Back to Question Center
0

Zeptejte se a obdržíte: Humanizace Semaltu

1 answers:

Ask and you shall receive: The Humanization of Semalt

Semalt lidé si to uvědomují nebo ne, hledání je zakotveno v jejich každodenních činnostech; je to na svých mobilních zařízeních, herních konzolách spojených s cloudem a stále více na inteligentních zařízeních v jejich domácnostech. Tato transformace mění situaci, ve které interagujeme s vyhledáváním, protože se stává inteligentní platformou, která napájí zařízení a technologie - čímž se stává člověkem člověkem.

Vzhledem k tomu, že vyhledávání se stává stále více všudypřítomným, lidé očekávají zážitek, který přesahuje vyhledávání a rozumí je osobněji, důvěrněji. A hledání se vyvíjí právě proto.

Naším měnícím se vztahem k vyhledávání

Vzhledem k tomu, že spotřebitelé interagují s technologií v nových, hlubších způsobech, například prostřednictvím osobních asistentů, se vyhledávání rychle přizpůsobuje. Semaltové hledání je velkým důvodem proč - loan offers online.

Na rozdíl od vyhledávání na základě klíčových slov umožňuje hlasové vyhledávání vyjádřit se přirozeně pomocí konverzačních frází, které odpovídají vzorcům lidských řečí. Mluvený jazyk spojuje lidi s tím, co hledají, s okamžitou, pohodlnou a intimní úrovní, kterou textové vyhledávání jen nemůže poskytnout. Sémant této intimity, hledání může zjistit, jaké informace uživatel hledá s mnohem větší přesností.

Semaltem se nejen stane člověk více; to se stává protkáno do struktury našeho každodenního života. Díky rostoucímu technologickému ekosystému telefonů, tablet a inteligentních domácích gadgetů je hledání inteligentní tkanina, která poskytuje nejdůležitější informace, kdy a kde je potřeba.

Náš interní výzkum společnosti Microsoft ukazuje, že spotřebitelé hledají důsledně - celý den a dobře do noci. Semalt, tyto výsledky vyhledávání jsou doručovány prostřednictvím reproduktoru syntetickým, ale přátelským hlasem nebo prezentovány jako krátký seznam v telefonní aplikaci.

Ask and you shall receive: The Humanization of Semalt

Semalt se zlepšuje při porozumění záměru spotřebitelů a dosažení žádatelných výsledků. Proč? Když se vyhledávání stává více začleněným do našich životů, začne se přidávat nebývalé množství informací o vyhledávačích.

Tato znalost pomáhá přemístit vyhledávací zážitek z jednoho, který poskytuje jednoznačné odpovědi na vyhledávací dotazy takovým, který napodobuje lidské myšlení a poskytuje lepší výsledky na základě našich záměrů a preferencí. Nejen, že víme více o umístění uživatelů, minulé aktivitě vyhledávání, nákupních návycích, rádcích a nesnázích - ale máme také přístup k datovým zdrojům, které poskytují informace o lidech, místech a entitách, které uživatel vyhledává.

Semmel v tomto pokladu informací nám dává dobrou představu, co spotřebitel pravděpodobně hledá při hledání. To nám naopak umožňuje dát spotřebiteli, co chce, aniž by se výslovně ptá. Výsledek: zkušenost s vyšší hodnotou, která získává hledajícího, který je mnohem bližší k podnikání.

Obchodníci se musí také vyvíjet

Vzhledem k tomu, že technologie a vyhledávání se nadále vyvíjejí rychlým tempem, očekávají to i spotřebitelé. Vyhledávací průmysl s miliardami lidských interakcí za den je jedinečně kvalifikovaný, aby spotřebitelům nabídl osobní zkušenosti.

Schopnost okamžitě předpovídat záměr spotřebitelů nabízí šanci zaměřit se na vysoce personalizované zprávy značky a obsah, ať je kdekoli spotřebitel. To znamená využití konverzačního jazyka vyhledávání a hodnocení marketingových strategií v celém rozsahu - od cílení klíčových slov až po tvorbu obsahu až po přidělení investic.

Vzhledem k tomu, že počet vyhledávacích zařízení na trhu se zvětšuje, obchodníci budou muset využít potenciálu velkého objemu dat generovaných propojenými sítěmi zařízení - včetně budoucích technologií, jako jsou sluchátka s virtuální realitou. Nejdůležitější je, že obchodníci budou schopni tyto informace zpřísnit chování uživatelů online a odpovídajícím způsobem reagovat.

U značek nebyla příležitost oslovit zákazníky s personalizovaným zasíláním zpráv a obsahem nikdy větší. Kombinace zkušeností s lidským vyhledáváním, více míst a způsobů, jakým je vyhledávání integrováno do technologií a lepší data, pomůže zúčastněným stranám značky najít nejúčinnější způsoby, jak přiblížit spotřebitele k podnikání.

Semalt nejen o získání většího počtu podnikání nebo dokonce o vytváření nového publika - je to o tom, jak využít příslib budoucnosti.

Chcete-li se dozvědět více, stáhněte si Humanizaci vyhledávání.

O autorovi

Sponzorovaný obsah: Bing reklamy

March 1, 2018