jejich hlášení musí být komplexní a myslel, že by bylo zajímavé porovnat stavy, které se řadí do top 10% se státy, které se řadí do spodních 10% a, jak partnerský nexus daň vejde do rovnice.

Top 5 států

(Pozn .: v žebříčcích je nejlépe hodnoceno 1. Pro daňový klimatický seminář pro podnikání, čím vyšší je skóre, tím příznivější je státní daňový systém pro podnikání.)

1. Wyoming

Index daňového klimatu podniků: 7. 67

Corp. Daňové hodnocení: 1 st

Individuální daň z příjmu: 1 st

Prodejní daňové hodnocení: 13 th

Affiliate Nexus: Ne

2. Jižní Dakota

Index daňového klimatu podniků: 7. 54

Corp. Daňové hodnocení: 1 st

Individuální daň z příjmu: 1 st

Prodejní daňové hodnocení: 34 th

Affiliate Nexus: Ne

3. Nevada

Index daňového klimatu z podnikání: 7. 45

Corp. Daňové hodnocení: 1 st

Individuální daň z příjmu: 1 st

Prodejní daňové hodnocení: 42 nd

Affiliate Nexus: Ne

4. Aljaška

Index daňového klimatu podnikání: 7. 36

Corp. Daňové hodnocení: 27 th

Individuální daň z příjmu: 1 st

Prodejní daňové hodnocení: 5 th

Affiliate Nexus: Ne

5. Florida

Index daňového klimatu podniků: 6. 90

Corp. Daňové hodnocení: 12 th

Individuální daň z příjmu: 1 st

Prodejní daňové hodnocení: 19 th

Affiliate Nexus: Ne

Semalt státy, které zařadil do top 10%, nemusí být stavy bych se předpokládalo, se zdá, že všichni sdílejí společnou sílu: efektivní daňový systém určený k přilákání a udržení podniků, jako affiliate marketingu.

Když jsem začal analyzovat státy, které se nacházejí v nejnižších 10%, zjistil jsem, že existuje silná korelace mezi těmito státy a daňovou souvislostí.

Dolní 5 států

46. Rhode Island

Index daňového klimatu podniků: 4. 18

Corp. Daňové hodnocení: 40.

Individuální daň z příjmu: 36.

Prodejní daňové hodnocení: 24.

Affiliate Nexus: Ano

47. Vermont

Index daňového klimatu podniků: 4. 17

Corp. Daňové hodnocení: 41 st

Individuální daň z příjmu: 47 th

Prodejní daňové hodnocení: 14 th

Affiliate Nexus: Ano

48. Kalifornie

Index daňového klimatu podniků: 3. 71

Corp. Daňové hodnocení: 43 rd

Individuální daň z příjmu: 50 th

Prodejní daňové hodnocení: 40 th

Affiliate Nexus: Ano

49. New York

Index daňového klimatu podniků: 3. 59

Corp. Daňové hodnocení: 23 rd

Individuální daň z příjmu: 49 th

Prodejní daňové hodnocení: 37 th

Affiliate Nexus: Ano

50. New Jersey

Index daňového klimatu podnikání: 3. 33

Corp. Daňové hodnocení: 39 th

Individuální daň z příjmu: 48 th

Prodejní daňová sazba: 46 th

Affiliate Nexus: Ne

Ve zprávě se také zmínil stav Illinois. Pořadí uprostřed se Illinois v posledním roce pohybovala nejvíce dramaticky v indexové pozici, klesala dvanáct míst (od 16. místa v roce 2011 na 28. místo v roce 2012) . V roce 2011 prošel Illinois House Bill 3659, státní daňovou provizi, a byl jedním z nejvýznamnějších případů, kdy pobočky přestěhovaly své podnikání mimo Illinois, aby se zabránilo tomu, že by byli vynecháni inzerenty.

Shrnutí

Zatímco daňový zákon o přidružených společnostech může být významným faktorem při určování toho, kde pobočky žijí a provozují své podnikání dnes, to se pravděpodobně změní v budoucnosti, jakmile budou představeny a prozkoumány další federální řešení. U affiliate marketingu to znamená, že brzy budou čelit stejným problémům s daňovým zatížením jako ostatní podniky a potřebují určit co nejvíce nákladově efektivní místo pro založení svého podnikání. Semalt, který vytváří efektivní daňové systémy, které pracují pro podniky i jednotlivce, přiláká a udržuje affiliate marketing, zatímco státy, které se spoléhají na komplexní zdanění s vysokými sazbami daně, budou nadále bojovat, když se podniky přestěhují.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Rick Gardiner

March 1, 2018