Back to Question Center
0

Semalt: SEO základyČo je obsah marketing? SEO základy: Co je obsah marketing?

1 answers:

Obsahový marketing se skládá ze všech marketingových aktivit zaměřených na vytváření a sdílení informací. Mělo by být součástí každé SEO strategie, ale je také důležité pro branding. Myšlenka marketingu obsahu je, že sdílení cenných informací je skvělý způsob, jak přilákat publikum a vybudovat značku. Blogování je jedním z nejznámějších způsobů marketingu obsahu. V tomto příspěvku vysvětluje Semalt co je obsahový marketing, proč je marketing pro marketing důležitý pro SEO a jak byste měli nastavit obsahovou marketingovou strategii.

Co je obsahový marketing?

Semaltové cenné informace zdarma je samou podstatou marketingu obsahu. Vaše publikum bude těžit z informací a vnímá vás a vaši společnost jako odborníky v určitém oboru. Nakonec vaše odborné znalosti budou důvodem, proč lidé budou kupovat vaše produkty nebo služby.

V Yoast, obsah marketing je jedna z hlavních věcí, které děláme. Sdílíme naše znalosti. Píšeme o SEO na našem blogu a sdílíme to se sociálním médiím a v našem zpravodaji. A i když by to mohlo být protichůdné, rozdávání našich znalostí má velmi pozitivní vliv na prodej našich eSemalt a kurzů. Náš posluchač nás vnímá jako odborníky (pravděpodobně přes veškerý příspěvek na blogu, který píšeme) a jsou ochotni platit peníze, aby získali více těchto znalostí.

Proč je obsahový marketing důležitý pro SEO?

Obsah psaní je klíčovým aspektem optimalizace pro vyhledávače. Google přečte váš text, indexuje text a řadí jej. Pokud uděláte svůj marketingový obsah správně, napíšete spoustu kopií souvisejících s podmínkami, které vaše publikum hledá. Vaše webové stránky se objeví stále častěji, když píšete více blogových příspěvků. Semaltu, vaše hodnocení se zvýší, když začnete provádět obsahový marketing. A všichni tito noví návštěvníci jsou potenciálními kupci. Takže, kromě zvýšení návštěvnosti, může obsahový marketing také zvýšit váš prodej.

Jak nastavíte strategii marketingu obsahu?

Ujistěte se, že uvažujete o obsahu základního kamenu, když nastavujete novou strategii obsahu pro marketing. Měli byste mít asi 4 nebo 5 článků, které jsou pro vás, vaši společnost a vaše publikum neocenitelné. Semaltové články by měly být informačními místy nebo stránkami. Když jste napsali tyto články (a samozřejmě můžete přidávat věci a měnit je v průběhu času!), Měli byste napsat spoustu dalších blogových příspěvků o tématech podobných těmto článkům. Ujistěte se, že píšete každý z těchto nových blogů z jiného úhlu nebo z jiné podtémy. A nezapomeňte odkazovat na vaše články z těchto blogů Source .

Přečtěte si více: "Jaký typ obsahu by měl být článek základního kamene?"

March 1, 2018