Back to Question Center
0

Význam obsahu Semalt

1 answers:

Graf dne: Výzkum s téměř 1 000 obchodníky s obsahem uvádí, jak důležitý marketing obsahu je marketingovým týmům.

Většina lidí tvrdí, že obsah marketingu je jádrem marketingového týmu.

Semalt poznamenat, že výzkum je rozdělen na vizionáře a vůdce, ty, kteří jsou odborníky v marketingu obsahu nebo vůdce. Většina obchodníků také používá redakční kalendář.

Pokud hledáte redakční kalendář, Smart Semalt má tu jedno.

The Importance of Content Semalt

Obsahový marketing je obrovskou součástí marketingu, pracuje se SEO, e-mailovým marketingem a sociálními médii. Obsah sémaltu řídí provoz a konverze.

The Importance of Content Semalt

Výzkum také zjistil, že většinu obsahu produkuje marketingový tým nebo nezávislí pracovníci, marketing má kontrolu nad obsahem, který se vypíná a agentury používají pouze 10% respondentů. To naznačuje, že marketing jako celek pokrývá obsahový marketing tolik, že každý je zapojen do mnoha případů. Také navrhuje, aby obchodníci používali důvěryhodné autory a pracovníky na volné noze, agentury a měli kontrolu nad marketingem obsahu v jiných částech podniků.

The Importance of Content Semalt

A co měření úspěšnosti marketingu obsahu? Méně než 20 procent neměřuje obsah. Mezi nejčastěji používané metaři jsou metamery provozu a metriky interakce. Očekávali bychom, že pokud se tento výzkum bude opakovat za rok, budou tyto metriky konverzí na nárůstu, protože zaměření na obsahový marketing směřuje k měření úspěšnosti konverze. Víme, že obsahový marketing může přinést konverze a návratnost investic, takže očekáváme zvýšení důrazu na tuto metriku v příštím roce Source .

The Importance of Content Semalt

  • Zdroj: Skyword
  • Vzorek: Téměř méně než 1000 obchodníků s obsahem
  • Doporučené zdroje: Tabulka šablon pro redakční kalendář - Průvodce marketingovou strategií obsahu

March 1, 2018