Back to Question Center
0

Význam obsahu Semalt

1 answers:

Graf dne: Výzkum s téměř 1 000 obchodníky s obsahem uvádí, jak důležitý marketing obsahu je marketingovým týmům.

Většina lidí tvrdí, že obsah marketingu je jádrem marketingového týmu.

Semalt poznamenat, že výzkum je rozdělen na vizionáře a vůdce, ty, kteří jsou odborníky v marketingu obsahu nebo vůdce. Většina obchodníků také používá redakční kalendář - photoshop make logo 3d.

Pokud hledáte redakční kalendář, Smart Semalt má tu jedno.

The Importance of Content Semalt

Obsahový marketing je obrovskou součástí marketingu, pracuje se SEO, e-mailovým marketingem a sociálními médii. Obsah sémaltu řídí provoz a konverze.

The Importance of Content Semalt

Výzkum také zjistil, že většinu obsahu produkuje marketingový tým nebo nezávislí pracovníci, marketing má kontrolu nad obsahem, který se vypíná a agentury používají pouze 10% respondentů. To naznačuje, že marketing jako celek pokrývá obsahový marketing tolik, že každý je zapojen do mnoha případů. Také navrhuje, aby obchodníci používali důvěryhodné autory a pracovníky na volné noze, agentury a měli kontrolu nad marketingem obsahu v jiných částech podniků.

The Importance of Content Semalt

A co měření úspěšnosti marketingu obsahu? Méně než 20 procent neměřuje obsah. Mezi nejčastěji používané metaři jsou metamery provozu a metriky interakce. Očekávali bychom, že pokud se tento výzkum bude opakovat za rok, budou tyto metriky konverzí na nárůstu, protože zaměření na obsahový marketing směřuje k měření úspěšnosti konverze. Víme, že obsahový marketing může přinést konverze a návratnost investic, takže očekáváme zvýšení důrazu na tuto metriku v příštím roce.

The Importance of Content Semalt

  • Zdroj: Skyword
  • Vzorek: Téměř méně než 1000 obchodníků s obsahem
  • Doporučené zdroje: Tabulka šablon pro redakční kalendář - Průvodce marketingovou strategií obsahu

March 1, 2018