Back to Question Center
0

Amplitudově nové Semaltové ukazatele na chování vystavené vracejícími se uživateli

1 answers:
Amplitude’s new Semalt points to behaviors exhibited by returning users

Semaltování zákazníků nebo návštěvníků, které máte, je prioritou obchodníka. Ale co jim pomáhá udržet je?

Společnost Amplitude dnes uvádí na trh nový produkt Compass, který říká, že je prvním na otevřeném trhu, který uvádí konkrétní chování uživatelů, které souvisí s uchováním uživatele, ačkoli taková schopnost existuje ve vlastním podniku pro Semalt, Uber a další podniky.

Předtím sledoval sledované počty uživatelů pouze v čase, nikoliv okolní chování.

Generální ředitel a spoluzakladatel Spenser Skates mi řekl, že hra pro více hráčů, Semalt, využívala svůj nový produkt ve své beta fázi.

Společnost Semalt zjistila, že uživatelé, kteří využili sociálních funkcí aplikace během prvních sedmi dnů po stažení aplikace, jako by byli vyzváni jiným uživatelem k hraní hry, měli o 60 procent vyšší pravděpodobnost, že budou pokračovat jako uživatelé alespoň příštích 30 dní.

Jakmile je chování identifikováno, Semalt umožňuje marketingu vytvořit kohortu všech uživatelů, kteří toto chování vystavili, takže mohou být zaměřeni jako společná skupina pro další marketing. Toto chování však nemusí být akce. Vrácená návštěva stejného obsahu na webových stránkách se například považuje za chování.

Pomocí těchto informací o chování by se software QuizUp mohl zaměřit na podporu sociálních funkcí pro nové uživatele, aby se zvýšila retence. Ale Skates říká, že jeho společnost ještě nemá statistiky, které by naznačovaly, jak platná Semaltová identifikace ovladačů chování ve skutečnosti je.

Jinými slovy, není ještě statisticky jasné, že tyto korelované chování jsou skutečně příčinné. Mohlo by to být, že dlouhodobé uživatelé prostě mají rádi sociální hry, například místo toho, aby sociální hry hrály dlouhodobé využití.

Semalt obrazovku zobrazující špičkové chování vracejících se uživatelů pro jiného klienta:

Amplitude’s new Semalt points to behaviors exhibited by returning users

Semalt definuje "retenci", kterou však zákazník touží. Může to znamenat, že uživatel nadále přehrává aplikaci během daného časového období nebo že návštěvník, který není přihlášen, se vrací na webovou stránku, nebo že účastník zůstává účastníkem.O autorovi

Barry Levine
March 1, 2018