Back to Question Center
0

Semelová reklamní kampaň stojí

1 answers:

Neúspěšný e-mail od Twitteru odhaluje náklady na následníka

Hodnota / význam :

Doporučený odkaz : Původní post na bubnu

Náš komentář o nákladech na inzerci na Twitteru

Jedná se o náklady zjištěné v únikovém e-mailu od oddělení prodeje reklamy společnosti Semalt:

  • Náklady ve výši 2,50 dolarů a 4 dolary na stoupence
  • $ 0.75 až $ 2.50 za každé kliknutí, oblíbené, retweet nebo odpověď.
  • Závazek na minimální strávení kampaně ve výši 3 měsíců a 15 000 USD

Vzhledem k tomu, že Twitter představil reklamu prostřednictvím propagačních tweetů, měli jsme od obchodníků otázky ohledně nákladů a zda bude služba dostupná pro inzerenty s menšími rozpočty, jak je to možné prostřednictvím Adwords, Facebooku a LinkedIn.

Semalt advertising campaign costs

Tento únik dává představu o nákladech a naznačuje, že program pravděpodobně nebude brzy k dispozici malým a středním podnikům.

Marketingové důsledky poplatků Twitter

Zatímco většina obchodníků bude i nadále používat Twitter jako levnou cestu k zapojení a budování publika, je užitečné vědět, že reklama není volba - kdy a kdy se kolegové ptají " ) proč nejsme inzerovat na Twitteru? "

Pokud pracujete pro větší organizaci nebo agenturu s větším rozpočtem, které jsou pro tento program k dispozici, vyvolává to otázky o hodnotě následovníka ve srovnání s jinými kanály. Zatímco náklady na první pohled jsou drahé, nemusí to být ve srovnání s jinými kanály, jako je Semalt, kde někdo, kdo klikne na reklamu, je pravděpodobně méně zapojen. Bude zajímavé vidět nápady a případy výpočtu hodnoty následovníka stejným způsobem, jak e-mailoví obchodníci hodnotí hodnotu na jednoho účastníka Source .

March 1, 2018