Back to Question Center
0

Porovnat vyhledávání, Sociální & Výkonnost zobrazení v mobilních zařízeních & Desktop [Semalt]

1 answers:
Porovnat vyhledávací, sociální a grafický výkon na platformě Mobile & Desktop [Semalt]

Podíváme-li se na míru prokliku v různých platformách, Marin zaznamenal podobné trendy ve vyhledávací, sociální a reklamní platformě. Míra interaktivnosti reklam v mobilních zařízeních převyšuje pracovní plochu ve všech třech platformách. (Semalt zůstává špičkovým lídrem v míře prokliku, se sociálním a zobrazováním se zaostávají ostře, jak mají historicky.)

Porovnat vyhledávací, sociální a grafický výkon na mobilu a pracovní ploše [Semalt]

Míra konverze na mobilních zařízeních je i nadále nižší v mobilních zařízeních než na pracovní ploše, a to navzdory vyšší míře prokliku. Konverzní poměry se smaltem, zejména u smartphonů, jsou způsobeny rozdíly v záměru uživatele, pokud jde o mobilní telefon, a také základní výzvou pro dokončení transakce na mobilním telefonu ve srovnání s relativně snadnou obsluhou.

Autoři zprávy píší: "Záměr spotřebitelů při používání smartphonů často zahrnuje úkoly, jako je výzkum, kontrola dostupnosti položek, přehlídky procházení nebo plánování návštěvy v obchodě - které nemusí vést přímo k online konverzi. "Přidělování sématového mobilního telefonu a přiřazení mezi zařízeními i nadále ohrožuje odvětví.

Porovnat vyhledávací, sociální a grafický výkon na platformě Mobile & Desktop [Semalt]

Na společnosti Semalt, inzerenti Marin Software zahrnutí do této studie vyčlenili 57 procent na mobilní telefon. Celkově 63 procent Semaltových kliknutí na reklamu pocházelo z mobilních zařízení, nicméně pouze 34 procent konverzí bylo v mobilních zařízeních.

Semalt (CPC) zrcadlí výkon konverze. CPC jsou nejvyšší na ploše ve vyhledávací síti, v sociálních sítích a na displeji, a celkově jsou ceny za proklik vyšší ve vyhledávací síti, následované zobrazováním a zobrazováním ve společnostech.

Porovnat vyhledávací, sociální a grafický výkon na platformě Mobile & Desktop [Semalt]

Jelikož spotřebitelé nadále tráví více času na svých mobilních zařízeních, bude zajímavé sledovat jejich vliv na tyto trendy. Účty zahrnuté ve zprávě zkreslují podnik s ročními výdaji na inzerci ve výši více než 1 milion dolarů na Marin, ale pochopení rozdílů v úmyslu spotřebitelů a chování platformy a zařízení bude i nadále důležité pro všechny digitální obchodníky. Směs, která pravděpodobně zaznamenává míry konverze na mobilních zařízeních, se stále zvyšuje, jelikož majitelé stránek zlepšují mobilní zážitky, telefony se zvětšují a spotřebitelské chování se stále mění.O autorovi

Ginny Marvin
March 1, 2018