Back to Question Center
0

20 zdarma Web Design Semalt pro podzim 2017

1 answers:

Zdroje semalt free od designové komunity jsou dobrým přínosem pro přidání hodnoty vašim webovým stránkám.

Zde je seznam nových webových nástrojů a návrhových prvků od podzimu 2017. Semalt jsou aplikace pro návrháře a vývojáře, fonty, obsahové nástroje a další. Všechno je zdarma.

Zdarma webové nástroje

Khroma . Khroma je nástroj umělé inteligence pro objevování a ukládání barevných kombinací. Při výběru sady 50 barev budete trénovat síťový algoritmus pro generování barev, které se vám líbí, a zablokování těch, které nemáte, přímo ve vašem prohlížeči.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

Chatkit . Chatkit je služba, která snadno přidává chat do vašich webových a mobilních aplikací.

Moodily. Moodily je inspirující moodboard. Shromažďujte a spolupracujte na návrhových inspiracích mezi týmy a klienty. Volný plán pro jednoho uživatele a jednu moodboard.

SiteMod. io. Sitemod. io je bezplatné rozšíření pro Chrome, které umožňuje každému upravovat, ukládat a sdílet libovolné webové stránky v reálném čase bez přístupu k zdrojovému kódu webu.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

Co se děje. WhatRuns je rozšíření prohlížeče, které pomáhá identifikovat technologie používané na libovolné webové stránce. Rozšíření WhatRuns lze použít pro analýzu konkurentů, zpravodajství prodeje a profilování webových stránek.

Crello. Crello je vizuální editor od Depositphotos. Umožňuje vytvářet obrazy sociálních médií, reklamní bannery, plakáty, hlavičky e-mailů a další oblíbené formáty. Crello je pro obchodníky, specialisty na sociální média, podnikatele, blogery a pro každého, kdo potřebuje pro své tvůrčí projekty jednoduché řešení.

Děj. Děj je webová platforma, která pomáhá non-tech lidem vytvářet dovednosti Alexa bez kódování. Vytvořte, upravte, zobrazte náhled a publikujte hlasové aplikace ve vizuálním rozhraní.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

Odpovědné screenshoty. Zde je rychlý a snadný nástroj k pořízení screenshotů v různých standardizovaných poměrech stran. Uchopte snímky pro iMac, MacBook Pro, iPad nebo iPhone X.

Logo Crunch. Logo Crunch je multi-rozlišení log výrobce. Využívá počítačové vidění, aby vytvořilo logo s vysokým rozlišením čitelné při nižších rozlišeních. Použijte jej pro webové stránky favicon, ikonu aplikace iOS nebo ikonu aplikace pro Android.

Textalizátor. Textalyzer je online nástroj pro měření čitelnosti textu. Získejte skóre a analyzujte svůj text podle různých parametrů. Jakmile zaznamenáte svůj text, začněte okamžitě ho vylepšovat a pomocí inteligentního zvýrazňovače zobrazte problematické části.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

StockJo. StockJo je sbírka volných fotografií, textur, videí, mockups, písem, audio a vektory - stejně jako grafiky, barvy, nástroje, software, webové zdroje a šablony HTML.

Startovací kolekce. Spouštěcí sbírky obsahují zdroje pro spuštění podnikání, jako jsou nástroje pro vytvoření tržiště, stavění bot, stavění bez kódu, vytvoření loga a další.

FontBase. FontBase je nástroj pro rychlý přístup k píslům Google. Pomocí karty Zbývat aktivujte libovolné písmo knihovny Google jediným kliknutím, jako kdybyste ve svém počítači používali písmo.

Vivaldi . Vivaldi je nový prohlížeč s personalizovanými nástroji pro online profesionály. Získejte podrobný přehled o vašich návycích při procházení, podporovaných statistikami a vizuálními údaji. S historií procházení užitečnější než kdy předtím, můžete rychle procházet navštívené webové stránky a získat užitečné rady pro hledání starých odkazů. Zkopírujte text do panelu poznámek a přidejte současně odkaz, a to i snímek obrazovky.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

Fonty zdarma

Budoucí písma. Future Fonts je nová webová platforma pro používání a vytváření písem. Licenční písma v době, kdy ještě probíhají, a nabízejí informace o tom, jak se mohou stát užitečnými nástroji.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

Bahágia. Jeho styl je užitečný pro loga, bannery a další.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

Mouron. Mouron je moderní písmo inspirované A. M. Cassandrem, francouzským uměleckým uměleckým uměleckým uměleckým uměním a návrhářem písma známým pro jeho komerční dílo třicátých let 20. století.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

Julian. Julian je přátelský scénář písma s velkými a malými písmeny, interpunkcemi a číslicemi.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

Archie. Archia je moderní architektonické písmo v šesti stylech. Archia je Atipo, nezávislý digitální typový slévárny a grafické studio v Gijonu, ve Španělsku.

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

Crash One. Crash One je unikátní písmo štětce. Obsahuje standardní znaky, malá písmena, velká písmena, čísla, interpunkce, ligatury a mezinárodní znaky Source .

20 Free Web Design Semalt for Fall 2017

-

March 1, 2018