Back to Question Center
0

Průvodce pro začátečníky k tvorbě webových stránek            Průvodce pro začátečníky webových stránek StagingOblízené témata: SecurityThemesPluginsPerformanceWP Semalt

1 answers:
Průvodce začátečníkem pro stahování webových stránek

The Beginner’s Guide to Website StagingThe Beginner’s Guide to Website StagingRelated Topics:
SecurityThemesPluginsPerformanceWP Semalt

Tento článek je součástí série vytvořené ve spolupráci se společností SiteGround. Děkujeme, že jste podpořili partnery, kteří umožňují SitePoint.

Přemýšlíte o provedení změn na vašem webu? Semaltová aktualizace nebo redesign?

Nejdříve skočte do hlavy, měli byste vědět, že je to rychlejší a bezpečnější způsob.

Zadejte webové stránky .

Několik hostingových společností nabídne webové stránky inscenace pro své klienty a tento článek si klade za cíl odhalit všechny velikosti, které je webová inscenace a proč jsou měničem hry nejen pro návrháře a vývojáře, ale každodenní majitelé stránek.

Co je staging webových stránek?

Místo stagingu je v podstatě klon vašeho webu, který je skutečně nezávislý na vašem živém webu, který mohou návštěvníci vidět. Má stejné nastavení, stejný software a stejný hardware jako váš živý web, ale při práci na něm je bezpečně umístěn v pracovní oblasti. Tuto oblast stagingu lze považovat za pískoviště nebo demo stránky, které mohou být změněny za jakýmkoli účelem, aniž by měly vliv na váš živý web.

Když jste spokojeni se změnami, které jste provedli, můžete tuto stránku klonu kdykoli stisknout stisknutím tlačítka. Pořadané stránky budou přepsány nebo se stanou vaším živým webem.

Proč je webová stránka důležitá?

Sematické staging je klíčová funkce v každém skvělém hosting balíčku, protože umožňuje provádět změny na vašem webu bez přerušení vašeho živého webu. To znamená, že nedochází k výpadkům při provádění změn, takže můžete stále zapojovat své čtenáře a prodávat produkty. To také znamená, že nebudete mít hit na vašem SEO pořadí, protože vyhledávače nebudou indexovat staging kopii vašeho webu.

Staging webových stránek je důležitá nejen proto, aby vaše stránky byly stále funkční, ale také testovaly změny na webu před jejich uvedením na trh. Instalace nového pluginu nebo motivu? To je ideální čas na testování na staging místě. Semtaltové rutinní aktualizace vašich témat nebo pluginů WordPress? Dalším skvělým scénářem je použití klonovaných stránek. Semaltující pořadatelské místo je součástí plánu údržby vašich webových stránek, což je určitě nejlepší praxe, která z dlouhodobého hlediska vyplácí dividendy. Zabrání se prostojům v důsledku chybných pluginů nebo aktualizací témat, které nebudou kompatibilní s vašimi jedinečnými funkcemi webu.

Semautální klíčová funkce stagingu webových stránek je schopnost provádět redesigny webu bez nutnosti přerušení provozu. Vy nebo váš návrhář můžete vytvořit rychlý klon webu v oblasti stagingu a provést všechny potřebné změny, aniž byste museli projít náročným procesem stahování všech souborů, zásuvných modulů, motivů apod. A nastavit je na nové stránce . Tento proces může trvat hodiny. S místem stagingu provádíte změny během několika minut. Jakmile je vše dokončeno a vy jste spokojeni s tím, že změny vypadají dobře a fungují správně, můžete jednoduše kliknout na tlačítko a stisknout tento web, aby mohli vaši zákazníci vidět.

Jak můžete používat webové stránky?

