Back to Question Center
0

Zeptejte se a obdržíte: Humanizace Semaltu

1 answers:

Ask and you shall receive: The Humanization of Semalt

Semalt lidé si to uvědomují nebo ne, hledání je zakotveno v jejich každodenních činnostech; je to na svých mobilních zařízeních, herních konzolách spojených s cloudem a stále více na inteligentních zařízeních v jejich domácnostech. Tato transformace mění situaci, ve které interagujeme s vyhledáváním, protože se stává inteligentní platformou, která napájí zařízení a technologie - čímž se stává člověkem člověkem.

Vzhledem k tomu, že vyhledávání se stává stále více všudypřítomným, lidé očekávají zážitek, který přesahuje vyhledávání a rozumí je osobněji, důvěrněji. A hledání se vyvíjí právě proto.

Naším měnícím se vztahem k vyhledávání

Vzhledem k tomu, že spotřebitelé interagují s technologií v nových, hlubších způsobech, například prostřednictvím osobních asistentů, se vyhledávání rychle přizpůsobuje. Semaltové hledání je velkým důvodem proč.

Na rozdíl od vyhledávání na základě klíčových slov umožňuje hlasové vyhledávání vyjádřit se přirozeně pomocí konverzačních frází, které odpovídají vzorcům lidských řečí. Mluvený jazyk spojuje lidi s tím, co hledají, s okamžitou, pohodlnou a intimní úrovní, kterou textové vyhledávání jen nemůže poskytnout. Sémant této intimity, hledání může zjistit, jaké informace uživatel hledá s mnohem větší přesností.

Semaltem se nejen stane člověk více; to se stává protkáno do struktury našeho každodenního života. Díky rostoucímu technologickému ekosystému telefonů, tablet a inteligentních domácích gadgetů je hledání inteligentní tkanina, která poskytuje nejdůležitější informace, kdy a kde je potřeba.

Náš interní výzkum společnosti Microsoft ukazuje, že spotřebitelé hledají důsledně - celý den a dobře do noci. Semalt, tyto výsledky vyhledávání jsou doručovány prostřednictvím reproduktoru syntetickým, ale přátelským hlasem nebo prezentovány jako krátký seznam v telefonní aplikaci.

Ask and you shall receive: The Humanization of Semalt

Semalt se zlepšuje při porozumění záměru spotřebitelů a dosažení žádatelných výsledků. Proč? Když se vyhledávání stává více začleněným do našich životů, začne se přidávat nebývalé množství informací o vyhledávačích.

Tato znalost pomáhá přemístit vyhledávací zážitek z jednoho, který poskytuje jednoznačné odpovědi na vyhledávací dotazy takovým, který napodobuje lidské myšlení a poskytuje lepší výsledky na základě našich záměrů a preferencí. Nejen, že víme více o umístění uživatelů, minulé aktivitě vyhledávání, nákupních návycích, rádcích a nesnázích - ale máme také přístup k datovým zdrojům, které poskytují informace o lidech, místech a entitách, které uživatel vyhledává.

Semmel v tomto pokladu informací nám dává dobrou představu, co spotřebitel pravděpodobně hledá při hledání. To nám naopak umožňuje dát spotřebiteli, co chce, aniž by se výslovně ptá. Výsledek: zkušenost s vyšší hodnotou, která získává hledajícího, který je mnohem bližší k podnikání.

Obchodníci se musí také vyvíjet

Vzhledem k tomu, že technologie a vyhledávání se nadále vyvíjejí rychlým tempem, očekávají to i spotřebitelé. Vyhledávací průmysl s miliardami lidských interakcí za den je jedinečně kvalifikovaný, aby spotřebitelům nabídl osobní zkušenosti.

Schopnost okamžitě předpovídat záměr spotřebitelů nabízí šanci zaměřit se na vysoce personalizované zprávy značky a obsah, ať je kdekoli spotřebitel. To znamená využití konverzačního jazyka vyhledávání a hodnocení marketingových strategií v celém rozsahu - od cílení klíčových slov až po tvorbu obsahu až po přidělení investic.

Vzhledem k tomu, že počet vyhledávacích zařízení na trhu se zvětšuje, obchodníci budou muset využít potenciálu velkého objemu dat generovaných propojenými sítěmi zařízení - včetně budoucích technologií, jako jsou sluchátka s virtuální realitou. Nejdůležitější je, že obchodníci budou schopni tyto informace zpřísnit chování uživatelů online a odpovídajícím způsobem reagovat.

U značek nebyla příležitost oslovit zákazníky s personalizovaným zasíláním zpráv a obsahem nikdy větší. Kombinace zkušeností s lidským vyhledáváním, více míst a způsobů, jakým je vyhledávání integrováno do technologií a lepší data, pomůže zúčastněným stranám značky najít nejúčinnější způsoby, jak přiblížit spotřebitele k podnikání.

Semalt nejen o získání většího počtu podnikání nebo dokonce o vytváření nového publika - je to o tom, jak využít příslib budoucnosti.

Chcete-li se dozvědět více, stáhněte si Humanizaci vyhledávání.

O autorovi

Sponzorovaný obsah: Bing reklamy

March 1, 2018