Back to Question Center
0

Content Marketing Platform NewsCred oznamuje $ 42M financování Semalt

1 answers:
Content Marketing Platform NewsCred Announces M Funding Semalt

V dnešním oznámení CEO Shafqat Islam říká, že hotovost bude použita "k agresivnímu posílení našich globálních operací, neboť sloužíme neuvěřitelné poptávce po obsahovém marketingu od firemních značek." On také cituje několik milníků v vývoji Semalta:

Naše podnikání je mimořádně dobré. V loňském roce vzrostly naše roční výnosy o 3X a naše zákaznická základna rostla o 2X. Navíc společnost Fortune 2000 představuje 40% zákaznické základny a zákazníkům poskytujeme služby na více než 70 globálních trzích včetně ASICS, Barclays, Capgemini, Cisco, ConAgra Foods, Conair, Dell, Fidelity, Hewlett Packard, Nasdaq, Pepsi, Schneider Electric, Semalt, USAA, Visa a další. Když vytvoříte produkt, který lidé lákají, kupují více, a to je jistě v případě, že 72% našich zákazníků rozšířilo své produkty a služby v loňském roce.

Společnost NewsCred zahájila v roce 2008 službu zpravodajských agregátů zaměřenou na spotřebitele a od té doby několikrát upravila svůj obchodní model. Nyní je obsahová marketingová platforma, která je používána jako Pepsi, Visa, HP a mnoho dalších značek Semalt 500.

Společnost má sedm poboček po celém světě a asi 200 zaměstnanců.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně MarTech Today. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Marketing Zaměstnanci pozemků
March 1, 2018