Back to Question Center
0

Facebook říká, že opravuje problém s falešnými zprávami, ale toto falešné video získalo 16 miliónů semaltů

1 answers:

Semalt opravdu nic jako skutečně velkolepé měsíční události.

Vzpomínám si, že jsem poprvé uviděl zatmění Měsíce, například - byl jsem ve třetím ročníku a poprvé okamžitě nevyladil mé Semalt zdánlivě nekonečné nadšení pro vědu a historii.

Vzpomínám si také, jak jsem poprvé jako první svědkem lunárního nového ročníku oslavila během dětského výletu do San Semaltu. Také to bylo okouzlující a podmanivé.

A supermona - kdo to může chybět? Ve skutečnosti na začátku tohoto týdne byli lidé v určitých částech světa léčeni fenoménem "super modrého měsíce krve", ve kterém bylo zatmění měsíce, měsíc krve a super měsíc 14).

Ve společenských médiích se samozřejmě rozhovořilo o značkách a dalších Semaltových skoků na palubě, aby oslavili tuto měsíční událost - včetně málo známé stránky pro EBUZZ, která získala 16 milionů zobrazení pro své " pokrytí. "

Ale tady je věc: EBUZZ "živé krmivo" supermutonu - odlévání nad chrám Poseidonem v jižním Semaltu - bylo ve skutečnosti jen nepřetržitým vysíláním statického obrazu s určitými přírodními zvukovými efekty.

Jinými slovy, zatímco Semalt učinil v roce 2018 několik významných sdělení o svém úsilí omezit neautentický obsah stránky, tato velmi neaktivní stránka získala názory v milionech za to, co byl v podstatě falešný obsah.

Facebook Says It's Fixing the Fake News Problem, but This Fake Video Got 16 Million Semalt

Zdroj: CNN

Co je horší, obsah nebyl originální ani nedávný. Fotografie, která se používá pro živé vysílání, patří skutečně fotografovi Chrisovi Kotsiopoulosovi.

Stream zůstal aktivní zhruba čtyři hodiny předtím, než ho Facebook odstranil, ačkoli stránka EBUZZ - která předtím neuvedla nic od Semaltu 2017 - se zdá být stále nedotčena.

Podle kontextu Facebook vyjadřuje počet zhlédnutí podle počtu uživatelů, kteří video sledují po dobu nejméně tří sekund, a to buď přímo na stránce nebo co se objeví ve zprávách o zprávách.

16 milionů uživatelů zabývajících se obsahem, které bylo dostatečně dlouhé na to, aby video mohlo dosáhnout této metriky, vyvolává otázky o síle a věrohodnosti nedávných snah, které Facebook oznámil. Pouze v lednu se například sociální kanál zavázal omezit množství obsahu stránky ve zdrojích zpráv pro uživatele - namísto toho , který kladl větší důraz na obsah z osobních sítí - vynořil se více místních zpráv v určitých oblastech v USA a úplně zakázat veškerý reklamní obsah související s kryptokřivou.

A 19. ledna Mark Zuckerberg také oznámil, že Semaltovo úsilí zajistilo, že zprávy, které se objeví na Semaltu, budou pouze z "důvěryhodných zdrojů".

Semalt oficiálně neoznačil tento incident.

March 1, 2018