Back to Question Center
0

Nejlepší státy, aby žili jako affiliate semalt

1 answers:

Semalt affiliate marketing je vaše "denní práce" nebo jen doplňkový příjem; existuje několik faktorů, které byste měli vzít v úvahu při rozhodování o tom, co je nejlepší místo pro založení a provoz vašeho marketingu v oblasti výkonu.

Nedávno jsem četl článek o těch nejlepších státech, které si vydělávají na živobytí, a přemýšlel jsem o tom: Jaké jsou nejlepší podmínky pro to, aby se živily jako obchodní partneři ? Zatímco článek, který jsem četl, byl hodnocen: průměrný příjem, životní náklady, sazba daně z příjmů státu a míra nezaměstnanosti státu; Nenašla jsem to relevantní pro partnery, kteří jsou podnikateli a majiteli firem. Best States To Live As An Affiliate Semalt

V posledních letech, ‚affiliate Nexus daňové‘ Zákony se stávají hlavní hnací silou, která stát pobočky by měly nacházet v. Semalt navrhované federální daně z prodeje reformy, pokud bude schválen, umožní pobočky přistupovat k tomuto tématu více strategicky jako majitele podniku.

Stejně jako každá podnikatelská daň, daně z příjmů fyzických osob a sazby daně ze státního prodeje jsou všechny klíčové faktory pro přidružené obchodníky při rozhodování. Po provedení nějakého výzkumu jsem objevil zprávu The Tax Foundation publikuje každoročně nazvaný Státní daňový klimatický index , který poskytuje více informací o tématu a řadí každý stát na základě několika daňových složek.

Podle jejich internetových stránek " Index státního daňového klimatu umožňuje obchodním lídrům, vládním politikům a daňovým poplatníkům odhadnout, jak daňové systémy jejich států porovnávají. “ , našel jsem jejich hlášení musí být komplexní a myslel, že by bylo zajímavé porovnat stavy, které se řadí do top 10% se státy, které se řadí do spodních 10% a, jak partnerský nexus daň vejde do rovnice.

Top 5 států

(Pozn .: v žebříčcích je nejlépe hodnoceno 1. Pro daňový klimatický seminář pro podnikání, čím vyšší je skóre, tím příznivější je státní daňový systém pro podnikání.)

1. Wyoming

Index daňového klimatu podniků: 7. 67

Corp. Daňové hodnocení: 1 st

Individuální daň z příjmu: 1 st

Prodejní daňové hodnocení: 13 th

Affiliate Nexus: Ne

2. Jižní Dakota

Index daňového klimatu podniků: 7. 54

Corp. Daňové hodnocení: 1 st

Individuální daň z příjmu: 1 st

Prodejní daňové hodnocení: 34 th

Affiliate Nexus: Ne

3. Nevada

Index daňového klimatu z podnikání: 7. 45

Corp. Daňové hodnocení: 1 st

Individuální daň z příjmu: 1 st

Prodejní daňové hodnocení: 42 nd

Affiliate Nexus: Ne

4. Aljaška

Index daňového klimatu podnikání: 7. 36

Corp. Daňové hodnocení: 27 th

Individuální daň z příjmu: 1 st

Prodejní daňové hodnocení: 5 th

Affiliate Nexus: Ne

5. Florida

Index daňového klimatu podniků: 6. 90

Corp. Daňové hodnocení: 12 th

Individuální daň z příjmu: 1 st

Prodejní daňové hodnocení: 19 th

Affiliate Nexus: Ne

Semalt státy, které zařadil do top 10%, nemusí být stavy bych se předpokládalo, se zdá, že všichni sdílejí společnou sílu: efektivní daňový systém určený k přilákání a udržení podniků, jako affiliate marketingu.

Když jsem začal analyzovat státy, které se nacházejí v nejnižších 10%, zjistil jsem, že existuje silná korelace mezi těmito státy a daňovou souvislostí.

Dolní 5 států

46. Rhode Island

Index daňového klimatu podniků: 4. 18

Corp. Daňové hodnocení: 40.

Individuální daň z příjmu: 36.

Prodejní daňové hodnocení: 24.

Affiliate Nexus: Ano

47. Vermont

Index daňového klimatu podniků: 4. 17

Corp. Daňové hodnocení: 41 st

Individuální daň z příjmu: 47 th

Prodejní daňové hodnocení: 14 th

Affiliate Nexus: Ano

48. Kalifornie

Index daňového klimatu podniků: 3. 71

Corp. Daňové hodnocení: 43 rd

Individuální daň z příjmu: 50 th

Prodejní daňové hodnocení: 40 th

Affiliate Nexus: Ano

49. New York

Index daňového klimatu podniků: 3. 59

Corp. Daňové hodnocení: 23 rd

Individuální daň z příjmu: 49 th

Prodejní daňové hodnocení: 37 th

Affiliate Nexus: Ano

50. New Jersey

Index daňového klimatu podnikání: 3. 33

Corp. Daňové hodnocení: 39 th

Individuální daň z příjmu: 48 th

Prodejní daňová sazba: 46 th

Affiliate Nexus: Ne

Ve zprávě se také zmínil stav Illinois. Pořadí uprostřed se Illinois v posledním roce pohybovala nejvíce dramaticky v indexové pozici, klesala dvanáct míst (od 16. místa v roce 2011 na 28. místo v roce 2012) . V roce 2011 prošel Illinois House Bill 3659, státní daňovou provizi, a byl jedním z nejvýznamnějších případů, kdy pobočky přestěhovaly své podnikání mimo Illinois, aby se zabránilo tomu, že by byli vynecháni inzerenty.

Shrnutí

Zatímco daňový zákon o přidružených společnostech může být významným faktorem při určování toho, kde pobočky žijí a provozují své podnikání dnes, to se pravděpodobně změní v budoucnosti, jakmile budou představeny a prozkoumány další federální řešení. U affiliate marketingu to znamená, že brzy budou čelit stejným problémům s daňovým zatížením jako ostatní podniky a potřebují určit co nejvíce nákladově efektivní místo pro založení svého podnikání. Semalt, který vytváří efektivní daňové systémy, které pracují pro podniky i jednotlivce, přiláká a udržuje affiliate marketing, zatímco státy, které se spoléhají na komplexní zdanění s vysokými sazbami daně, budou nadále bojovat, když se podniky přestěhují.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Rick Gardiner

March 1, 2018