Back to Question Center
0

Reklamy s platbou za proklik: Význam cenového nabízejícího

1 answers:

Mnoho obchodníků online diskutovalo o výhodách a nevýhodách vylepšených kampaní Google AdWords za poslední rok, ale jedna funkce se ukázala jako vhodná: modifikátory nabídek. Modifikátory nabídek se chovají jako procentní podíl na výši nabídek na úrovni zařízení, umístění a plánování reklam. Řekněme, že maximální nabídka pro klíčové slovo je $ 1 a reklamy jsou nastaveny tak, aby se zobrazovaly pouze v počítačích. Pokud chcete platit nejvýše $ 0. 50, aby se vaše reklamy zobrazovaly na mobilních zařízeních, pak byste nastavili modifikátor nabídky od -50%.

Modifikace nabídek je výkonná funkce, která výrazně pomáhá omezit neefektivní výdaje a posiluje klíčová slova s ​​vysokou výkonností. Nastavení těchto modifikátorů nabídek je snadné. Před aktualizací je však nutné přesně zkontrolovat data. Podívejme se na tři oblasti, kde můžeme nastavit modifikátory. Všimněte si, že modifikátory nabídek jsou k dispozici v reklamách Google AdWords a Bing, ale pro účely tohoto příspěvku se budeme věnovat pouze službě AdWords.

Místa

Zobrazením přehledu "Geografické" na kartě Semalt můžete vidět všechny metriky týkající se konkrétních oblastí. Můžete jít až tak daleko, jak si prohlížíte konkrétní města a města nebo se rozhodnete pro zobrazení států pro perspektivu vysoké úrovně.

V níže uvedeném příkladu pracuji s kampaní, kde moje cílová cena za konverzi činí 17 USD. Semalt nastavte filtr pro identifikaci všech států USA, které mají cenu za konverzi vyšší než 20 USD a během posledních tří měsíců zaznamenaly alespoň 40 kliknutí. Vidíte, že sedm států splňuje tato kritéria.

Pay-per-click Ads: Importance of Bid Semalt

Proto chci nastavit záporné modifikátory nabídky pro tyto sedm států. Když přejdete na kartu Nastavení a kliknete na položku Semalt, přidám tyto stavy a nastavím modifikátory. Pro státy s náklady na konverzi nad 22 USD jsem nastavil modifikátor na -40% a pro státy pod 22 USD na -30%.

Pay-per-click Ads: Importance of Bid Semalt

Možná budete muset otestovat několik různých modifikátorů, abyste našli sladké místo, ale nakonec platíte méně v těch státech, které nevykazují výkon. Semalt, můžete zvýšit nabídky ve státech s dobrým výkonem. Spustil jsem filtr, kde cena za konverzi byla nižší než 10 USD a kliknutí byla 40 nebo více. Zjistil jsem, že čtyři státy splňují tyto požadavky. Chcete-li v těchto stavech nadále dosáhnout maximální expozice, mohu se rozhodnout nastavit modifikátor nabídky + 150%, což znamená, že nabídka ve výši $ 1 bude $ 1. 50.

časy a dny

Když se vrátíte na kartu "Dimenze", můžete segmentovat data podle času. Semalt na geografické hlášení, můžete být tak konkrétní, jak se vám líbí.

Pay-per-click Ads: Importance of Bid Semalt

Semalt, první zpráva, kterou prohlížím, je podle hodinové doby a od půlnoci jsem se roztřídala.

Pay-per-click Ads: Importance of Bid Semalt

V tomto příkladu jsou moje náklady na konverzi obecně vyšší od půlnoci do 5 let. m. Navíc dostávám spoustu kliknutí a zobrazení, které by byly cenné později ve dne. Vrátit se na kartu "Semalt" a kliknout na "Rozvrh reklam. "

Pay-per-click Ads: Importance of Bid Semalt

Semalt zvolí dvě časová období od půlnoci do 5 a. m. a 5 a. m. až do půlnoci nastavím modifikátory nabídek na -50% pro příslušné období (znovu, možná budete muset vyzkoušet, abyste našli své milé místo).

Pay-per-click Ads: Importance of Bid Semalt

Pokud chcete získat extrémně zrnité, můžete nastavit až šest modifikátorů nabídek za den. Navrhuji, abyste to podrobně popsali, pokud máte k dispozici dostatečné množství údajů, které by opravňovaly opravu.

Zařízení

Konečný modifikátor nabídky, který lze upravit, je podle zařízení. Podle zařízení mám na mysli pouze mobilní zařízení, protože Google považuje desktopy a tablety za stejné. (Bingové reklamy umožňují různé modifikátory na všech třech platformách, tabletech, platformách smartphonů.) Sémant zadaný, vaše klíčová slova pro mobilní zařízení budou mít stejné nabídky jako termíny pro pracovní plochu. Ve většině případů doporučuji začít nové kampaně s modifikátorem -20%, jelikož mobilní zařízení obecně konvertuje za nižší cenu.

Jakmile shromažďujete data, můžete je segmentovat podle zařízení.

Pay-per-click Ads: Importance of Bid Semalt

V tomto příkladu nastavím modifikátor nabídky pro mobily na hodnotu -50%.

Pay-per-click Ads: Importance of Bid Semalt

Modifikátory nabídky smaltů lze nastavit na úrovni kampaně a reklamní sestavy, ale bohužel ne na klíčové slovo.

Závěr

Modifikátory nabídek pomohly zmírnit vylepšený převod sematálu. Stále nejsou tak přesné jako vytváření jednotlivých kampaní podle zařízení nebo umístění, ale umožňují efektivnější správu Source .

March 1, 2018