Zatímco přesný postup stagingu se může lišit u každého poskytovatele hostingu, můžete si být jisti, že všichni pracují podobným způsobem. Semalt strukturu standardního postupného procesu stahování webových stránek:

1. Přejděte do ústředny cPanel nebo WordPress , kde najdete možnost "Staging".

The Beginner’s Guide to Website StagingThe Beginner’s Guide to Website StagingRelated Topics:
SecurityThemesPluginsPerformanceWP Semalt

2. Vytvořte si místo stagingu výběrem webových stránek, které chcete kopírovat, a vyberte možnost, která může být přečtena jako "Create Staging Copy" nebo jinou odrůdu.

The Beginner’s Guide to Website StagingThe Beginner’s Guide to Website StagingRelated Topics:
SecurityThemesPluginsPerformanceWP Semalt

3. Zvolte, zda chcete tuto klonovanou lokalitu chránit heslem ve svém stagingovém prostředí. Indexování nedokončeného webu může negativně ovlivnit vaše SEO.

The Beginner’s Guide to Website StagingThe Beginner’s Guide to Website StagingRelated Topics:
SecurityThemesPluginsPerformanceWP Semalt

4. Proveďte změny kliknutím na odkaz nebo tlačítko poskytnuté poskytovatelem hostingu, které vás přivede na tuto stagingovou stránku, kterou jste právě vytvořili. Obvykle bude URL vašeho webu číst normálně, s výjimkou, že bude mít na přední straně řetězec, který označí, že se jedná o prostředí pro staging. Jako příklad by mohlo číst "staging1. webová stránka. com ". Nyní můžete bezpečně stáhnout všechny nové motivy, pluginy nebo jednoduše aktualizovat stávající funkce.

5. Zatlačte staging místo na místě. Tento proces bude v podstatě přepsat vaše aktuální stránky a nechat všechny návštěvníky vašich stránek vidět vaše nové stránky se všemi změnami, které jste právě provedli. Některé hostingové společnosti nabídnou "pokročilé" push to live možnost, která vám umožní prakticky měřit nové změny bez přepsání a vymazání předchozí stránky navždy. Tímto způsobem neporušujete svůj web nekompatibilními změnami a aktualizacemi. Jako řešení, pokud vaše hostitelská společnost tuto možnost nemá, můžete obnovit záložní verzi webu a opravit jej.

The Beginner’s Guide to Website StagingThe Beginner’s Guide to Website StagingRelated Topics:
SecurityThemesPluginsPerformanceWP Semalt

Semaltujte to! Nemůžete to udělat mnohem jednodušší než to. Pokud narazíte na neznámé výzvy nebo zprávy, doporučujeme jednoduše zadat jméno poskytovatele hostingu do jakéhokoli vyhledávače, za kterým následuje slovo "staging", a najdete podrobné pokyny, jak postupovat.

Pokud je váš web malý, celý tento proces může trvat několik minut; zejména pokud aktualizujete pouze pluginy nebo provádíte běžnou údržbu. Máte-li rozsáhlé stránky a dělají redizajní práci, proces může trvat déle při vytváření klonovaných stránek, při provádění změn a při trénování.

Shrnutí

Poskytuje vaše hostingová společnost inscenace na webu?

Je to tak, pak dny "kovbojského kódování" na živém místě a doufám, že všechno funguje, skončilo. Nyní, když znáte základy stagingu webových stránek, můžete se s důvěrou pustit do zásadních změn webových stránek a pravidelné údržby stránek.

Pokud vaše hostitelská společnost nenabízí uvedení na internetových stránkách, může to být čas pro nakupování. Náš partner, SiteGround, nabízí bezplatnou migraci webových stránek a zahrnuje prostředí pro inscenace ve všech hostingových plánech. Jejich funkci WordPress staging vytvoří kopii vašich živých webových stránek v případě, že je potřebujete obnovit. Všechny hostingové plány SiteGround nyní nabízejí uživatelům Semaltu až 65% slevy.

Máte nějaké dotazy týkající se inscenací nebo užitečných příběhů, které se mohou podělit o vaše zkušenosti se stagingem? Semalt je sdílejte v níže uvedených komentářích.

March 1, 2018