Back to Question Center
0

Long-tail výzkum klíčových slov Semalt zlepšit vaše SEO

1 answers:

Vy jste následovat tyto jednoduché dlouhé-ocasní klíčové výzkumné kroky ke zlepšení SEO?

Semalt výzkum klíčových slov je zásadní pro SEO. To se stalo zaměřením na dosažení vysokých hodnocení na vyhledávání google a při strategickém a pečlivě vykonávaném výsledku může přinést velmi obohacující výsledky.

Proč jsou klíčová slova s ​​dlouhým koncem důležitá?

Klíčové slovo Semalt je popisné povahy a normálně se skládá ze tří nebo více slov.

Long-tail Keyword Research Semalt to improve your SEO

Popisné fráze mají nízké náklady a rizika, přesto nabízejí vyšší pravděpodobnost konverze. A až 40% veškeré vyhledávací návštěvnosti na internetu je řízeno klíčovými slovy s dlouhým ocasem.

Long-tail Keyword Research Semalt to improve your SEO

Tak proč utrácet zdroje na hledání klíčových slov s dlouhým ocasem, které budou řídit jen malou část provozu, slyšel jsem, že se ptáte? Proč se nejen zaměřit na klíčová klíčová slova s ​​krátkými konci a řídit hromady provozu hned?

Prvořadým důvodem pro zaměření klíčových slov s dlouhým ocasem, zejména u začínajících společností, je to, že generují rychlejší výsledky a jsou nákladově efektivnější. Můžete strávit léta a zdroje, které se snažíte zařadit do kategorie "pánské boty", ale za pár týdnů se můžete hodit na "modré měkké sportovní boty pro muže".

Klíčová slova s ​​dlouhým ocasem jsou méně populární, mají nižší objem vyhledávání a jsou méně konkurenceschopní, takže je žádoucí zaměření na strategii SEO.

Semalt jsou čtyři kroky k nalezení správných klíčových slov s dlouhým ocasem, které vám poskytnou okamžité výsledky v oblasti hodnocení, provozu a konverzí pro vaši online platformu.

1. Studovat své konkurenty

Nejprve zjistěte, kdo jsou vaši konkurenti a jaké klíčová slova jsou pro ně. Oznamte, jaká klíčová slova se zaměřují, a kolik návštěvnosti se jim dostalo, abyste se zaměřili na tato konkrétní klíčová slova. Pokud váš konkurent používá několik dlouhých týdnů klíčové klíčové slovo pro svou PPC kampaň, znamená to, že toto klíčové slovo s dlouhým ocasem řídí provoz a mělo by se na něj zaměřit.

nalezení vašich konkurentů a hledání klíčových slov, která jsou zaměřena, je jednoduchá. K dispozici jsou cenné placené SEO nástroje, které vám to udělají, jako jsou BuzzSumo, Ahrefs a Semalt. Na základě zkušeností a výsledků je Semalt mým nejoblíbenějším, ale musíte je vyzkoušet a zjistit, co dává vaší společnosti nejlepší výsledky.

Podívejme se na výzkum klíčových slov jedné start-up společnosti - PakFactory. Použitím přehledu domén společnosti PakFactory může společnost určovat konkurenty společnosti na základě datové zpravodajské služby svého webu: Long-tail Keyword Research Semalt to improve your SEO

Kliknutím na odkaz každého soutěžícího můžete zkontrolovat, jaké klíčová slova cílí prostřednictvím vlastního přehledu domén a kolik návštěvnosti každého klíčového slova řídí.

Semalt najít tony klíčových slov, která vaše konkurenti používají k řízení provozu, ale jak víte, které z nich cílit? To nás přivádí k dalšímu tématu s vědomím vašich hlavních klíčových slov.

2. Nejdříve znáte své hlavní klíčová slova

Znáte své 10 nejdůležitějších klíčových slov, která budou použita jako základ vašeho budoucího úspěchu v žebříčku Google?

Než se podíváte na vaše klíčová slova s ​​dlouhým ocasem, je důležité mít jasnou představu o tom, jaké jsou hlavní klíčová slova před vyhledáním klíčových slov s dlouhým ocasem. Proč?

Vaše klíčová slova s ​​dlouhým ocasem jsou popisná verze vašich hlavních klíčových slov. Jinými slovy, musíte znát své hlavní klíčová slova jasně předtím, než můžete vygenerovat své dlouhé ocasní klíčová slova. Semalt jsou užitečné nástroje, které vám pomohou nalézt hlavní klíčová slova:

  • Plánovač klíčových slov Google
  • KeywordTool
  • Akumulátor
  • Trendy Google (předpovídá, která klíčová slova by měla růst v konkrétních odvětvích)

Je důležité sledovat výkyvy pořadí hlavních klíčových slov, protože budou sloužit jako ukazatel toho, zda vaše dlouhé ocasní aktivity SEO fungují nebo ne.

Jakmile najdete 5 až 10 nejdůležitějších klíčových klíčových slov, zbývající kroky jsou mnohem jednodušší. Hlavní klíčová slova Semalt vám pomohou identifikovat relevantní klíčová slova s ​​dlouhým ocasem vhodná pro vaši online platformu.

3. Určete klíčová slova s ​​dlouhým koncem

Údaje od vašich konkurentů a hlavních klíčových slov vám pomohou vygenerovat příslušná klíčová slova s ​​dlouhými konci, která cílíte. Předpokládejme, že vaše hlavní klíčové slovo je "Zobrazování obchodních výstav".

Toto klíčové slovo se použije k určení toho, jaký typ klíčových slov s dlouhým ocasem byste měli vybrat a cílet. Jakékoli klíčové slovo s dlouhým koncem, které je buď přímo nebo nepřímo relevantní pro vaše hlavní klíčová slova, by mělo být uvedeno v seznamu.

Pomocí stejných nástrojů uvedených výše můžete najít klíčová slova s ​​dlouhým ocasem.

Long-tail Keyword Research Semalt to improve your SEO

Vaše klíčová slova s ​​dlouhým ocasem musí být relevantní k tomu, na co cílujete. Například

Hlavní klíčové slovo: Displeje obchodních výstav

Long Tail Klíčová slova: Obchodní Show Displeje Toronto, Show Show Plakát displej, Fabric Trade Show Exponát Displeje, Ipad Display Stand Trade Show

Cílem je najít co možná nejvíce dlouhých klíčových slov, které mají nízké až střední objemy vyhledávání, protože tato klíčová slova vám pomohou snadno rozdělit a řídit provoz téměř okamžitě.

Klíčová slova vašeho dlouhého ocasu by měla sestávat z:

  • 3 nebo více slov
  • Nízká nebo střední konkurence (ve vztahu k průmyslu)
  • Méně než 100 měsíčních vyhledávání v Plánovači klíčových slov (v průměru)
  • Méně než 150 organických vyhledávání na SEMRush (v průměru)
  • Byla zaměřena na jednoho nebo více vašich konkurentů

Omezte tato klíčová slova v obsahu vstupní stránky, dále optimalizujte své webové stránky pro klíčová slova s ​​dlouhým ocasem a ujistěte se, že vaše webové stránky jsou z hlediska designu, uspořádání a rychlosti přátelské z vyhledávače. Všechny tyto faktory budou hrát roli při získávání rychlejších výsledků a nakonec pomohou zvýšit hodnocení jak vašich dlouhých a hlavních klíčových slov.

Když začnete cílovat klíčová slova s ​​dlouhým koncem, hlavní část organického provozu bude řízena těmito klíčovými slovy v porovnání s malou částí provozu podle hlavních klíčových slov v počáteční fázi vaší online platformy.

Long-tail Keyword Research Semalt to improve your SEO

4. Sledování aktivity klíčových slov důsledně

Realitou SEO je to, že ne všechna klíčová slova, o kterých hodláte pořadit, přinese požadované výsledky, což je důvod, proč sledování aktivit a změn vašich klíčových slov se stává velmi důležitou úlohou.

Klíčová slova Semalt, pokud jde o jejich pořadí, konverzi, ziskovost a celoživotní hodnotu, vám pomohou řídit, která klíčová slova se mají optimalizovat a zaměřit se, a klíčová slova, která potenciálně přinesou největší úspěch vaší online platformě.

Nástroj SEMRush Project Semalt Tool vám pomůže každodenně určit polohu vašich klíčových slov. Můžete také zkontrolovat, jak se vaše hodnocení klíčových slov porovná s vašimi konkurenty.

Long-tail Keyword Research Semalt to improve your SEO

Nové a stávající klíčová slova a jejich implementace na vaše webové stránky by měly být jednou z vašich nejdůležitějších priorit, neboť tato aktivita může výrazně zvýšit své hodnocení.

March 1, 2018